Společný projekt: Postapo město

Založil cetonia25, 31.03.2023, 16:43:30

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

cetonia25

Během stavění radiokomunikační věže v poušti, jejíž foto zveřejním později jako takový jednoduchý vzor/model tho jak by modul vypadal, jsem dostal nápad na nový společný projekt. Nicméně bohužel nemám logistické možnosti jako auto, prostor aj. abych organizaci zvládnul sám (můžu vyřešit podobu, komunikovat návaznost staveb a být u většiny případných vystavení), takže pokud by se tu našel někdo kdo by byl ochoten se mnou na organizaci tohoto projektu spolupracovat, nebo se zúčastnit jako stavitel  ať mi prosím napíše. Šlo by o něco takového:
Postapokalyptické městečko za hradbou
- rozměry 160x576 stud (může být na délku - druhý rozměr i větší i menší)
- výška hradby/stěny - 60 stud (dbg)
- modely- uprostřed moduly z 32x32 s 16x32 silnicí uprostřed a okolím silnice (škarpa, slum, atd.)
- ostatní moduly (na každou stranu 32x32 2x) by obsahovaly napojitelnou rozbitou silnici a různé domy z kontejnerů, rozbité domy, opravnu aut, obchod apod. v postapo stylu
- na konci silnice v posledním modulu  by se nacházela radnice přes 3 32x32 moduly v rozpadajícím se art deco stylu
' před hradbami by se na prostoru cca 96x 160 stud mohla nacházet i postapokalyptická krajina s bojem proti zombíkům a zcela zničenými budovami. Pokud byste měli nějaké připomínky/návrhy, tak pište, toto je jen koncept

yoshimaka

Zombie postapo? Jestli na to nespechas, tak tohoto se rád zucastnim.
Lust och fägring stor

cetonia25

Yoshimaka, nespěchám, vždyť ještě ani nemám domluveného druhého organizátora na transport a skladování, jak jsem psal, že sháním.

Mcmatus

To vypadá zajímavě, rád se zúčastním.