(vlastní) Post apo - po konci světa

Založil šipka, 13.11.2022, 16:24:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

šipka

Volná inspirace na knihu "Cesta" -Cormac McCarthy.  Postapokalyptická verze budoucnosti.

https://www.flickr.com/photos/127256529@N08

Hardegon

Předlohu jsem viděl jen jako film. Kniha čeká na poličce, až si budu chtít tu strašlivou depku zopakovat.
MOC je skvělej. Nevim, který detail prohlížet dřív. Tohle si na nějaké výstavě budu muset prohlídnout podrobně.

Kuba

No co na to říct,...

asi, že je to moc pěkné...  ;)  Byť se jedná o předlohu, která byla "pro mne" velice depresivní. (taky jsem viděl jen film)

poMOCník

Inspiroval jsi mě, to si přečtu. Krásné detaily rozmláceného světa.

Clermont

Já se inspiroval z tvého nádherného mocu opačně, takže jsem si včera stáhl film a pustil jsem si ho před spaním.  :)

milanv

V prvé řadě gratuluju k povedenému modelu. Ta propracovanost je v něm vidět na každém studu čtverečním: naprosto všude je na co koukat a přitom ti i na tak velký model stačily jako předloha dva domy a jedno auto. Prostě paráda, kterou ocení podle mě každý bez ohledu na znalost námětu, čistě obdivovat stavební detaily.
Vyfotit pak takovou věc není snadné, znám to osobně ze Strašidelné krajiny, kde jsem se snažil také terén barevně "rozbít". O to víc se těším na živou ukázku, až si to budu moct opravdu vychutnat.

No a abych nezapomněl, fakt jsi mě rozesmál. Když jsem byl jeden z těch, kdo ti psal ke hřbitovu, že okolní krajina je nereálně a zbytečně pochmurná, tak jsi doslova "zareagoval na zpětnou vazbu", a to velmi vtipným způsobem: "správnou" volbou krajiny pro svůj další model. Ano, teď už na to nemůžu říct zhola nic  >:D
Pán na Žlutém hradě

šipka

Děkuji Děkuji :)  film jsem zatím neviděl, kniha byla výborná ale občas mám strach z následného filmového zpracování ;)

Chairudo

To postapokalyptické téma začíná být nějak moderní :) Každopádně jako vždy precizní kousek, jsem zvědavý co vymyslíš dál :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr