Výstava v Lysé nad Labem 2022

Založil Ryxe, 15.06.2021, 12:06:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

HD

Díky, byl to super víkend.  :)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

fanda

Diky moc vsem, uzili jsme si to vsichni 3, i kdyz muj syn nemiluje vlaky, tak byl nadseny.

Vsechno bylo ze strany organizatoru dokonale, jen jsme nedostali vjezdovou kartu (ale vratneho jsme ukecali - asi vypadame jak afolove) a priste bychom potrebovali 2x tolik kuzelu (retez byl stale na zemi), nastesti navstevnici byli nadmiru disciplinovani ;-)

Takze jeste jednou dik  :) :) :)

Chairudo

Taky díky za skvělou akci, příští rok zase  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Igorus

#123
Rozhodně děkuji organizátorům za to, že po peripetiích s covidem neopustili od myšlenky uspořádat výstavu v Lysé. Výtečná akce plná doplňkových programů atd. Už nyní se těším na další ročník :)

Citace od: Matthes_CS kdy 06.06.2022, 10:07:23
S tátou postrádáme dvě krabice menší krabice s domky (jeden je bez střechy), na jedné krabici bylo napsáno Matthes_CS důl ve stormě elfové - nebo tak něco, na druhé nic.

Jo, zůstaly na stole ke byly původně vystaveny. Dal jsem je k dašlím krabicím a nyní jsou v rámci dalších krabic v Plzni.

Matthes_CS

Citace od: Igorus kdy 06.06.2022, 12:45:58
Citace od: Matthes_CS kdy 06.06.2022, 10:07:23
S tátou postrádáme dvě krabice menší krabice s domky (jeden je bez střechy), na jedné krabici bylo napsáno Matthes_CS důl ve stormě elfové - nebo tak něco, na druhé nic.

Jo, zůstaly na stole ke byly původně vystaveny. Dal jsem je k dašlím krabicím a nyní jsou v rámci dalších krabic v Plzni.

Díky moc.

Včer nebo zítra dopoledne nahraju fotky.

Vočko

Všechny vás zdravím,
připojuji se k velkému poděkování za parádní a skvěle zorganizovanou akci. Také obrovské díky za možnost prezentovat Fenix a možnost prodat nějaké ty naše výtvory nejen z Lega. Kolegové si víkend báječně užili a už nyní se těší na další víkendovku s kostkařema. Pokud nás tedy organizátoři na nějakou skvělou akci pozvou ;) :D
Mrzí mě to, že jsem ze zdravotních důvodů mohl být jen v sobotu... Dražba a večerní konverzace jsou s váma prostě skvělé. MilaneV promiň, byli jsme hned vedle sebe a ani nebyl prostor na to pokecat, stejně tak i s dalšími. Věřím, že se uvidíme v Olomouci a budeme s vámi celý víkend.
Mějte se hezky a jste skvělí ;)

Borun

Akce moc vydařená.Vystavní prostory luxusní.Nebylo třeba modely ani moc hlídat,všichni na sebe  a na modely viděli tak se dalo v klidu kdykoliv pokecat. _Žádné tlačenice,dostatek prostoru pro návštěvníky.Jen příště bych sobotní večeři udělal kapku dřív.V devět jsem měl už fakt hlad.😀.

Hardegon

Taky bych chtěl poděkovat organizátorům, že se do toho pustili a nachystaly nám velmi příjemný víkend plný šťastných tváří návštěvníků.

Líbilo se mi, že nová výstava přinesla zase něco nového. Star Wars kostýmy byly super, Jackův převlek také a návštěvníci z toho měli velikou radost. Rozhodně krok dobrým směrem.

peki

Nechal jsem tam asi krabici od určených perníčků. Našla se? Vezme jí někdo do Plzně. Může jí i nějakou dobrotu naplnit:)

Hardegon

Citace od: peki kdy 06.06.2022, 16:16:47
Nechal jsem tam asi krabici od určených perníčků. Našla se? Vezme jí někdo do Plzně. Může jí i nějakou dobrotu naplnit:)

Zkusim u ženy zajistit kapacity pečení. Krabici a triko jsem našel, zabalil, odvezl a dovezu na výstavu. ;)

peki


Ryxe

Za celý organizační tým bych všem zúčastněným chtěl strašně moc poděkovat. Byli jste super a navodili jste krásně pohodovou atmosféru, za což Vám moc děkujeme.
Na konkrétnější výstup z výstavy nám prosím dejte trochu času, ale prozatím napíši alespoń pár postřehů.

Na výstavu dorazilo za celou dobu 2400 platících návštěvníků (neplatící jsme letos neevidovali, ale podle počtu velkého počtu  malých dětí si myslím, že bychom se k té tří tisícovce mohli přiblížit), což je myslím na první akci nádherný výsledek, díky němuž se pokryly všechny potřebné náklady a zbylo i něco, abychom Vám mohli dát něco málo navíc jako poděkování, jelikož si moc vážíme, že jste tam s námi byli a odvedli krásnou práci.
Co se týče výstavy samotné, snažili jsme se do ní zakomponovat nějaké nové prvky pro oživení (návštěva Star Wars fanoušků, moderovaný program, pirát z Karibiku) a myslím, že i toto všechno fungovalo na jedničku a návštěvníky to bavilo, takže i pro příště (pokud nějaké bude) bychom v podobném duchu chtěli pokračovat a vymyslet i něco nového.
Ke Star Wars fanouškům bych ještě rád napsal pár řádků. Byli to opravdu fajn lidé, fanoušci jako my, jen do něčeho jiného a myslím, že jsme si navzájem dobře sedli (podle jejich reakcí se jim LEGO akce hrozně líbila a společný sobotní večer prý byl také super ;D ). Proto jsme se bavili, že by bylo fajn ve společných akcích pokračovat a jelikož jejich akce jsou převážně charitativní, bavili jsme se i o možné spolupráci na charitativních akcích, které děláme my (dárcovství na onkologiích, azylácích atd...)
Jako organizátoři-začátečníci jsme měli trochu obavy, abychom nedělali nějaké výraznější chyby v organizaci směrem k Vám a doufám, že ač jsme se určitě některých chybiček dopustili, nekazily Vám celkový dojem z akce.
Opravdu Vám patří ještě jednou moc velký dík za krásné modely a pozitivní náladu, kterou jste na výstavu přivezli s sebou a věřím, že až se oklepeme, vyspíme a celkově trochu dáme do kupy, začneme přemýšlet, kdy to zopakovat.
Díky moc ;).

Jen bych měl ještě jednu věc, co mě včera trochu zamrzela a to, když jsem při bourání výstavy viděl, jak se tam Vasyk s Hardegonem lopotí se zabalením a naložením modelů. Naše vize byla, že Vám ulehčíme převoz  modelů z výstavy na výstavu (když jsou tak blízko časově od sebe). Ale že tam ve finále některé modely ( a nebylo to jen pár drobnůstek) zůstanou stát na stole tak, jak byly vystavené a zabalení a naložení na auto se nechá jen na těch dvou klucích mi přišlo tak nějak nefér.

Matthes_CS

Album fotek na Flickru.

Děkujeme s tátou za pěkně zorganizovanou akci a za rok doufáme, že bude zase :)

milanv

Díky za fotky! Zdokumentoval jsi kompletní výstavu, což je super - i pro mě osobně, protože jsem tak viděl i ty části, kam jsem se nestihl podívat, nebo modely, které jsem musel jen proběhnout nebo mi je "pod očima" rozebírali už do krabic :) Doufám, že jich co nejvíc uvidím v Plzni :)
Pán na Žlutém hradě

Mtron

Jedním slovem Paradní. Rád jsem Vás zase všechny viděl. SW 501 famózní. Tak za rok zase s něčím větším, pze se ta Blacktonská lůza začíná moc roztahovat. >:D >:D >:D
Jste fajn.

Aligato
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

fanda

Citace od: Ryxe kdy 06.06.2022, 22:21:02
Jen bych měl ještě jednu věc, co mě včera trochu zamrzela a to, když jsem při bourání výstavy viděl, jak se tam Vasyk s Hardegonem lopotí se zabalením a naložením modelů. Naše vize byla, že Vám ulehčíme převoz  modelů z výstavy na výstavu (když jsou tak blízko časově od sebe). Ale že tam ve finále některé modely ( a nebylo to jen pár drobnůstek) zůstanou stát na stole tak, jak byly vystavené a zabalení a naložení na auto se nechá jen na těch dvou klucích mi přišlo tak nějak nefér.

Ty hříšníky obdivuju, že zabalení outsourcovali, u mých modelů se při balení bojím i sám sebe  ;)
Neboj se ty odvážlivce pojmenovat, hradaři by mohli udělat pořádný pranýř 1:1, přivážeme je k němu a návštěvníci budou nadšení  >:D

Ryxe

Citace od: fanda kdy 07.06.2022, 12:58:02
Citace od: Ryxe kdy 06.06.2022, 22:21:02
Jen bych měl ještě jednu věc, co mě včera trochu zamrzela a to, když jsem při bourání výstavy viděl, jak se tam Vasyk s Hardegonem lopotí se zabalením a naložením modelů. Naše vize byla, že Vám ulehčíme převoz  modelů z výstavy na výstavu (když jsou tak blízko časově od sebe). Ale že tam ve finále některé modely ( a nebylo to jen pár drobnůstek) zůstanou stát na stole tak, jak byly vystavené a zabalení a naložení na auto se nechá jen na těch dvou klucích mi přišlo tak nějak nefér.

Ty hříšníky obdivuju, že zabalení outsourcovali, u mých modelů se při balení bojím i sám sebe  ;)
Neboj se ty odvážlivce pojmenovat, hradaři by mohli udělat pořádný pranýř 1:1, přivážeme je k němu a návštěvníci budou nadšení  >:D
Jmenovat nebudu 😉

milanv

Citace od: fanda kdy 07.06.2022, 12:58:02
Ty hříšníky obdivuju, že zabalení outsourcovali, u mých modelů se při balení bojím i sám sebe  ;)
Tak to jsi vystihl dokonale, pod to bych se hned podepsal.
Nejlíp to popsala jedna nejmenovaná kostkařka, když po shlédnutí prvního dílu Lego masters navrhla tohle "outsourcování" na seznam těch destrukčních metod  >:D
Pán na Žlutém hradě