(vlastní) Minecraft

Založil Chairudo, 11.11.2020, 22:03:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Někdy na jaře na mě na youtube vyskočilo Minecraft gameplay od skvělých youtuberů "Dream" a "Pixlriffs" a od té doby jsem této hře malinko propadl  ;D

Tak jsem dostal chuť něco z toho světa postavit a proč né rovnou v životní velikosti  ;)
Asi před měsícem jsem dostavěl zombika cca podle figurky, ještě mi chybí spodek a včera večer jsem se pustil do svítícího bloku vzácných kamenů, což byla rychlovka. https://www.youtube.com/watch?v=48QjIxBjNGA

teď dělám TNT a čekám na dílky na zbytek creepera, na jaře k nim přibude ještě slepice a určitě Enderman se svítícíma očima  :D

Za chvilku si postavím krumpáč a půjdu ven kopat hlínu  >:D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

poMOCník

Není pochyb o tom, že ve spotřebě kostek za den tě nikdo nedohoní! Musím se taky na ten minecraft víc podívat, díky za odkazy.

milanv

V tomhle množství kostek se už snad ani nevyplatí cvakat je k sobě, ne? Rovnou je hodit do kádě s tmelem a modelovat tu výslednou hmotu sochařsky, kulaté věci na hrnčířském kruhu...  >:D
Pán na Žlutém hradě

Chairudo

Kluci vy děláte jako by jste nikdy nebyli na expedici v legolandu nebo kladenské modelárně  ;D

Já typuji že ve spotřebě kostek u nás zatím vede levou zadní Hardegon a v těsném závěsu Eda, vasyk nebo Linhi ;)
Když v rychlosti sečtu co jsem i se zakázkami secvakal, tak jsem teprve na půl milionu dílků  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

miroslav

Citace od: Chairudo kdy 11.11.2020, 22:03:00
...na jaře k nim přibude ještě slepice a určitě Enderman se svítícíma očima  :D
Enderman bude v reálu jak vysoký? V minecraftu je tři bloky... :D
punk'n'bricks !!!

Chairudo

Citace od: miroslav kdy 12.11.2020, 10:52:34
Enderman bude v reálu jak vysoký? V minecraftu je tři bloky... :D

Zombík je 1,9 bloku což vyšlo asi 1 metr, creeper 1,7 bloku ten vyjde kolem 80cm a Enderman bude mít asi 1,5m + podstavec.... skoro jako dospělý člověk  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Hardegon

Citace od: Chairudo kdy 12.11.2020, 11:08:31
Zombík je 1,9 bloku což vyšlo asi 1 metr, creeper 1,7 bloku ten vyjde kolem 80cm a Enderman bude mít asi 1,5m + podstavec.... skoro jako dospělý člověk  ;D

:)


poMOCník

Citace od: Chairudo kdy 12.11.2020, 10:33:52
Kluci vy děláte jako by jste nikdy nebyli na expedici v legolandu nebo kladenské modelárně  ;D

Já typuji že ve spotřebě kostek u nás zatím vede levou zadní Hardegon a v těsném závěsu Eda, vasyk nebo Linhi ;)
Když v rychlosti sečtu co jsem i se zakázkami secvakal, tak jsem teprve na půl milionu dílků  :D

Měli bychom založit vlákno, kde by se to sčítalo :) A průmyslovou výrobu v kladenské modelárně nepočítám.

Chairudo

Citace od: poMOCník kdy 12.11.2020, 11:54:33
Měli bychom založit vlákno, kde by se to sčítalo :)

Myslím že málokdo má chuť takové informace veřejně sdílet ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

waf

Sochy výborné. Obdivuji to nadšení pouštět se do takových velkých věcí... :)

U nás doma Minecraft frčel. Pro zajímavost dám krátké video, co vytvářel malý...

https://www.youtube.com/watch?v=SdP7yWuotJ8&feature=youtu.be

Chairudo

Citace od: waf kdy 12.11.2020, 14:03:53
Sochy výborné. Obdivuji to nadšení pouštět se do takových velkých věcí... :)

U nás doma Minecraft frčel. Pro zajímavost dám krátké video, co vytvářel malý...

https://www.youtube.com/watch?v=SdP7yWuotJ8&feature=youtu.be

Paráda a krásně detailně promyšlené, musel jsem si to pustit dvakrát  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chikos

k půl milionu dílků se blížím já, ty musíš být teda rozhodně jinde  ;D Jinak zase další skvělá práce  ;)


Citace od: Chairudo kdy 12.11.2020, 10:33:52
Kluci vy děláte jako by jste nikdy nebyli na expedici v legolandu nebo kladenské modelárně  ;D

Já typuji že ve spotřebě kostek u nás zatím vede levou zadní Hardegon a v těsném závěsu Eda, vasyk nebo Linhi ;)
Když v rychlosti sečtu co jsem i se zakázkami secvakal, tak jsem teprve na půl milionu dílků  :D

racco42

Citace od: Chairudo kdy 11.11.2020, 22:03:00
Někdy na jaře na mě na youtube vyskočilo Minecraft gameplay od skvělých youtuberů "Dream" a "Pixlriffs" a od té doby jsem této hře malinko propadl  ;D

Dopručuju shlédnout na YouTube sérii "Villager News" od Element Animation

Chairudo

Citace od: Chikos kdy 12.11.2020, 15:27:18
k půl milionu dílků se blížím já, ty musíš být teda rozhodně jinde  ;D Jinak zase další skvělá práce  ;)

Díky  :)
Ty moje modely jsou hodně napuštěné vzduchem tak vypadají jako velké, ale ve skutečnosti je v nich kostek málo  :D

Citace od: racco42 kdy 18.11.2020, 21:30:23
Citace od: Chairudo kdy 11.11.2020, 22:03:00
Někdy na jaře na mě na youtube vyskočilo Minecraft gameplay od skvělých youtuberů "Dream" a "Pixlriffs" a od té doby jsem této hře malinko propadl  ;D

Dopručuju shlédnout na YouTube sérii "Villager News" od Element Animation

Pobavilo  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Někdy v posinci jsem si pohrál s TNT, je to taková kombinace herní a LEGO verze se zápalnicemi  :)

Jak dorazí kostky dodělám creepera a endermana. Taky jsem nedávno oběvil houbový ostrov kdo ví co to znamená  >:D

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

miroslav

Citace od: Chairudo kdy 19.01.2021, 17:12:54
Taky jsem nedávno oběvil houbový ostrov kdo ví co to znamená  >:D
Sím, to... to při zběžném výpočtu znamená mochomůrku o výšce 2,5m ;D
punk'n'bricks !!!

poMOCník

Koukám, že u tebe doma to bude za chvíli vypadat jak ve skutečném Minecraftu. Ráno vstaneš a jdeš těžit... večer už spíš na pěkné nové minecraftové posteli.

Chairudo

Citace od: miroslav kdy 19.01.2021, 17:55:24
Citace od: Chairudo kdy 19.01.2021, 17:12:54
Taky jsem nedávno oběvil houbový ostrov kdo ví co to znamená  >:D
Sím, to... to při zběžném výpočtu znamená mochomůrku o výšce 2,5m ;D

Až tak né, zůstanu při zemi  ;)

Citace od: poMOCník kdy 19.01.2021, 21:08:40
Koukám, že u tebe doma to bude za chvíli vypadat jak ve skutečném Minecraftu. Ráno vstaneš a jdeš těžit... večer už spíš na pěkné nové minecraftové posteli.

O posteli jsem přemýšlel, ale je to jen taková placka tak to ne.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

#18
Tak jsem zase malinko pokročil, dnes se mi podařilo modely vytáhnout z bytu do přírody a trochu lépe nafotit :D

Kdo minecraft nehrajete tak z leva doprava je Creeper, Witch, Zombie a Mushroom Cow, z těch menších dvě včeličky, TNT, svítící blok a tři slizové bloky. Jo a Diamantový meč.
Přes léto ještě udělám Endermana se svítícíma očima a možná pavouka a slepici s malým zombíkem.

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

poMOCník

No to je povedená rodinka! Takhle pohromadě a ještě ve srovnání s dětmi to vypadá působivě. Odhaduju, že tohle všechno by se mi snad ani nevešlo do auta. (Mimochodem docela zábavná představa, když tě zastaví policajti a na každém sedadle by seděl jeden z těhle, vedle tebe meč a v kufru TNT :))

Chairudo

Včera mě do Žacléře stavěli 2x ze 4 kontrol přes 8 okresů  ;D Zpátky už žádná, asi měli polední pauzu.

Tohle všechno se akorát vejde do mé Fabie, ještě tam nacpu i toho Endermana.

Jo a oproti mým předchozím sochám tohle není lepené, tak jak se to okouká můžu přestavět na něco nového.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Citace od: Chairudo kdy 28.03.2021, 19:14:05
Tak jsem zase malinko pokročil, dnes se mi podařilo modely vytáhnout z bytu do přírody a trochu lépe nafotit :D

Super dekorace na skalku.  ;) Má to dobrý rozměr i vůči dětem, jako by sami byli součástí Minecraftu. Supr je i ten meč. Je to zakázkově pro někoho? Nebo jsi propadl MInecraftu a takto si hraješ?  :) Byl by to parádní fotokoutek pro děti na výstavě.


Chairudo

Citace od: peki kdy 29.03.2021, 11:42:56
Je to zakázkově pro někoho? Nebo jsi propadl MInecraftu a takto si hraješ?  :) Byl by to parádní fotokoutek pro děti na výstavě.

Tak trošku jsem tomu propadl a je to jen radost pro mě  :D
Přes léto budou na výstavě ve Stockholmu, ale jinak na naše akce kde o ně bude zájem.
Akorát na foto koutek musí být za zábranou s odstupem, nechtěl bych to co hodinku stavět znova jako Jojik hrad  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

honzicek22

Pecka  ;) ještě prasátko, prosím  ;)

Chairudo

Citace od: honzicek22 kdy 29.03.2021, 19:32:15
Pecka  ;) ještě prasátko, prosím  ;)

Staré růžové na to není dost kostek a z nové by prasátko zářilo až na měsíc, to je moc růžové i na mě ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Drobuliatko

Chceme na zahradu! :D Pecka!

Chairudo

O víkendu jsem na For Model provětral pár postaviček co se mi vešly do auta  ;D
Je tu pěkně vidět jak je Enderman oproti ostatním obrovský.

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr