Polabské kostky 2020

Založil Ryxe, 29.06.2019, 21:41:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Plánuje někdo letos účast na Maker Faire Prague?

Je to bohužel ve stejném termínu  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

pryb

Já, slibil jsem jim to uz pri lonskem rocniku.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

milanv

Já tam chtěl jet dokud se neukázal právě ten konflikt termínů, samozřejmě jedu raději do Lysé.
Pán na Žlutém hradě

Ryxe

Přátelé, již jsem od vás dostal pár dotazů, jak to vypadá s naší výstavou ( kvůli šíření koronaviru). Proto jsem se rozhodl odpovědět zde, aby jste byli v obraze všichni. V tuto chvíli máme přibližně dva týdny na rozhodnutí, zdali akci uskutečnit nebo zrušit/posunout. Máme tedy čas situaci zatím sledovat a rozhodnout se podle toho, jak se situace bude alespoň těch 14 dní vyvíjet. O případných změnách budu včas informovat. Děkuji 😉

Ryxe

Kamarádi,
dnes jsme měli schůzku s vedením Výstaviště a dohodli se na přesunutí termínu naší akce. Termín 13. a 14. června se ruší! Aź se situace okolo koronaviru uklidní budeme s výstavištěm jednat o náhradním termínu. Díky moc Vám všem a věřím, že se nám ta výstava v náhradním termínu už podaří ;).

peter

Není to příjemné, ale v současné situaci se to dalo očekávat. Každopádně moc díky za info a snad se tam všichni sejdeme jindy.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

Jej, je to škoda, ale jak píše Peter, očekávaná.  :(  v dalším termínu s mojí účastí však můžeš počítat.

PS: Alespoň bude více času na stavění nových modelů.
>:D
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Chairudo

Je to škoda, ale lepší než aby jsi s tím měl potíže, už tak je to dost náročné.
Moje modely jsou vždy k dispozici a bude jich víc  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Ryxe

Díky kluci, až se situace uklidní, tak se znovu pustíme do příprav. Náhradní termín bych viděl na rok 2021. Myslíme, že na podzim 2020 je tam už dostatek Legařských akcí a nemá smysl to v tuto chvíli "nahušťovat" ;).