Strážci Hor-tidů

Založil Thrawn, 27.01.2021, 20:02:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Thrawn

Už dlouho mám tenhle nápad na minifigy, tak jsem jej konečně zrealizoval.

Na Hor-tidech ještě zapracuji, tam to bude chtít jinou hlavičku, ale strážci jsou final.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Foton

Cože, bude Malý bůh?!
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

linhi

Malý bůh,no to je sranda,tak a teď jsem si to musím zase přečíst!

milanv

Moje dětství.... Kruan, malý bůh s nápovědným projektorem... online výuka už tehdy!  >:D
Vystrihovanky ze speciálu ABC, modely Kruanovy vesničky z papíru, polystyrenu a spejlí
Těžká  romantika...
Pán na Žlutém hradě

Thrawn

#4
Citace od: milanv kdy 27.01.2021, 22:15:41
Moje dětství.... Kruan, malý bůh s nápovědným projektorem... online výuka už tehdy!  >:D
Vystrihovanky ze speciálu ABC, modely Kruanovy vesničky z papíru, polystyrenu a spejlí
Těžká  romantika...

Mám to úplně stejné. Navíc jsem si stráže Hor-tidů, Čuka, Geka a Mela, dělal z Lega už jako malý za pomocí papíru, včetně helmy, těla a obušku. Teď se prostě nedalo odolat.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

yoshimaka

Tak tohle je těžký útok na vzpomínky! Jak jsem to "žral"!!! Doufám, že se hecneš a uděláš nějakou scénu nebo (ani nedoufám) třeba fotoseriál na motivy onoho příběhu! Držím pěsti. Ps: jsem zvědavý, jestli využiješ možnosti horního "nadtorza" pro postavu Ar-Geta
Lust och fägring stor

Thrawn

Citace od: yoshimaka kdy 28.01.2021, 09:09:53
Tak tohle je těžký útok na vzpomínky! Jak jsem to "žral"!!! Doufám, že se hecneš a uděláš nějakou scénu nebo (ani nedoufám) třeba fotoseriál na motivy onoho příběhu! Držím pěsti. Ps: jsem zvědavý, jestli využiješ možnosti horního "nadtorza" pro postavu Ar-Geta

Chtěl bych udělat zajatecký tábor Hor-tidů a jeho osvobozování Kruanem a jeho lidmi, takže bude i Ar-Get.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.