(vlastní a dceřiny) Pohádky - Perníková chaloupka a další

Založil Hana129, 07.02.2012, 12:09:29

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

matka

Mám velkou radost, že pokračujete v pohádkách. Stojí to za to, všechny jsou povedené.
Paní na Žlutém hradě

Hacislav

Ty původní pohádky jsem měl možnost si dodetailů prohlédnout, jelikož jsem je několikrát připravoval na výstavách do vitrín.
A proto se těším na chvíli až budu moci i tyto vidět na živo.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hana129

Díky moc :) . Pohádky mě moc baví - asi jedno z nej témat.

V Hlučíně na výstavě byly nejčastěji uváděny mezi nejzajímavější výtvory.

Bohužel z důvodu místa jsou nové pohádky menší a obsahují většinou jen jednu scénku, ale rozpoznatelné byly hodně.

Hana129

Po letech jsem se vrátila k Legu a tématu a přistavěla pár nových pohádek. :)

Více https://www.facebook.com/photo/?fbid=5518702614813808&set=pcb.5518703084813761

hobby

Já také rád vidím "zhmotnělé" pohádky (v každém z nás je přece kousek poetické duše), jenomže už si nepamatuji, jaké to pohádky jsou? Tak bych uvítal info, pěkně okénko po okénku  :)
Pardon, až teď jsem si všimnul, že název každé okénko má. Tak se omlouvám

Hana129

Citace od: hobby kdy 10.02.2022, 19:23:39
Já také rád vidím "zhmotnělé" pohádky (v každém z nás je přece kousek poetické duše), jenomže už si nepamatuji, jaké to pohádky jsou? Tak bych uvítal info, pěkně okénko po okénku  :)

Nechala jsem popis jen u fotek, ale jsou to:
Anděl páně
Honza málem králem
O Budulínkovi
S čerty nejsou žerty
Princezna ze mlejna
Princ Bajaja


hobby

Ok, ještě jednou pardon. A chválím, opravdu se mi to líbí - vždyť je to lego - hračka - původní poslánáí pro děti. 8)
Ty filmy jsem neviděl, tak proto jsem se ptal.

Marty713


Hana129

Citace od: Marty713 kdy 10.02.2022, 19:33:29
Ten čáp je skvělej. :o Tvůj vlastní design? :)

Tak ten byl postaven už kdysi, našla jsem ho mezi maličkostmi co mi zůstaly ze starších staveb. Úplně můj není, někde jsem ho viděla.

Hana129

Citace od: hobby kdy 10.02.2022, 19:31:18
Ok, ještě jednou pardon. A chválím, opravdu se mi to líbí - vždyť je to lego - hračka - původní poslánáí pro děti. 8)
Ty filmy jsem neviděl, tak proto jsem se ptal.

Není proč se omlouvat :), já jsem ráda za příspěvky a dotazy, jen jsem si to neuvědomila.  Ono to není ani tak přesně podle filmu, spíš trochu fantazie i zapracovalo. :)

milanv

Přesně jak píše Marty: pohádky jsou prima, ale čáp je čáp! :D
Pán na Žlutém hradě

Hana129

Tak další z pohádek Pyšná princezna vznikla při včerejší relaxační chvilce.  :)

Icewalker

Citace od: Hana129 kdy 21.02.2022, 11:28:51
Tak další z pohádek Pyšná princezna vznikla při včerejší relaxační chvilce.  :)
Ahoj Hani. Pohádkové (a videoherní) stavby u nás doma také teď frčí. Stavění s děckama mě nakonec leckdy baví víc, než ty piplačky, co si člověk staví pro sebe, potažmo na výstavu. Stačí pár kostek, vhodně poskládaná figurka, a malí mají s čím si hrát ;)
Jen tak dál!
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Hana129

Další z pohádek - Včelka Mája.