Společný projekt pro Lipno 2016 - vesnice

Založil Igorus, 29.06.2015, 11:44:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Jako název vesnice se mi líbí více

Kostkov
6 (54.5%)
Kostkovice
5 (45.5%)

Celkem hlasů: 11

Sihaja

Nějaký dobytek mi za stodolou udělal skládku starých pneumatik... Někteří minifigové jsou hrozná prasata.  ;D

papluh

Nechce niekto zapožičať špeciálne diely z 60134-1: Fun in the Park ako je kolečkové kreslo, mimino či potlačená tabuľka BUS STOP ?
Prídem dnes večer.

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

milanv

Ještě tu nejsou fotky, takže kdo nebyl na Lipně, nemusí nám věřit, ale já si přesto dovolím zvěstovat radostnou novinu, že Kostkov stojí. Když jsem viděl stav Igorusova zámku Lednice, tak jsem nevěřil, že bude mít sílu na zorganizování Kostkova. A on se opravdu zázrak stal (mám takový dojem, že zázrak se jmenuje Kuba a Robkteryten, kteří tam makali líp než na typické vesnické akci "Z" :) )

I já jsem měl na své straně dva takové "dobré anděly" a těm bych chtěl velmi poděkovat: MartinS a matka. Zatímco já byl u filmového projektu, oni dva mohou za to, že škola povstala z ruin po přepravě opět do své krásy a paní učitelka se mohla zase chopit svého poslání "natlouct do těch mladejch trochu té chemie". Moc děkuju.

A jako třešnička na dortu - později přijel papluh (samo o sobě příjemné překvápko) a mimo jiné dovezl naprosto čerstvou novinku - set 60134 - a rovnou mi z něj půjčil dopravní značku "autobusová zastávka" :) Taky díky!
Pán na Žlutém hradě

Bruno

Díky za info a jelikož jsem se letos sám nemohl zůčastnit, tak děkuji všem jak už za dopravu, tak za to, že vše dali do hromady.

Igorus

#545
Vážení vesničané!

Musím přiznat, že už během příprav jsem byl přesvědčen o kvalitě výsledného díla. Ale finální podoba mne skutečně nadchla. Je to dáno opravdu zodpovědným přístupem a stavebním umem všech. Tedy vám všem mé velké díky a klobouček dolů.

Další díky patří pánům Robkterytenovi (Petrovi), Kubovi, Dannymu,

Už během víkendu jsem získal několik nových akvizic, takže se těším na další pokračování a rozrůstání  ;)

Galerii naleznete na Flickru. Za fotky díky moc Hačislavovi!








Foton

#546
Pane jo, Vesnici jsem sledoval, ale neměl jsem vůbec představu, jak obří to bude!
V galerii mi chybí jen panoramatická fotka. Čelní , ze středního nadhledu.
Vím, že je to složitější udělat, ale tady by si to fakt zasloužilo.
Takhle se trochu ztrácí ten efekt ročních období.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Kuba

Když na to tak člověk kouká, jaro moc nevynikne, je tam málo květů a nejvíce se do jara trefil asi Ondra s mlýnem. Ostatní jarní stavitelé by mohli na příští výstavu mnohem více obšlehat stromy květy a na trávu umístit ještě nějaké kytičky. Takhle to totiž dost splývá s létem. Tím nijak nesrážím kvalitu těchto bloku, jsou výborné.

léto i podzim je fajnové. Nejlepší podzimní strom má bezkonkurenčně Milan, sice trochu na úkor stabilního převozu, ale je suprovej a uvěřitelný.

Zimní domky vypadají pohromadě perfektně, tady je jen škoda, že jsou jen tři bloky. Třeba tady někdo dostane ještě nějaký zajímavý nápad na zimní blok, ať mají i ty vozy zimní údržby více práce.  ;)

MÍLA

Citace od: Kuba kdy 08.06.2016, 11:16:42
Zimní domky vypadají pohromadě perfektně, tady je jen škoda, že jsou jen tři bloky. Třeba tady někdo dostane ještě nějaký zajímavý nápad na zimní blok, ať mají i ty vozy zimní údržby více práce.  ;)

Do zimní části, muže být třeba kluziště, hřiště se sněhuláky, ale tam se zase nedá se sypačem, pro něj by bylo spíše parkoviště nebo náves, nebo třeba dvůr údržby silnic jako detašované pracoviště technických služeb z nejbližšího města, které do té obce jezdí třeba i s popelářema.

janopr

Vesnice vypadá báječně. Už se těším, až ji uvidím naživo.
Chtěl bych také poděkovat Igorusovi, Pekimu a dalším, kteří se na organizaci projektu a malého LB podíleli! Díky.  :)

Budou mít i zbývající moduly (stodola, důl...) nějakou svou prezentaci na fóru?

Igorus

#550
V návaznosti na konec výstavy prosím účastníky o informaci (do tématu, přes SZ) týkající se přesunu z Lipna do Prahy:

1) řeší si sami
Míla
MartinS + Yanice
MilanV

2) přes úschovnu (Igorus, Mirek)
a) zabalí si sami
Matka
Kuba
Tomas.
Chairudo + Yoshimaka

b) požadují zabalení (nebudou na rozebíracím víkendu)
Kubulus
Janopr
Waf
Yanice
Lego town
Robkteryten
Sihaja

Díky

matka

Přijedu na sobotu a můžu pomoct s balením vesnice. Nicméně poprosila bych o úschovu a přesun do Prahy, díky.
Paní na Žlutém hradě

Kubulus

Na bourací víkend se nedostanu, takže prosím o zabalení a přesun do Prahy.
Děkuji.

janopr

Na bourání taky nebudu, tak prosím o zabalení a přesun do Prahy. Díky.

MÍLA

Přijedu si posbírat svoje kostičky abych je mohl doma vyleštit před cestou do prahy.

Kuba

budu na lipně, zabalím, ale pak prosím o přesun obchodu do prahy.

waf

U mne varianta 2b, takže prosím o zabalení a převezení, za což děkuji.

yanice

u mne, prosím, varianta b) zabalení plus přesun do Prahy. Na Lipno se nedostanu.

Díky moc.

Lego town

Poprosim Igorusa napis mi ci moj cintorin ide do Prahy!?!? Ja stim nemam problem (suhlasim). Ak teda to pojde do Prahy 2b).Ak nie zariadim sa. Dakujem.

Kuba

Citace od: Lego town kdy 25.08.2016, 20:13:03
Poprosim Igorusa napis mi ci moj cintorin ide do Prahy!?!? Ja stim nemam problem (suhlasim). Ak teda to pojde do Prahy 2b).Ak nie zariadim sa. Dakujem.

jak ne tak ti to vemu na moravu a stavíš se kdy vyjde oběma čas...

Igorus

Citace od: Lego town kdy 25.08.2016, 20:13:03
Poprosim Igorusa napis mi ci moj cintorin ide do Prahy!?!? Ja stim nemam problem (suhlasim). Ak teda to pojde do Prahy 2b).Ak nie zariadim sa. Dakujem.

Ano, přesouvá se do Prahy.

Martins

Ahoj,
na Lipno dorazím, zabalím se a vypadnu... Postarám se o yanice, stejně mám její bednu a nabízím, že pár modelů můžu vzít do Prahy a pak dodat na Kostkoland. zdravím

milanv

Jedu na Lipno a Školu si zabalím a uschovám. Hodně by mi ale pomohlo, kdybys dodal "standardizované" krabice na modul, pokud už to budeš tak jak tak řešit pro ostatní.
Pán na Žlutém hradě

Sihaja

Potřebovala bych, aby si mou stodolu vzal někdo do úschovy.

MÍLA

Citace od: Sihaja kdy 28.08.2016, 20:37:40
Potřebovala bych, aby si mou stodolu vzal někdo do úschovy.

ahoj, já bych třeba mohl.

Sihaja

Ummm.... patřím spíš do kategorie 2b... Bohužel nemohu dorazit a nemám jak uskladnit, tím že tam nebudu.  :'(

Igorus

Citace od: Sihaja kdy 29.08.2016, 14:34:47
Ummm.... patřím spíš do kategorie 2b... Bohužel nemohu dorazit a nemám jak uskladnit, tím že tam nebudu.  :'(

No problemo. S neúčastí na bourání není problém.

Chairudo

Já a Yoshimaka prosíme do klubu 2a  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Igorus

Citace od: milanv kdy 27.08.2016, 22:43:14
Jedu na Lipno a Školu si zabalím a uschovám. Hodně by mi ale pomohlo, kdybys dodal "standardizované" krabice na modul, pokud už to budeš tak jak tak řešit pro ostatní.

Vezmu ti jí. Pokud není vysloveně domluveno jinak, tak pro variantu 2b) řeším krabice já.

milanv

Citace od: Igorus kdy 29.08.2016, 15:37:05
Vezmu ti jí. Pokud není vysloveně domluveno jinak, tak pro variantu 2b) řeším krabice já.
Díky. Tak poprosím rovnou o dvě, protože mi napsal Petronel, jestli bych mu nezabalil i jeho modul...
(čímž je pro tebe Petronel 2a, jestli jsem nepopletl klasifikaci ;) )
Pán na Žlutém hradě