Rozbité lego dílky?

Založil Krocan, 28.03.2021, 22:31:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Krocan

Mám takový problém nejspíše je to úplná blbost dneska jsem uklízel svoje lego a všiml jsem si že některé dílky mají poničené rohy a pláty mají zase poničené okraje vypadá to jako kdyby tam kus kostičky chyběl. Chtěl bych se zeptat jestli je to normální.
Děkuji za odpovědi.

ditetemnaporad

Normální to určitě není :) Nicméně zhoršená kvalita dílků se během let několikrát objevila, zvláště u konkrétních barev. Zkus poslat foto.

Chairudo

Hlavně by to chtělo vědět jak poškozené.... ošoupané hraním, omleté vodou nebo ohlodané myšima?

Foto jako důkaz ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Krocan

Foto pošlu někdy až k večeru teď jsem mimo město s legem jsem si hrál jenom nějakou dobu posledních 5 let už leží jen  v políčce.

peki

Citace od: Krocan kdy 28.03.2021, 22:31:17
Chtěl bych se zeptat jestli je to normální.

Pokud to vypadá jako odkaz níže,



tak se to bohužel stává (zejména poslední dobou). Ale normální to není. Pokud jsou to nějaké aktuálnější sety tak snad je možnost to u Lega reklamovat. Nepošlou celou stavebnici ale pouze zničené dílky.

O zhoršující  se kvalitě je vlastně celé toto vlákno Kvalita lego produktů

Krocan

Ne vypadá to nějak takhle, vesměs je to skoro na každém setu.

Krocan

pak ještě toto.

Tomik

Citace od: Krocan kdy 29.03.2021, 16:32:54
Ne vypadá to nějak takhle, vesměs je to skoro na každém setu.
Tak tohle mi přijde jako otlačení po nárazu do něčeho - nespadl ti ten model někdy z poličky a nebo nespadlo něco na něj?
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Krocan

#8
Tyhle modely leží celou dobu jen na poličce a je to na každém setu, vím že u těch starších to tam je protože s nimi jsem si hrál a kousal do nich atd. ale tyhle jsou z cela nové nehrané byly jen poskládané a dál níc.