Hledám stavitele/designéry pro reklamní projekt

Založil Archaon, 04.01.2021, 15:10:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Archaon

Ahoj, pracuji v jedné velké reklamní agentuře a momentálně hledáme pro jeden projekt člověka/lidi, kteří by nám na zakázku vymysleli a postavili několik menších modelů. Ideální jsou zkušenosti se stavbou alternativních modelů. Budu rád za každou radu kde začít pátrat. Spolupráce je z naší strany samozřejmě placená, detaily rád vysvětlím do SZ nebo po telefonu i vzhledem k důvěrnosti informací.

peki

Jsem s Archaon za kostky v kontaktu. Zjistí více podrobností. S případnými zájemci se pak domluvíme. Pokud má předběžně někdo zájem hlaste se sem.

Stimpi

Už jsem psal zprávu, předběžně mám zájem. Záleží o co přesně půjde.

milanv

Já jsem se už také předběžně domlouval, že mám zájem, ale záleží vše na tom, v co se to nakonec vyvine, o jakou práci půjde.
Pán na Žlutém hradě

Hardegon

Citace od: milanv kdy 06.01.2021, 11:56:36
Já jsem se už také předběžně domlouval, že mám zájem, ale záleží vše na tom, v co se to nakonec vyvine, o jakou práci půjde.

Já taky tak.

yoshimaka

Předběžně mám zájem. Záleží o co přesně půjde.
Lust och fägring stor

PsychoWard666

Také bych měl zájem, já a kamarád jsme pro LEGO v ČR a podobnou firmu v Anglii pracovali několik let (13 a 7) jako profesionální LEGO buildeři, což zahrnovalo i designování modelů. Není pro nás problém modely navrhnout na PC, udělat rendery, návody, modely postavit, slepit....za měsíc se vracíme z Anglie do Čech a můžeme se tomu pak klidně věnovat 12-16 hodin denně bez problémů. A samozřejmě práci na PC můžeme začít i dříve než budeme v Čechách. Kontakty na mě sem posílal i přímo Archaonovi.

Vočko

Pokud by byl zájem o modely vlaků nebo kamionů, rád se zapojím ;)

PsychoWard666

Chtěl bych se zeptat jestli nemáte nějaké novinky ohledně projektu, protože jsou to skoro dva měsíce co jsem kontaktoval jak Archaona tak Pekiho a nedostal jsem zatím žádnou odpověď.

Díky

peki

Citace od: PsychoWard666 kdy 08.03.2021, 09:19:51
Chtěl bych se zeptat jestli nemáte nějaké novinky ohledně projektu, protože jsou to skoro dva měsíce co jsem kontaktoval jak Archaona tak Pekiho a nedostal jsem zatím žádnou odpověď.

Díky

Archaon se dále neozval. Takže nemám co by jsem s kým momentálně řešil. To je celkem normální, řada lidí má celkem nereálné představy nebo je to jenom nápad s tím, že si ověří pokud bude opravdu potřeba tak stavitele najdou atd.

Nicméně čas od času se opravdu něco ujme a realizuje.

samy405

Taky se předběžně hlásím - otázka co bude náplní :)