Znouzectnost - Space

Založil znouzectnost, 26.11.2012, 19:26:07

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

znouzectnost

Vítám Vás všechny u nového alba, to staré mě nepustilo nahrát nové fotky tak jsem ho uzamkl.

Všechny fotky ze své sbírky jsem nahrál sem, tak ať se líbí :-)

http://znouzectnost.rajce.idnes.cz/

Za chaos a nepovedené fotky se předem omlouvám, ale 300+ modelů na 4 m2 je opravdu masakr.
Jsou tam fotky z velkého úklidu a pokusu o katalogizaci (neúspěšného)

blindmelon

Krásné sety.  :) Akorát pro ty předělávky Mega core magnetizeru nemám moc pochopení.
Hezký den, Blindmelon

znouzectnost

Děkuji
Ufff ještě, že tam nejsou úplně aktuální fotky, jejich stáj se rozrostla už na 7ks tak to bych tě opravdu nepotěšil  ;) (BT 1,2, CS - modrý a šedý,futuron, spyrius a originál)
Co předělávka 6985 Cosmic Fleet Voyageru? Ono je tam předělávek celkem dost, ale v tom množství nejsou moc vidět. 

blindmelon

#3
To se ti tak líbí?? Jako pochopil bych, kdyby si měl více M-troňáckých s různým vybavením, ale jako replika v jiných barvách ::) Nestálo by za to, vymyslet něco vlastního, co by víc zapadlo k tématům? Jestli dobře vidím, tak je i ve variantě SP 2. Ale třeba ta má víc černé vůči šedé, než máš ty a červené detaily.  Navíc má ty cely pro BT 2, který by si mohl mít místo těch obšlehlých z M-Tronu. Ale sbírka pěkná. Já mám jen pár setů, většinu bohužel z dětství v hodně used stavu. S vyjímkou Galactic Mediatora. EDIT: sorry, tak to je verze classic space šedá, ne SP 2. Nicméně i tak bych je na tvém místě upravil do různých podob, ačkoli do CS se pojetím té kabiny nehodí vůbec.
Hezký den, Blindmelon

Colonel32

Citace od: blindmelon kdy 26.11.2012, 23:41:48
Nestálo by za to, vymyslet něco vlastního, co by víc zapadlo k tématům?

Sbírat originální sety je cool.
Stavět vlastní modely je cool.
Stavět barevné variace originálních modelů je špatně?

blindmelon

Citace od: Colonel32 kdy 27.11.2012, 00:22:44
Sbírat originální sety je cool. Stavět vlastní modely je cool. Stavět barevné variace originálních modelů je špatně?

Není to špatně, když to dotyčného baví a uspokojuje, pak nelze nic namítat, resp. lze jen namítat. Vyjádřil jsem svůj názor, nic víc.  Jaký na to máš názor ty -  líbí se ti, nebo ne?
Hezký den, Blindmelon

Colonel32

Primárně mi vadí logické nesmysly, jako mi lidé v hradech často dělají, že na hradbách je sice 50 vojáků, ale hned vedle hradeb stojí košatý strom, přes který není nic vidět.

Často se stane, že se mi nelíbí nějaké detaily na originálních setech natolik, že si to pro sebe prostě předělám. Naopak když se mi tovární set líbí, tak už jsem párkrát zvažoval jinou barevnou variantu... jen jsem se ještě nedostal k realizaci.

blindmelon

Já se k tomu spíše stavím, že to je "škoda" nevložit do toho něco vlastního, když už na to mám díly a není to originální set. Třeba Futuroni by mohli mít jen dvounápravovou variantu atd. Ale to je co by, kdyby. Zkrátka mě to nijak zvlášť nebere vyměnit jen barvy, někdo jiný to zas vidí jinak.  :)
Hezký den, Blindmelon

znouzectnost

Na brickshelfu jsem potkal někoho kdo měl taky spoustu magacorů. Moc se mi líbili tak jsem si je postavil.
Chtěl jsem je stejné a tak je mám. Pro BT2 a Spyrius stavím jiné náklady, ale jinak zůstanou "originál".
Předělávka 6985 Cosmic Fleet Voyageru má 2 vložené moduly, ale koukám, že na fotkách nejsou, asi je nafotím.
Všiml si na něm někdo páru kostiček na které jsem opravdu hrdý? ;)
Jak mám uvedeno jsem sběratel, pár věcí jsem postavil, ale na profíky zde opravdu nemám, tak zůstanu spíš u předělávek a stavby dle návodu, nebo dle fotek (M:Tron Midicore magnetizer, je focený spolu s Megacorem)

Togaran

Parádní sbírka :)
Midocore Magetizer je zajímavej,to jsem ještě neviděl. Plánuješ taky Minicore? :-D

Předělávky se mi naopak líbí :) je to vždycky zajímavé vidět jak stylu jednoho rodu sluší barvy jiného. Škoda že se nepředělávají i věci jako UFO nebo Insectoids.

Cosmic Fleet Voyageru třeba Futuron barvy sluší. A ty speciální díly jsou jasný hned. Ale netušil jsem, že se dělají v týhle barvě. Vyhledal jsem si to na BL a ha! - nedělají :-D Těším se na fotky doplňkového modulu

Ještě předělávka 6950 "Mobile Rocket Transport" je podle mě povedená. A pak mě zaujal taky 2154 "Robo Master" (http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?S=2154-1). Ten se moc často nevidí. Myslím, že u nás se vůbec neprodával, já na něj jen slintal v amerických Mania katalozích :-D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Colonel32

Chvíli mi to trvalo, ale už jsem na to taky přišel... takže. JAK?

znouzectnost

Byl to bricklink a prodejce My Danish Collecntion měl 4ks za á 500 DKK. Než jsem našetřil tak už zbyly jen 2, ale jsou to originály :)
Minicora jsem 2x začal ale nějak mi to nejde.
Roboforce mi chybí 2153 Robo Stalker a jsou opravdu z USA.

Colonel32

Akorát mě teda trochu překvapilo, že máš lepší sbírku M:tronů než M:tron  ;D

znouzectnost

 ;D mám ji "kompletní" tedy i dvojitou variantu Particle Ionizeru (6923) a návod na Secret Space Voyager
jeden z mála návodů co nemám je na blacktrona 6861 Blacktron Super Vehicle (4741-1) vyměním za ledvinu  ;)

blindmelon

#14
Originál mám taky. http://znouzectnost.rajce.idnes.cz/moje/#IMG_0776.jpg Moc prima setík, ta rampa na raketku má své kouzlo. Škoda, že takové sety už dnes nevychází, Galaxy Squad je zase jen střílečka, resp. tohle prostě není space.
Na hádanku odpověď neznám.
Hezký den, Blindmelon

znouzectnost

Posílám dalších "pár" výtvorů, jsou to většinou nápady z Ideabooků ale jsou tam i moje věci a něco pro M:TRONA, ať vidí, že se má létat podle předpisů  ;)
Poslední fotky jsou z CS základny kterou se snažím udělat pro Lipno, ale nevím nevím, nějak je spousta jiné práce.

Tak šup šup koukat
http://znouzectnost.rajce.idnes.cz/ideabook/