Co su toto za diely?

Založil Frco, 30.11.2006, 20:11:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hacislav

Citace od: pryb kdy 12.05.2015, 22:35:25
Citace od: Hacislav kdy 12.05.2015, 19:29:45
Odhadoval bych to na tiskovou makulaturu - test soutisku barev stroje na potisk hlaviček.
Je taková hlavička v katalogu BL nebo jiném katalogu lego dílků?

Ano, tohle je testovací tisk, ptal jsem se na to při návštěvě Kladna. Na BL jsem to nenašel. Prohlédl jsem všechny bílé hlavy, takže si troufnu tvrdit, že to tam není (resp. ještě nedávno nebylo).
Jo to jsem udělal taky. Jenže ono vyhledávání podle barev dílků, na BL nefunguje moc spolehlivě. Některé dílky nemají přiřazen "příznak barvy" takže hledání přes barvu (v tomto příadě bílou) nemusí a často nenachází 100% dílků dané barvy. 

Citace od: pryb kdy 12.05.2015, 22:35:25
Citace od: Hacislav kdy 12.05.2015, 19:32:05
Co je zač to kovové kolečko s trnem? Je to vůbec originál Lego dílek?
Natahovací kolečko od klasickejch hodinek?
Natahovací kolečko od hodinek mě ani nenapadlo
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

Citace od: Hacislav kdy 01.06.2015, 17:54:43


Co je za dílek Dodovo očíčko? = jeden ze základních dílku pro personifikaci oškliváků
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

šipka

#92

Foton

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Hacislav

Koupil jsem kilower a v něm našel 2ks medvědích štítů 48494pb04.
Ale jaké bylo mé překvapení, když jsem zjistil, že mám uplně jinou barevnou kombinaci než tu co BL eviduje

moje verze



BL verze


Máte někdo představu co to je zač?
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

Při pátrání po tajemství tohoto štítu jsem narazil na zajímavý odkaz na tvorbu alternativních štítů:

http://www.classic-castle.com/howto/articles/OctagonShields.html

Článek je prastarý, takže matadoři ho asi budou znát.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

May

Mám také tu BL verzi. Byla v setu 8781.

Flex

nechtěl jsem zakládat další téma když jedno přesně takové, jaké potřebuji je zde.
Ví někdo název dílku, který tvoří kapotu limuzíny? (nemyslím ten šedivý dráp) Připomíná to štít ale žadný takový na klasického Lego paňáčka neznám, budu rád za každé info, pokud někdo zkušený ví a zná název.
http://www.repubrick.com/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=3849&virtuemart_category_id=171&lang=en

tomaslambo

#98
nemohlo by to být čistě náhodou toto: Hero Factory Armor with Ball Joint Socket - Size 5 (part 90639)
http://alpha.bricklink.com/pages/clone/catalogitem.page?P=90639#T=C

Mimochodem v tom lxf souboru bys to vyčetl 8)

Hacislav

Citace od: tomaslambo kdy 07.10.2015, 15:22:50
nemohlo by to být čistě náhodou toto: Hero Factory Armor with Ball Joint Socket - Size 5 (part 90639)
http://alpha.bricklink.com/pages/clone/catalogitem.page?P=90639#T=C

Ano, je to ten dílek. Zajímavé použití.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Skyrider

Můžu se zeptat, doma mám brick 2x4 v red s nálepkou legoland 25 , nevíte jakou asi kostka má hodnotu?

Ondrej

Citace od: elerond kdy 07.10.2015, 19:14:05
Můžu se zeptat, doma mám brick 2x4 v red s nálepkou legoland 25 , nevíte jakou asi kostka má hodnotu?
Jestli je to tohle tak moc ne: http://alpha.bricklink.com/pages/clone/searchproduct.page?q=3010pb042#T=A

wallac

Zas mám jeden kousek..

otaznik

Citace od: wallac kdy 08.10.2015, 06:59:00
Zas mám jeden kousek..
Nebyl by nějaký detail, kde je vidět nápis LEGO?

wallac

Žádný nápis právě nikde není, nejsem si jistým jestli je to lego nebo ne, ale je mi to nějak povědomé..

otaznik

Citace od: wallac kdy 11.10.2015, 19:20:51
Žádný nápis právě nikde není, nejsem si jistým jestli je to lego nebo ne, ale je mi to nějak povědomé..
Mně to povědomé není, ale třeba to někdo rozluští.  ;)

Ondrej

Projel jsem červený díly na BL a nic, pokud to není součást něčeho tak nevím. Sedí ty clipy vůbec na Lego díly, podle mě to Lego není, na takovýhle větších dílech je většinou značka nebo číslo.

milanv

Podle barvy, stylu i velikosti mi to připomínalo sérii Scala. Ale nic z BL na to nesedí, tak nevím.
Pán na Žlutém hradě

Skyrider

vyfotil jsem brick 2x4 s nálepkou legoland, můžu se zeptat, jakou má hodnotu?

Villa Legina

#109
Je to zo setu 379. Podľa foto je ten stav nálepky medzi "poor" a "damaged", ja by som to nechcela ani zadarmo, ale možno by sa našiel niekto, komu by to stačilo, je to záležitosť od nula do niekoľko centov, odhadujem. Na BL by sa určite našli experti čo by sa to odvážili predávať za viac, je to v poriadku ak kupujúci má možnosť vidieť reálne foto, lebo iba text. popis takéhoto stavu môže byť veľmi zavádzajúci. 

Ondrej

Citace od: elerond kdy 31.10.2015, 08:28:31
vyfotil jsem brick 2x4 s nálepkou legoland, můžu se zeptat, jakou má hodnotu?

Už jsem ti to psal výš.

Citace od: Ondrej kdy 07.10.2015, 20:10:35
Citace od: elerond kdy 07.10.2015, 19:14:05
Můžu se zeptat, doma mám brick 2x4 v red s nálepkou legoland 25 , nevíte jakou asi kostka má hodnotu?
Jestli je to tohle tak moc ne: http://alpha.bricklink.com/pages/clone/searchproduct.page?q=3010pb042#T=A

wallac

Ahoj, dnes jsem našel baseplate 8x16, ale chybí jí jeden stud v rohu.. Jedná se o zmetek? Případně tušíte někdo, jestli mají takovéto díly nějakou cenu?

otaznik

Citace od: wallac kdy 16.12.2015, 09:57:38
Ahoj, dnes jsem našel baseplate 8x16, ale chybí jí jeden stud v rohu.. Jedná se o zmetek? Případně tušíte někdo, jestli mají takovéto díly nějakou cenu?
Nečekal bych žádnou speciální cenu. Jak to vypadá zespodu? Jsou tam nějaká čísla a nápisy?

wallac

Zespoda nic není, klasická baseplate jen na ní chybí ten jeden stud..

otaznik

Zvláštní, odkud ji máš? Nezdá se mi to jako zmetek z výroby.

wallac

Našel jsem ji v kiloware..

wallac

Našel jsem tato torza, nemohu nikde najít..

peter

Jednoznačný Customised.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Hacislav


Claw Coast - detail
by burlogh, on Flickr

Co je za dílek ta kožešina?
Pokud to tedy je legodílek. Ale mám dojem, že jsem to někde viděl, nejen u tohoto stavitele.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

skywalker007

Možná to je kožešina od duplo pračlověka.