17101 Lego Boost

Založil J0hny54, 23.08.2022, 20:05:07

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

J0hny54

Ahoj,
prosím, poradíte mi s připojením této stavebnice k telefonu/tabletu?
Spáruje se mi jen s jedním zařízením a nepřišel jsem na to, jak by to šlo připojit k dalšímu.
Potřebuji připojit v jednu chvíli 15 stavebnic k 15 tabletům současně.
Děkuji  :)

peter

Jsem laik, ale podle mne to lze jen co stavebnice to tablet a vše to zapínat pěkně jedno po druhém.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

J0hny54

S tím počítám, že to tak půjde, ale jak to napárovat. Něco jako PS4 a připojení ovladačů, připojí se to kabelem a je to spárované. Ale tady netuším

racco42

No párování Bluetooth zařízení (třeba PU Hubu) obvykle probíhá tak, že při zapínání podržíš tlačítko dělší dobu, než se signální ledka rozbliká (někde růzmobarevně) a pak na telefonu/tabletu v appce vybereš připojení a "ono se to najde". Obě zařízení maji unikátní HW BT adresu, takže po dalším spuštění už by párovaní nemělo být třeba. Budete to ale muset dělat jedno po druhem, ty Boost kostky se budou jmenovat (jmeno pro lidi, ne HW adresa) stejně, takže když jich je zapnutych vic, tak se nedají rozlišit. Třeba PU Huby se dají přejmenovat, ale nezkoušel jsem, jesti se přejmenujou jenom lokalně v telefonu, nebo si to jméno zapamtují.

J0hny54

Díky! Já jsem to zatím zkoušel jen s jedním robotem, povedlo se mi to připojit, ale když jsem chtěl změnit zařízení, aby byl připojený k jinému telefonu, tak přes to jsem se nedostal...