První oficiální obchod LEGO v ČR - OC Westfield Chodov

Založil peki, 05.08.2022, 12:16:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Aktuální info o odsahu/dotazy ke stěné prosím do tohoto vlákna:
obsah stěny



Jaky

Je už známý termín otevření obchodu v OC Westfield Chodov?

juggleman

Ahoj,
ano, dnes FACEBOOK LEGO zverejnil, ze 3.11. otviraj.
T

Clermont


jayor

Citace od: juggleman kdy 21.10.2022, 15:01:51Ahoj,
ano, dnes FACEBOOK LEGO zverejnil, ze 3.11. otviraj.
T

Mozete sem prosim hodit odkaz, ja som nikde nic nenasiel. Rad by som dosiel na otvaracku, ale som z Kosic takze 7h autom a dovolenka v praci. Takze chcem mat istotu.
Dakujem

Anatyt

A stojí ta cesta Košice - Praha a nazad za to?

jayor

Citace od: Anatyt kdy 23.10.2022, 12:53:27A stojí ta cesta Košice - Praha a nazad za to?

po lego som uz bol v Madarsku a Slovinsku, ale otvorenie lego storu som este nevidel. Hlavne ak tam budu nejake eventy alebo darceky ku otvoreniu je to plus este viac. Cize ano jednoznacne mi to stoji za to :D

Valentin Dobrotivý

stačí si najít LEGO Czech Republic na FB. Tam to mají...

juggleman


mesje

Citace od: jayor kdy 23.10.2022, 13:21:03
Citace od: Anatyt kdy 23.10.2022, 12:53:27A stojí ta cesta Košice - Praha a nazad za to?

po lego som uz bol v Madarsku a Slovinsku, ale otvorenie lego storu som este nevidel. Hlavne ak tam budu nejake eventy alebo darceky ku otvoreniu je to plus este viac. Cize ano jednoznacne mi to stoji za to :D

dostanes plagat a privesok, resp inu blbost v hodnote podstatne nizsej ako budu naklady na cestu :-) TLG si uz davno prestalo vazit fanusikov...

jayor

#10
Citace od: juggleman kdy 23.10.2022, 17:48:15Ano,
zde to je uvedeno:
https://www.facebook.com/legoczech
9:00 3.11.2022

uz som nasiel povodny prispevok z 19. jula a v komentaroch z pred tyzdna to lego spomenulo :D akoze dobre zasite to bolo. Kazdopadne dakujem.

Citace od: mesje kdy 23.10.2022, 18:00:54
Citace od: jayor kdy 23.10.2022, 13:21:03
Citace od: Anatyt kdy 23.10.2022, 12:53:27A stojí ta cesta Košice - Praha a nazad za to?

po lego som uz bol v Madarsku a Slovinsku, ale otvorenie lego storu som este nevidel. Hlavne ak tam budu nejake eventy alebo darceky ku otvoreniu je to plus este viac. Cize ano jednoznacne mi to stoji za to :D

dostanes plagat a privesok, resp inu blbost v hodnote podstatne nizsej ako budu naklady na cestu :-) TLG si uz davno prestalo vazit fanusikov...

stale je to worth sa povozit a spravit si poriadny nakup :D

Anatyt

No neviem či je to worth - ak pojdeš autom, vychádza to na +-140 éčok. >:D  A keďže som už na jednom openingu bol, tak za mňa to za tie prachy worth určite nie je. ;D  Ale sú to tvoje prachy...

skipper

Otvorenie obchodu vo vlastníctve LEGO je plne v korporátnej réžii, to nemá nič spoločné s cenovými akciami v ČR. Sú tam aktuálne bonusy platné v danom čase a potom špeciálky k otvoreniu, tie sú v danom regióne plus mínus rovnaké, pri flagship stores tam býva niečo extra.

Asi najbližšie to bude otvoreniu v poľskom Lodž-i tj potlačený tile a set obchodu.
V Mníchove sa otváral flagship a mali tam aj set dodávky ale napr títo prišli hodinu pred otvorením boli cca 200tí v rade a ešte sa trocha poflákali pred platením a už dodávkyu nemali, len obchod a tile.
Mimochdom v Mníchove sa tam zdravia s niekým z prvej desiatky možno dvadsiatky a ten tam bol o pol siedmej na otváračku o desiatej. Poliaci písali o kemperoch od tretej ráno. V týchto končinách kde ľudia priekupníčia kvôli 30Eur bonusom na lego.com to bude rovnaké. Takže ak na istotu tak z Košíc aj o polnoci  >:D

jayor

Citace od: skipper kdy 23.10.2022, 22:59:41Otvorenie obchodu vo vlastníctve LEGO je plne v korporátnej réžii, to nemá nič spoločné s cenovými akciami v ČR. Sú tam aktuálne bonusy platné v danom čase a potom špeciálky k otvoreniu, tie sú v danom regióne plus mínus rovnaké, pri flagship stores tam býva niečo extra.

Asi najbližšie to bude otvoreniu v poľskom Lodž-i tj potlačený tile a set obchodu.
V Mníchove sa otváral flagship a mali tam aj set dodávky ale napr títo prišli hodinu pred otvorením boli cca 200tí v rade a ešte sa trocha poflákali pred platením a už dodávkyu nemali, len obchod a tile.
Mimochdom v Mníchove sa tam zdravia s niekým z prvej desiatky možno dvadsiatky a ten tam bol o pol siedmej na otváračku o desiatej. Poliaci písali o kemperoch od tretej ráno. V týchto končinách kde ľudia priekupníčia kvôli 30Eur bonusom na lego.com to bude rovnaké. Takže ak na istotu tak z Košíc aj o polnoci  >:D

tak aj planujem ze okolo siedmej osmej rano uz v prahe chvilu pospat v aute a kedze to je vo vnutri obchodneho centra nemyslim zeby niekto kempoval, kazdopadne po otvoreni centra to bude asi sprint k obchodu :D

skipper

Citace od: jayor kdy 23.10.2022, 23:01:42tak aj planujem ze okolo siedmej osmej rano uz v prahe chvilu pospat v aute a kedze to je vo vnutri obchodneho centra nemyslim zeby niekto kempoval, kazdopadne po otvoreni centra to bude asi sprint k obchodu :D
ehm

jayor

Citace od: skipper kdy 23.10.2022, 23:06:07
Citace od: jayor kdy 23.10.2022, 23:01:42tak aj planujem ze okolo siedmej osmej rano uz v prahe chvilu pospat v aute a kedze to je vo vnutri obchodneho centra nemyslim zeby niekto kempoval, kazdopadne po otvoreni centra to bude asi sprint k obchodu :D
ehm

takze musim nasjt nejakeho SBSkara na podplatenie aby ma pustil dnu pred ofiko otvarackou ? :D

skipper

Alebo si nájsť lokálneho fixera čo to zariadi ako niekde v Afrike, Iraku a pod   8)

A pozrieť sa po otváracích hodinách hypermarketov, lekární a pod, aby o siedmej/ôsmej nebolo už neskoro.

poMOCník

Někdo prosím vyfotte stěnu, abych věděl, jestli tam mám chodit.

peki

 Srdecne zveme celou AFOL komunitu:
Facebook

Tak je to tady! 3.11.2022 v 9.00 otevíráme první oficiální obchod LEGO® v České republice. Přijďte na otvíráčku do Westfield Chodov a zažijte mezi prvními jedinečnou atmosféru. #LEGO #LEGOStore


milanv

CitacePřijďte na otvíračku do Westfield Chodov a zažijte mezi prvními jedinečnou atmosféru.
Ctím zásadu "nezabíjejte pošťáka", takže peki nechci, aby tvoje jméno bylo takto v sekci "O/T - vtipy", jinak bych to tam musel nutně přeposlat  >:D
Do takové "jedinečné atmosféry" frontových soubojů bych teda dítě nevzal, to snad už nedávný fotbal Sparta - Slavia byl pro dítě bezpečnější...
Pán na Žlutém hradě

peki

Hele jsou tu tací co tam kvůli tomu pojedou až ze zahraničí :) (Slovensko). Chtěli vědet jestli termín platí, mám oficiálně potvrzeno že platí. To že někdo preferuje nakupování po internetu, nebo chodí do obchodů těsně před zavíračkou, aby tam nikoho dalšího nepotkal chápu. To že tam při otevření bude asi více lidí je velmi pravděpodobné. Důležité je že ta volba je na každém a není asi třeba to svoje stanovisko za každou cenu vysvětlovat a obhajovat. A už vůbec hodnotiti postoje těch co to mají nastaveno jinak. Já všem držím palce :) 

Frco

#21
Citace od: horde kdy 23.10.2022, 22:13:56cha.. dle mého názoru to naprosto nestojí za návštěvu ani nikoho z Prahy a z okolí - natož se tam trmácet až ze Slovenska.. to jste ještě nepostřehl, jak to v CR chodí s "cenovými akcemi"? - nabídnout naprosté šunty, nejlépe ještě předražené a vydávat to za masivní výprodej..  LEGO se zkrátka není schopné poučit z prvotním otevření prodej, jako např. v CR předvedlo Xiaomi (nebo jak se to píše) - pro prvních 100 kupujících v CCM byly připraveny opravdu masivní slevové akce. tuším že i snad několik první desítek lidí dostalo nový mobil snad za 1/10 ceny?  néé. něčeho takové LEGO zkrátka není schopné, ač má rozpočet na marketing pro tyto věci v řádu desítek milionů Kč a rázem by bylo na prvních stránkách všude i v TV.
Lenže ak by LEGO začalo dávať takéto super zľavy pri otvoreniach, tak ako myslíš, že by to dopadlo?
Trúfnem si odhadnúť, že nadpolovičná väčšina zákazníkov (čo ja viem...70%?), ktorí by tam prišli v daný deň, by boli reselleri. Aj ja by som tam prišiel "kempovať", ak by som na tom pekne zarobil. A polka ľudí z tohoto a SVK fóra. Čo by to hneď otočili niekde na BL.
A LEGO si je tohoto dobre vedomé, tak načo ich podporovať? Z takýchto ľudí nemajú žiaden osoh.

Dieťa by som na takúto otváračku nebral už určite. Zbytočná masovka. Dostaneš tile, ak na teba vyjde. Počkal by som pár dní a vzal ho tam až potom.

milanv

Frco to pěkně shrnul i za mě. Jasně, ať tam každý jde, kdo chce - šmarjápano, já budu poslední, kdo by mu v tom bránil. Jen jsem se pobavil nad termínem "jedinečná atmosféra". Já tam půjdu přesně jak psal Frco, až po nějaké době, aby si to užily i děti a nikdo je neušlapal. Já mám návštěv LEGO Store už za sebou dost, tak to chci právě hlavně pro ty děti - a jen pokud budou chtít. Tak jim to přeci nezošklivím.

No k resellerům: na to téma mám historku z Norimberka... Koukám, že jsem náhodou přišel zrovna v den nějaké dětské soutěže alternativních modelů z polybagu. Neměl jsem co jiného dělat (byl jsem sám na služebce), tak mě to nadchlo a šel jsem obsluhu poprosit, jestli bych si mohl jen tak stavět taky. Byl jsem málem vyhozen oknem i dveřmi a trvalo mi dost dlouho... Co? Právě přesvědčit, že nejsem reseller, který pod touto záminkou chce jenom sbalit "raritní set", kterých sami mají málo a nedostalo by se pak na děti.
Jo, povedlo se - pak jsem si tam užil prima hoďku s místníma dětma, pomáhal jsem obsluze, která se jich tak trošku bála :) a byli jsme hned kámoši. Ale byla to lekce, jaké mají zaměstnanci LEGO Store zkušenosti s resellery a jak je mají v lásce...
Pán na Žlutém hradě

MiHo

Už jsem strašně dlouho v LEGO Store nenakupoval. Jak je to teď s uplatňováním VIP bodů při nákupu v LEGO Store?

Existují ještě AFOL day? Jsou známé jejich termíny?

jayor

Citace od: peki kdy 25.10.2022, 08:53:54Srdecne zveme celou AFOL komunitu:
Facebook

Tak je to tady! 3.11.2022 v 9.00 otevíráme první oficiální obchod LEGO® v České republice. Přijďte na otvíráčku do Westfield Chodov a zažijte mezi prvními jedinečnou atmosféru. #LEGO #LEGOStore



FB lego stranka ma nastavene ze sa tento prispevok zobrazuje len v ceskej republike. na slovensku to sa to neda otvorit ani cez link. Esteze si to tu zozdielal. Dakujem

Strider

Půjdu tam po práci. Dovolenou si na to brát nebudu.

poMOCník

Dnes jsme tam byli, už tam mají dort.

Petronel


peki

Citace od: Petronel kdy 28.10.2022, 08:35:16
Citace od: poMOCník kdy 27.10.2022, 22:44:06Dnes jsme tam byli, už tam mají dort.

Stavěný metodou "ctrl+c, ctrl+v"  ;D

Ale ten vtip u toho dortu je právě v něčem úplně jiném. On se totiž roztočí, a jednotlivá patra pak promítají film.

Peter by k tomu coby autor řekl více. Bylo k vidění v Dánsku. N2kdo bude mít i video, ale tam to není tak dobře patrné musely by se vyřešit synchronizace.

ditetemnaporad

Přesně tak, při detailnějším pohledu je vidět, že nějaký vývoj v dění tam je. Jenom ta rychlost otáčení musí být tedy pořádná, aby to něco přehrávalo :)