(vlastní) Trabant 601 Combi

Založil PsychoWard666, 03.06.2020, 13:40:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

PsychoWard666

Rád bych Vám představil svůj nový model.

Jedná se o Trabant 601 Combi postavený jako alternativní model k modelu 10258 London Bus.

Model má otvírací dveře, kapotu a kufr. Sedačky jsou sklopné (lůžková úprava).

Další info o mých modelech najdete na mém Instagramu

https://www.instagram.com/novak.tomas.1989/

Pokud máte zájem, můžete si model také postavit, na Rebrickable je k němu ode dneška k dispozici návod za 10$

https://rebrickable.com/users/PsychoWard666/mocs/















Foton

"Pěkný Pepiku!" Má to  pěkné tvary. A líbí se mi sklápěcí sedačky!
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Chairudo

Super, až mě přestane bavit london bus, postavím si tohle  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

PsychoWard666

Foton: Díky, přední se akorát musí posunout o dva study dopředu, aby se dali sklopit do roviny  :)

Chairudo: Díky, ještě jsem udělal Relianta a určitě nějaký další model z této stavebnice přibude, ale zatím nevím co to bude

martindavid

Moc hezký trabi škoda že tam nejsou navíc poklice ale chápu že je to alternativní model,
na druhou stranu když otočíš kola tak máš dokonce lita kola(paprsková)

Tomik

Tak koukám, že jsi toho Trabanta nakonec postavil z autobusu místo z Astona. :D Řekl bych, že vypadá velmi dobře s ohledem na dostupné díly. Ze stavebních technik mě u něj zaujalo uchycení předních světlometů na dlouhých barech.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

PsychoWard666

Jo nakonec tam bylo více použitelných kostek  :D Ty světla jsou takhle ze dvou důvodů, zaprvé jsem potřeboval mít prostor pro tile 1x3 nahoře na masce a za druhé je potřeba světla o kousek odsadit od kapoty aby šla otevřít

Strider

Nejvíc mě nadchl ten předek.

milanv

Tak tohle je opravdu pěkný alternativní model. Hodně se ti povedla jak přední maska, tak naopak zadek auta. Takže ačkoliv tam není záplava minidetailů, vypadá to auto celkově jak prostě Trabi vypadat má. Fakt povedený!
Pán na Žlutém hradě