Lego videa

Založil Chairudo, 31.03.2017, 01:44:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Foton

Citace od: peter kdy 21.09.2021, 08:34:30
Každopádně minulý týden bylo zveřejněno ještě jedno video. Jde o projekt, na kterém jsme průběžně pracovali v 1. pololetí letošního roku. Natáčení probíhalo v květnu a červnu a myslím, že jsme opět o kousek posunuli limity 8)


Tak tohle je prda! Líbí se mi ta spolupráce po celém světě. I to, že to selhalo.  Akorát fridu bych vyhodil z kabiny, přidává dalších 50 kilo k těm 100 tunám k tažení :-)
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

milanv

Téma: hudební klipy

klip "8bit": starší verze a novější verze popravdě sám nevím, která se mi líbí víc :)

no a připomnělo mi to legopravěk a tohle video pro Monty Python: Monty Python a svatý grál: hrad Camelot (pro porovnání: původní verze)
Pán na Žlutém hradě

Icewalker

Nedávno uveřejněné pokračování francouzské série HENRI & EDMOND na téma lockdownu.
Francouzsky s anglickými titulky
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Jaky


Matthes_CS


Petronel

Citace od: Matthes_CS kdy 24.10.2021, 19:01:09
Videa do obchodů z roku 1991:
https://www.youtube.com/watch?v=DDfbIQP9g-E

Tak to je hustý. ;D Klasický stopmotion jak teď natáčejí všichni nadšenci.
Monorail a další vlaky bylo supr vidět, no a ten vynález na vypínač v pokojíčku úplně na konci videa byl boží. ;D

poMOCník

Citace od: peter kdy 21.09.2021, 08:30:13
Dokument byl původně na NETFLIXu, každopádně konečně se na něj podívám, jelikož jsem jej dosud neviděl.

Pro případné zájemce si ale ještě opět dovolím trochu přihřát polívčičku a připojit odkaz na má videa z průběhu instalace jednoho z mých hlavních modelů pro LEGO House, kterou je model World explorer :D


Nemáte někdo detailnější fotku toho jehličnanu, kterými je pokrytý ostrov Town na videu? Nedokážu rozeznat z čeho jsou udělané.

Borekity


Matthes_CS


Borekity


Icewalker

HENRI ET EDMOND

V přípravě je pokračování francouzské akčně-komediální a zároveň lyrické série Henri et Edmond. Ta patří k tomu nejlepšímu, co jsem v rámci Lego animací viděl. Autoři právě dokončují sbírku na vlastní produkci. Na výběr jsou BluRay, soundtrack (na CD či digitálně) a další. Dá se přispět i libovolnou malou částkou bez nároku na odměnu. Tak jako tak by měl být snímek poté online zdarma pro všechny. Já si filmy a soundtrack ve fyzické formě nenechám ujít, tak už jsem provětral peněženku včetně 10 éček poštovného ;D

Přispět je možné zde (pozor, poběží už je jen 3 dny)

Starší díly na YouTube.

Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr