shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Icewalker

Na online shopu je opět i SW základna klonů a Santovy sáně (ty teda prodražily na tisícovku)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Petronel

Doporučuji teď něco pořídit. :D

Mimo poštovného zdarma ještě 2xVIP body, pěkný set s trosečníkem zdarma a za větší nákup i Santova předzahrádka. Ještě byl set s Heloweenskými doplňky, ale ten už jsem nestihl. :-[

https://www.lego.com/cs-cz/page/lego-offers-promotions

Matthes_CS

Dnes se objevila další zvířátka:
červený ptáček 6399031 za 30,
šedý králík 6397658 za 100  :-X,
vlna na ovec 6388078 za 63 (dražší než ovec samotná),
nový zajíc 6317057 za 47,
hnědá slípka 6319680 za 50,
kráva a sele už jsou pryč (kráva byla za 300, sele za 45).

Icewalker

A kukuřici za 132Kč, to nemyslí vážně ;D
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Matthes_CS

 :-X

Matthes_CS

K získání dárku k nákupu (čarodějnice 3v1) je potřeba nakoupit za 2 605 Kč, ale do tohoto se nepočítají objednávky dílků. Ale když si objednáte dílky za tento limit, tak se v košíku objeví, že na set zdarma nárok máte.

Matthes_CS

Za 1 000 VIP bodů k dispozici zimní doplňky 40514.

Drobuliatko

WOW vyzera to dobre! Husky, zimna sliepka... :D Kopec fajn veci aj do zimnej Friends krajinky tam vidim.

ditetemnaporad

Blíží se nový GWP .

Že jeho cena bude nejspíše šplhat tak vysoko jako se tyčí konstrukce opravdové "ajfelky" ponechám stranou. Na chviličku jsem se ale domníval, že tento milý setík bude možné jako modul vsunout do 10307 a tím si stavbu ještě více oživit. Bylo by to krásné. Jenže 10307 nemůže být v minifig měřítku, takže nic :) Každopádně, bylo by fajn, pokud by se některé GWP nesly v tomto "integrálním" duchu.

Anatyt

Pokial sa dobre pamätám, je tam hore s ním aj Edison.


ditetemnaporad

Ve VIP odměnách je nová sekce "Nabídky slev o VIP víkendu". Ve zkratce, za 100 VIP bodů lze na pár vybraných setů získat slevu 15% - 20%. Procentuální sleva nemusí být tak zajímavá, ale když se k tomu přidá jeden až dva GWP během VIP víkendu (19.-20.11.) a nejspíše 2x VIP body, pak "game has changed"  8)

Více informací na této stránce .

racco42

Mně teda přišel email a v něm, cituji:

5násobek VIP bodů Bonusová akce pro členy!
Členové získají při nákupu vybraných položek v prodejně od 15. do 28. listopadu 5násobek LEGO® VIP bodů.


skipper

VIP kupóny na zľavu platia online, na predajni zas len 5x body za tie isté sety.

To na predajni je relatívne priamočiare - 25% v bodoch.
Online sa spočítava zlava z kupónu (rôzna pri rôznych setoch) a potom 2x VIP tj 10% asi až z ceny po zlave.

Tj pri niektorých setoch o nejaké to percento až dve lepšie ako na predajni u iných horšie. Aj keď v online to má výhodu že väčšina zľavy je už priamo z ceny a nie konverziou na body. Jo zásadné bude kde aké bonusy k nákupu ešte ostanú.

skipper

Vyzerá to tak, že v 2023 sa plánuje zjednotenie účtov medzi platformami pod správou TLG a teda Bricklink prejde na LEGO účty.
https://www.bricklink.com/messageThread.asp?ID=329994&nID=1375865

Zatiaľ dávajú popredu echo ľudom aby si skúsili zmeniť generované meno na lego.com účte ak si chcú rezervovať to čo majú na bricklinku.

mesje

Citace od: skipper kdy 16.11.2022, 03:09:35VIP kupóny na zľavu platia online, na predajni zas len 5x body za tie isté sety.

To na predajni je relatívne priamočiare - 25% v bodoch.
Online sa spočítava zlava z kupónu (rôzna pri rôznych setoch) a potom 2x VIP tj 10% asi až z ceny po zlave.

Tj pri niektorých setoch o nejaké to percento až dve lepšie ako na predajni u iných horšie. Aj keď v online to má výhodu že väčšina zľavy je už priamo z ceny a nie konverziou na body. Jo zásadné bude kde aké bonusy k nákupu ešte ostanú.

tak to uz zlozitejsie ani neslo urobit... to su blazni, nemohli dat normalne % black friday zlavy + bonus? a ten chaos pri pokladniach bude 3x dlhsi ako obvykle, ludia ledva chapu klasicke vip body, toto uz bude nad moznosti bezneho chapania...
nastastie su v zlave tazsie predajne, resp predrazene sety, takze sa asi skor ci neskor objavia v podobnych, pripadne lepsich zlavach inde, kde sa to bude dat normalne kupit bez milion kuponov a prepoctov...

skipper

Citace od: mesje kdy 16.11.2022, 08:34:57tak to uz zlozitejsie ani neslo urobit... to su blazni, nemohli dat normalne % black friday zlavy + bonus? a ten chaos pri pokladniach bude 3x dlhsi ako obvykle, ludia ledva chapu klasicke vip body, toto uz bude nad moznosti bezneho chapania...
práveže to je naopak, v predajni je to jednoduché, žiadne kupóny pekne zaplať plnú cenu a príde ti 5x bodov a ďalší.
Hokusy-Pokusy sú pri kúpe online.

mesje

Citace od: skipper kdy 16.11.2022, 09:37:07
Citace od: mesje kdy 16.11.2022, 08:34:57tak to uz zlozitejsie ani neslo urobit... to su blazni, nemohli dat normalne % black friday zlavy + bonus? a ten chaos pri pokladniach bude 3x dlhsi ako obvykle, ludia ledva chapu klasicke vip body, toto uz bude nad moznosti bezneho chapania...
práveže to je naopak, v predajni je to jednoduché, žiadne kupóny pekne zaplať plnú cenu a príde ti 5x bodov a ďalší.
Hokusy-Pokusy sú pri kúpe online.

Ano lenže je to nevyhodnejsie ako online.
A body nejsu to isté ako fixná zľava, najma pri lego vymysloch s kontami - ťažšie sa s nimi pocita, môžu prepadnúť a pod.

milanv

Já se přiznám, že se v tom nevyznám a ani už nechci, dokud se neobjeví něco fakt extrémně zajímavého - a tím myslím něco, co není jen "levnější než jinde", ale v prvé řadě něco, co mě zaujalo a chci si to koupit. Jinak platí, že nejlíp a nejvíc ušetřím tak, že si prostě nic nekoupím :)

Tenhle můj pocit pramení z toho, že se cítím tlačen "systémem letadlo": místo dobrých cen teď hned nějaké pofidérní body na PŘÍŠTÍ nákup, kde se situace opakuje. Navíc když význam a hodnotu těch bodů má v ruce druhá strana, která se nerozpakuje pravidla měnit za pochodu a absolutně nerespektuje fakt, že za nějakých podmínek dotyčný ty body získal (a očekával by jejich dodržení).
Pán na Žlutém hradě

STARHAWK

Nejak ma to nelaka. Co som nutne chcel uz mam pokupovane a tie ostatne bezne veci budu casom aj v 30% zlavach.

STARHAWK

Citace od: skipper kdy 16.11.2022, 03:18:18Vyzerá to tak, že v 2023 sa plánuje zjednotenie účtov medzi platformami pod správou TLG a teda Bricklink prejde na LEGO účty.
https://www.bricklink.com/messageThread.asp?ID=329994&nID=1375865

Zatiaľ dávajú popredu echo ľudom aby si skúsili zmeniť generované meno na lego.com účte ak si chcú rezervovať to čo majú na bricklinku.

Zas nejaka zbytocnost. Keby radsej zlepsovali funkcionalitu. Na samotnom PaB im tam stale chyba kopa obrazkov - clovek ani nevidi aku suciastku kupuje pokial ju nepozna pod stupidnim lego IDckom.

Pridanie indikacie priemernej ceny suciastky by sa mi hodilo - ked som u niekoho v shope aby som videl ku kazdej suciastje jej priemernu cenu vramci regionu nech viem ci to je podpriemerna cena alebo nadpriemerna. Pridem tam kvoli nejakej suciastke a poptitom vidim aj ine zaujimave ale musim hladat ci su vobec vyhodne.

Indikator raritnosti dielu - kombinacia tvaru a farby v sete by sa mi tirz hodila - niektore sety si nechavam alebo kupujem cisto na dieli, ak maju nejake malo dostupne dieliky.

STARHAWK

Citace od: skipper kdy 16.11.2022, 03:18:18Vyzerá to tak, že v 2023 sa plánuje zjednotenie účtov medzi platformami pod správou TLG a teda Bricklink prejde na LEGO účty.
https://www.bricklink.com/messageThread.asp?ID=329994&nID=1375865

Zatiaľ dávajú popredu echo ľudom aby si skúsili zmeniť generované meno na lego.com účte ak si chcú rezervovať to čo majú na bricklinku.

A samozrejme si zjednodusia trackovanie predajcov - co nakupuju na S@H a za kolko a ako uspesne to prepredavaju dalej cez BL, a eventualne si nechavaju moznost to stopnut.

MLT

No tvl.... tak sem opět naletěl a chtěl koupit něco na oficco shopu...

Ani ve snu mne nenapadlo, že 5 min po půlnoci budou vyprodané kupony..... Čekal by jsem to u setů, ale u kuponu (když lze jen 1 ks) mne to fakt netrklo.

Takže vlastně nic nového, stále jen samé fake akce a nabídky....

kdy já už se poučím a nepolezu tam  :(


Citace od: ditetemnaporad kdy 15.11.2022, 10:37:51Ve VIP odměnách je nová sekce "Nabídky slev o VIP víkendu". Ve zkratce, za 100 VIP bodů lze na pár vybraných setů získat slevu 15% - 20%. Procentuální sleva nemusí být tak zajímavá, ale když se k tomu přidá jeden až dva GWP během VIP víkendu (19.-20.11.) a nejspíše 2x VIP body, pak "game has changed"  8)

Více informací na této stránce .

Johny650

Nic ve zlém, ale kupón šel koupit už v týdnu a po půlnoci jen krásně objednat. Spíše furt čekám kdy naskočí do VIP sekce drak za VIP body :(

ditetemnaporad

Pár lidí tu je, tak se zeptám. Funguje Vám stránka? V 00:05 mi šlo objednat se všemi GWP, ale stále jsem čekal, jestli se neobjeví ta holčina na drakovi ve VIP odměnách. Od 00:20 mi to ukazuje, že se stránka nedá načíst. Čekal jsem to ještě horší, takže jsem v klidu :)

S těmi "kupony" - pokud o ně někdo měl zájem a je trochu věcí znalý, musel si je přeci zakoupit už během týdne a nečekal na první minuty po půlnoci.

ditetemnaporad

Citace od: ditetemnaporad kdy 19.11.2022, 00:31:01Pár lidí tu je, tak se zeptám. Funguje Vám stránka? V 00:05 mi šlo objednat se všemi GWP, ale stále jsem čekal, jestli se neobjeví ta holčina na drakovi ve VIP odměnách. Od 00:20 mi to ukazuje, že se stránka nedá načíst. Čekal jsem to ještě horší, takže jsem v klidu :)

S těmi "kupony" - pokud o ně někdo měl zájem a je trochu věcí znalý, musel si je přeci zakoupit už během týdne a nečekal na první minuty po půlnoci.

Update (0:27 Uhr): Jetzt sind auch die neuen VIP-Prämien im Prämiencenter gelistet! Drache, Schlüsselanhänger und Co. lassen sich jetzt sichern! LEGO hat hier ausreichende Vorräte angelegt, beispielsweise sind beim Drachen-Fahrautomat aktuell über 20.000 Exemplare verfügbar und vom Schlüsselanhänger gibt es ebenfalls über 15.000 Stück.

Tak nic :)

MLT

Citace od: ditetemnaporad kdy 19.11.2022, 00:31:01S těmi "kupony" - pokud o ně někdo měl zájem a je trochu věcí znalý, musel si je přeci zakoupit už během týdne a nečekal na první minuty po půlnoci.

Věci (dá-li se tomu vůbec tak říkat) znalý jsem, ale vždy se nechám napálit...

Opravdu ani ve snu mi nenapadlo, že pokud je kupon limitovaný 1 ks na VIP a platný až do 28.11. že by došlo k jejich vyprodání.

Já chtěl klukovi koupit výhodněji HP vlak 76405 a když vidím, že 5 min po půlnoci nebyly, tak jsem opravdu zvědav, zda bude tento set v rámci Black Friday příští víkend, jak neustále propagují...

Si myslím, že se vyprodá a na BF tam opět nic nebude... tedy bude, ale ty jejich .... raději to nebudu ani pojmenovávat.

ditetemnaporad

#1766
Mrzí mě MLT, že jsi to nestihnul. Také jsem nepředpokládal, že by byly takto rychle pryč. Na druhou stranu, poučen z předchozích omylů, raději jsem si kupón na mnou vybraný set pořídil dopředu. Zkus se ale mrknout ještě zítra. Je, alespoň maličko možné, že je doplní. Jinak si nemyslím, že by HP set dali ve slevě ještě na regulerní Black Friday, protože pak by kupón postrádal smysl.

Opravdu ale netuším, co těmi kupóny sledovali. Pokud chtěli vydat jenom určitý počet setů ve slevě, mohli to udělat klidně i bez kupónů a danou položku označit jako vyprodanou. Jako "point dump" to asi taky neslouží, protože 100 bodů je nic.

A s tím nenačítáním shopu. Spolehlivě se člověk zablokuje, když si otevře více stránek s různými položkami nebo sekcemi a pak refreshuje. Pomohlo mi až přihlásit se v jiném prohlížeči, případně přes anonymní okno.

MLT

Citace od: ditetemnaporad kdy 19.11.2022, 01:15:12Mrzí mě MLT, že jsi to nestihnul. Také jsem nepředpokládal, že by byly takto rychle pryč. Na druhou stranu, poučen z předchozích omylů, raději jsem si kupón na mnou vybraný set pořídil dopředu. Zkus se ale mrknout ještě zítra. Je, alespoň maličko možné, že je doplní. Jinak si nemyslím, že by HP set dali ve slevě ještě na regulerní Black Friday, protože pak by kupón postrádal smysl.

Opravu ale netuším, co těmi kupóny sledovali. Pokud chtěli vydat jenom určitý počet setů ve slevě, mohli to udělat klidně i bez kupónů a danou položku označit jako vyprodanou. Jako "point dump" to asi taky neslouží, protože 100 bodů je nic.

A s tím nenačítáním shopu. Spolehlivě se člověk zablokuje, když si otevře více stránek s různými položkami nebo sekcemi a pak refreshuje. Pomohlo mi až přihlásit se v jiném prohlížeči, případně přes anonymní okno.

No, já vím, sám si tu nadávám do de..lů, že jsem s tím měl počítat.
Nu což, už pár let mi na stole leží zaprášená černá VIP karta od Falcona, kde slibovali hory doly a vlastně vůbec nic nebylo. Njn, mají trestuhodný marketing, jak nás pěkně nalákat a oblbnout, a to stále dokola.

On už je stejně jako doobjednávka aspoň půl hodiny..., takže si myslím, že bude za chvíli dočasně (do konce roku) nedostupný.

A na ten BF skutečně má být, lze si dohledat seznam SW a HP setů, které budou na BF k "dostání", ale s jakou slevou už nikde nezjistíš....

ditetemnaporad

Citace od: MLT kdy 19.11.2022, 01:21:29černá VIP karta od Falcona

Právě toto je pro mne takový zlatý grál všech přešlapů, které TLC udělalo promo-obchodně vůči fanouškům. Všechny ty ostatní věci jako přetížené stránky nebo velmi limitované množství některých GWP / odměn je ve srovnání s tímto nic. Věřím, že kdyby se do toho opřelo dostatečně velké množství majitelů těchto karet, byl by to další dieselgate.

tomas.

Ten drak za body se ne a ne objevit v nabídce :/