>>> JAKÉ LEGO TÉMA JE VAŠE NEJOBLÍBENĚJŠÍ? <<<

Založil Colonel32, 03.01.2009, 23:44:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

?

!
4 (50%)
!
7 (87.5%)

Celkem hlasů: 8

Colonel32

.

otaznik

Tak když už jsi to takhle rozdělil u města, tak by to chtělo i u vlaků, mě např. nezajímá 4,5V a 12V, sbírám jen vybrané 9V a pozdější.

Colonel32

Citace od: otaznik kdy 03.01.2009, 23:53:21
Tak když už jsi to takhle rozdělil u města, tak by to chtělo i u vlaků, mě např. nezajímá 4,5V a 12V, sbírám jen vybrané 9V a pozdější.

Rozdeloval jsem podle toho, co k sobe tematicky ladi. 4-stud auto a 6-stud auto nikoli. Naopak hrady se daji tak nejak kombinovat vsechny dohromady, stejne jako 12V vlak s 9V vlakem.

otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 03.01.2009, 23:57:40
Rozdeloval jsem podle toho, co k sobe tematicky ladi. 4-stud auto a 6-stud auto nikoli. Naopak hrady se daji tak nejak kombinovat vsechny dohromady, stejne jako 12V vlak s 9V vlakem.
No, 12V a 9V se dají kombinovat asi stejně jako 4 stud a 6 stud. Ale klidně to nech, alespoň budou mít vlaky více hlasů.

Colonel32

Polozte, prosim, sami sobe otazku, jak moc je nezbytne, abyste se krome hlasovani jeste sahodlouze rozepisovali o tom, pro ktera tema jste hlasovali...

SkiFi

castle, starwars, pirates, classic space - m-tron :)))

Mikithemage

ja sem hlasoval pro Harry Potter protoze sem do nej uplnej cvok

Colonel32

Citace od: HP24 kdy 10.02.2011, 17:05:24
ja sem hlasoval pro Harry Potter protoze sem do nej uplnej cvok

To už jsme poznali i z tvých ostatních příspěvků.  ::)

Skrta


yanice

jsem castle maniak...tedy nestavim hrady, na to jeste nemam kostky, spis barokni a klasicistni zamky i s interiery. Bohuzel jsem nekde ztratila vsechny fotky a ted nemam cas stavet,  ale budu o legu psat bakalarku a tak si budu moci oficialne hrat kvuli studiu, 6 mesicu temer denodenniho staveni, cekaji mne skvele casy.

Mr. Cube


otaznik

Citace od: Mr. Cube kdy 01.09.2011, 01:01:13
Kam se řadí Time Cruisers?
To se nikomu nelíbí, takže není třeba ho do seznamu uvádět.  :P

Percival

Citace od: Mr. Cube kdy 01.09.2011, 01:01:13
Kam se řadí Time Cruisers?

Ti jsou tak oblíbení že byli vyloučeni protože by všichni hlasovali jen por ně  ;) :)

P4tr1cius

Ani som netušil doteraz že nejaký Time Cruisers existujú. No kedže som sa hneď oboznámil s problematikou, môžem len dodať, že nie každý krok je správnym smerom. U LEGA nevynímajúc.

Mr. Cube

Já se ptal jen tak z recese, vzpomněl jsem si na ně  ;D A už jsem si i zjistil, že se řadí pod Town. Každopádně proti těm "hradům" a "rytířům", co se v Legu objevili v době, kdy jsem mu nevěnoval pozornost, jsou Time Cruisers umělecké skvosty ;D

FilipS

#15
Mně se třeba Time Cruisers líbí díky svojí hratelnosti a náznaku steampunku. Jestli sem blázen nebo fajnšmerk, je věc druhá. ;D

Drakyr

Moji oblíbenci jsou: Castle ,City ,Creator a  ještě  se mi líbil vesmír,ale  jen od  roku 1982 po rok 1986.

Filipkod

Ja som dávnejšie hlasoval za Star wars ale od vteedy som začal zbierať aj castle, aquazone a všetko okolo octanu.
Nech vás lego sprevádza !

Mr. Cube

#18
Citace od: Diidy kdy 02.09.2011, 14:36:25
Mně se třeba Time Cruisers líbí díky svojí hratelností a náznaku steampunku. Jestli sem blázen nebo fajnšmerk, je věc druhá. ;D

:D yes yes...kdyby udělal někdo LEGO třeba podle hry Arcanum (myslím tím custom, ne ofiko vydání), bylo by to super. Nějaké steampunkové výtvory z lega na netu ale k nalezení jsou.  :)

Filipkod

Vyrobiť niečo podla Arcanumu by bolo super, aj by som to skúsil ale nenapadá ma ako by to malo vyzerať  ??? (aj keď Arcanum poznám dobre )
Nech vás lego sprevádza !

Jean Vallette

Tu anketu by chtělo zase zčásti aktualizovat...

blindmelon

Ano, to by chtělo. Aspoň o možnost "jakékoliv za 50% ceny". :)
Hezký den, Blindmelon

William

Už tenkrát chyběli power miners a pořád se to nelepší :/

Raistlin M

A rozdělit Space. Classic a ten zbytek je trochu málo. Dát dohromady Futuron či Blacktron s tím, co vychází teď, to je opravdu velký rozdíl chutí.

Richard III

Osobně mám nejvíc rád StarWars sérii a pak City / Creator - spíše realistické budovy a stavby.

zdenek.f

MOC 8-stud čs. nákladní automobily a stavební technika