Logo kostek.org

Založil Petrjr, 13.12.2006, 00:01:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Citace od: Samík kdy 13.12.2006, 18:01:07
Jindroushi, to jsi fakt pekl vlastnoručně? ;)

Byl jsem analytik a manažer. Takže jsem dělal prd a do všeho kafral.  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Peetrs

No, já se k chvále přidat nemohu, mě se to moc nezamlouvá a perníčky jsem nepoznal, ale nebudu nikomu brát nadšení pro věc!  ;D


Mtron

Co na to říct ? No snad zítra bude hezky  ;D ;D
Změna je život..... je to cool nápad  :o
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

***Banana.com

#33
No, nápad se sice cení, ale logo v této barvě mi nejvíce asociovalo výtvory jezevčice mých rodičů při každodenních procházkách...nemůžu si pomoci, ale přijde mi to jako klasická shitbarva :P

Edit: Perníky mi nedošly, asi proto, že je nepečeme a já je nejím  ;D

Jenčula

Tématicky laděné logo vítám, páč perníčky.....perníčky má Jenčula tuze rád! ;D
Můj RELAX

MiP

Citace od: Jindroush kdy 13.12.2006, 00:33:23
Loni byly závěje a hučelo se, letos jsem napek perníky, hučí se... co tak asi udělám napřesrok?  :P  8)

Ufff, tak až teď jsem pochopil, že to jsou perníky... Já už se lek, že to je trvalá změna  ;D ;D

Jinak se to tam ale mělo objevit až 24.12. a nechat to tam tak do 26.12. Tak, jak to dělá Google při nějakých příležitostech. A ne to tam nechat měsíc... To už totiž opravdu vypadá jako trvalá změna.
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO

Jarmila

Né. Perniky se pečou měsíc předem, aby změkly.  :D
A kdyby se to tam objevilo jen na svátky, tak o tu lidovou uměleckou tvořivost přijdu.  ;) O svátcích nejsem v dosahu netu. (Aspoň si ode mne odpočinete.)

Taky jsem se lekla při shlédnutí inovovaného loga, že jsem zabrousila na nějaké jiné stránky, ale vysoce oceňuji tu práci a čas věnovaný této vánoční úpravě. Mně by k tomu tedy manžel nepřinutil.  ;)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Micho

Citace od: Jarmila kdy 15.12.2006, 11:38:37
Né. Perniky se pečou měsíc předem, aby změkly.  :D

Tak, tak! Presne kvôli tomu naša mamička pečie 2 násobné množstvo, ktoré je potrebné na vianoce. Tá prvá polovica sa zje pred sviatkami ...  ;)

Dejv

krásný to je.. hlavně žádný falešný soby..  ;D

Petrjr

  V souvislosti s výstavou Svitavy 2007 doporučuji přehodit zpět na klasické logo nejpozději do doby vytištění plakátu resp. počátku reklamní kampaně.

tazzy

Dobrý nápad, také jsem to zde chtěl napsat, už je přece dávno po třech králích. 8)

Ondra

Citace od: Petrjr kdy 09.01.2007, 21:14:18
  V souvislosti s výstavou Svitavy 2007 doporučuji přehodit zpět na klasické logo nejpozději do doby vytištění plakátu resp. počátku reklamní kampaně.
Nééééééé tak jsem si na to zvykl   :'( ;D

Colonel32

pernicky uz jsou stejne sezrane (jako betlem)

Jindroush

Naja, my stromek zrušili až dneska.  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

otaznik

Nešlo by prosím kosočtverce u nepřečtených témat označovat červeně (případně jinak výrazně). Nějak jsem si přes Vánoce na to zvyknul a stará světle modrá mi náhle nějak nesedí - je málo výrazná.  :)

Petrjr

Citace od: otaznik kdy 10.01.2007, 11:31:00
Nešlo by prosím kosočtverce u nepřečtených témat označovat červeně (případně jinak výrazně). Nějak jsem si přes Vánoce na to zvyknul a stará světle modrá mi náhle nějak nesedí - je málo výrazná.  :)
Přidávám se k návrhu.

Micho

Citace od: Petrjr kdy 10.01.2007, 11:36:15
Citace od: otaznik kdy 10.01.2007, 11:31:00
Nešlo by prosím kosočtverce u nepřečtených témat označovat červeně (případně jinak výrazně). Nějak jsem si přes Vánoce na to zvyknul a stará světle modrá mi náhle nějak nesedí - je málo výrazná.  :)
Přidávám se k návrhu.
Pridávam sa k návrhu.  ;)

Mellory

Červeně prosím ne, to by bylo příliš křiklavé.
Nothing is true. Everything is permitted.

Jindroush

Hehe, aneb vyhovět všem se nedá (ikonku dodal TomG).
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Petrjr

Citace od: Mellory kdy 10.01.2007, 14:38:02
Červeně prosím ne, to by bylo příliš křiklavé.

Já vím, je to křiklavé a obvykle mi něco takového vadí, ale toto je výjimka (viz můj předchozí komentář v tomto topicu).

Jenčula

Citace od: Petrjr kdy 10.01.2007, 22:26:20
Citace od: Mellory kdy 10.01.2007, 14:38:02
Červeně prosím ne, to by bylo příliš křiklavé.

Já vím, je to křiklavé a obvykle mi něco takového vadí, ale toto je výjimka (viz můj předchozí komentář v tomto topicu).


Přesně tak, i já vítám změnu v barvě ikony u nepřečtených příspěvků, vhodnost zvoleného odstínu netřeba moc komentovat (stejně, co člověk, to názor), ale myslím, že je to rozhodně lepší než "mdlá" modrá.
Můj RELAX