(vlastní) nádraží HK

Založil cendix, 22.02.2009, 11:01:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

milanv

Já jsem ochotný pomoci s focením pokud vyřešíme rozumně moji dopravu - tj. abych nejezdil po republice ke každému domů ale např. modely se dovezou na místo výstavy dříve a nafotím je tam naráz, něco jako když na Lipno byl jeden stavěcí víkend ještě týden před výstavou.
Pán na Žlutém hradě

cendix

Tak nádraží se opět trochu rozrostlo. Prošlo další totální přestavbou. Je delší o 2 velké basepl., má i zadní stranu s nástupištěm. Abych toho docílil, musel jsem celé zvednout o 3br + 1pl. Vzniklý prostor jsem použil k zabudování pohonů posunovacích dveří ( 6x). Interiér je proveden po celém svém obvodu a osvětlený.

Nádraží by mělo být k vidění na KidsFestu

Ivansliz

Citace od: cendix kdy 03.05.2015, 20:14:12
Tak nádraží se opět trochu rozrostlo. Prošlo další totální přestavbou. Je delší o 2 velké basepl., má i zadní stranu s nástupištěm. Abych toho docílil, musel jsem celé zvednout o 3br + 1pl. Vzniklý prostor jsem použil k zabudování pohonů posunovacích dveří ( 6x). Interiér je proveden po celém svém obvodu a osvětlený.

Nádraží by mělo být k vidění na KidsFestu

Velká, obdivuhodná stavba.  :o  8) To se může ještě rozrůst?  >:D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

cendix

Další zvětšování asi neplánuji ;D. Délka odpovídá 80%skutečnosti, výška je ok, jedině by se dalo zapracovat na hloubce ;)

Tady je malá rekapitulace.

mozkit


cendix

Nádraží mám nyní postavené v místnosti, která je jen o 30 cm širší a tak mě napadlo zbývající prostor autenticky vyplnit.
Také jsem vylepšil sousoší.

cendix

Ještě obrázek Pošty, podle kterého jsem stavěl.