CZ TESCO

Založil pasin11, 25.09.2012, 21:30:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rdk

Citace od: waf kdy 15.11.2013, 08:36:15
Byl jsem dnes ráno v Tesco na Národní třídě v Praze a měli tam výše uvedené sety, se slevou 20% resp. 30% na jejich klubovou kartu - odnesl jsem si dva vlaky, ale ještě jich tam několik zbylo.

V Brne na Dornychu uz vlaky nejsou. ;)

Tomtombuy

V MY na Narodni jsem vzal 2 posledni horizont expressy. Krome 30% CC akce zadne slevy. Ale Lego porad doplnovali...

blindmelon

Citace od: waf kdy 15.11.2013, 08:36:15
Byl jsem dnes ráno v Tesco na Národní třídě v Praze a měli tam výše uvedené sety, se slevou 20% resp. 30% na jejich klubovou kartu - odnesl jsem si dva vlaky, ale ještě jich tam několik zbylo.

Jestli myslíš Horizon Expressy, tak kolem půl dvanáctý si prý někdo odnášel poslední dva kusy. Máti nakupuje vánoce, tak to snad nezblbne, rozumí tomu jak koza petrželi. ;D

EDIT: aha, to byl TomTom  ;D
Hezký den, Blindmelon

davroman

nezaregistrovali jste někdo někde:
- 10211  Grand Emporium ?
- 10218  Pet Shop ?
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

blindmelon

#124
Madr se právě vrátila. K Vánocům bude Pet Shop, mimo jiného.  ;D

A pokud vím, Davromane, měli dva. A dva kusy Grand Emporia. :)
Hezký den, Blindmelon

Tomtombuy

Ha, koukam, ze jsem byl sledovan! :-D
Petshop a grand emporium byly oba za 3999. Jeste jsem vsiml z toho zajimavejsiho Sopwith Camelu, 1x R2D2, a docela dobre po sleve vychazely Monster fighters sety a male Hobit sety. Jinak OC Novy Smichov je ztrata casu, maji tam jen spoustu hasicskych clunu za 449 - 30%, jinak temer prazdno.

blindmelon

#126
Camela jsem si odnesl už včera. :) Dnes prý ještě byly, nevím kolik. Bohužel, z Monster Fighters nebyl před slevami ani hrad, ani strašidelný vlak. Mají hodně architecture setů - včetně UN, neměli Imperial Hotel, Robee House, to si pamatuji. Lidi je moc nebrali, jsou relativně drahé a asi nezaujmou nákupčí pro děti.

Dík za info o OC. Asi někam vyrazím, tak vím, kam nemám. Včera jsem byl na Skalce a tam nic neměli ani před slevami. Akorát tam mají takový chyták - City 4x4 Těžba, na cenovce za 56,-! Tak jsem s tím letěl na scanner, no samozřejmě, že NE. Normálka - 229,-. :D
Hezký den, Blindmelon

Rewolt

#127
Citace od: blindmelon kdy 15.11.2013, 14:58:24
4x4 Těžba, na cenovce za 56,-! Tak jsem s tím letěl na scanner, no samozřejmě, že NE. Normálka - 229,-. :D

Kdyby si to řešil měli by dát to co je na regálovce.
--------------------------------------------------------------------------

Tesco Národní.        EDIT: stav viz. blindmelon 

Doplním jenom: velbloud cena 2200 + -  sleva, Jeřáb 5000 + - sleva.


--------------------------------------------------------------------------
Dík za promazání.
It's a trap!

blindmelon

Tak paráda. Díky Rewolte.

K 18.00
Potvrzuji helikoptéru za 1300,- plus sleva, 4 ks.
R2 - D2 UCS stále na místě.
Zverimex 2 ks
Grand Emporium 1 ks
Technic Mk. II jeřáb 2 ks
Sopwith Camel 4 ks

Dále doplňuji, bral jsem poslední dvě PF sady po 449,- plus sleva, je tedy možné, že jinde také budou za tuhle cenu.
Hezký den, Blindmelon

yoshimaka

Tesco OL - nic, krom obligátní hasičské lodi, co by stálo za řeč.  :( Stěhuju se do Brna  :P
Lust och fägring stor

Darth

Tesco Uherské Hradiště

Velké sety nic, vybrané i Friends 41015 sety, kterých bylo při minulé akci celkem dost. Dokonce i SW set 75012, který byl minule slevněn na 450 Kč (mínus sleva 30%) byl tentokrát za 899 Kč. Jediné, co tam bylo zajímavé, byly sety TMNT, 79100, 79101, včetně 79103 (Turtle lair) za doporučenou cenu.

Slevněná byla jen hasičská loď 60005, která podle mě nemá hodnotu ani těch 450 Kč, natož proklamovanou doporučenou cenu 899 Kč. Zbytek setů za doporučené ceny nebo dráž (před uplatněním slevy 30%, ovšem i tak to vyjde dráž než na e-shopech).

Obecně i další hračky, které dříve byly slevněné - kupoval minule jsem synovci a neteři figurky Ben 10, tehdy po 30 Kč (mínus 30% sleva), teď ty samé měli po 89 Kč.

Aichel

Tesco Zličín

Modulary nemají. Pouze klasické sety, ale i v nich je už nabídka dost omezená. Omezení 5ks na osobu a den. Tak jsem si udělal radost a doplnil si Castle sbírku. Sleva 30% s Clubcard platí je do zítra.

rdk

V Brne na Dornychu nasadilo Tesco misto vyprodaneho Pet Shopu 10197 Fire Brigade.

Ojík

Byl jsem dnes ve dvou Tescách a je o to zájem, i když pro mě osobně nic dechberoucího, ať už sortimentem či cenou, neměli. Nicméně jsem si vzal 39100 z TMNT, protože se po slevě z doporučené ceny 380 Kč dostal na nějakých 260,-, což je americká cena.
All work and no play make Jack a dull boy.

Scatman

Tesco KV jen podobné sety jako v Letňanech, nic extra a z velkých setu také nic. Figurky 2. série za 59 Kč.

razgy

tesco kv jsem plenil v pátek a sobotu, deset setů - vesměs technic a city. ceny na úrovni e-shopů ale bez dopravy. budou stavební vánoce.

Anatyt

Citace od: razgy kdy 17.11.2013, 12:22:22
tesco kv jsem plenil v pátek a sobotu, deset setů - vesměs technic a city. ceny na úrovni e-shopů ale bez dopravy. budou stavební vánoce.

Ono v tej cene by si ich mal aj z webshopov bez dopravy zrejme.

pavel1980

Tesco Chrudim aktuálně City 7741 Police Helicopter za 249,-  (z 369,-) + stále spousta hasičských člunů 60005 za 449,-.

ntr23

V ostravském Extra Tescu zakoupeno dnes 3866 a 3841 po 259,-

SW jsem vzal poslední a Minotaurus ještě jeden zůstal. Je tedy možné, že to bude v celé republice.

ejancar

V Tesco Letňany je sleva na set 60016 ( cistérna vůz), cena po slevě 349,-, ještě pár kousků tam mají.
Lego = každý den nový model/hračka!

Hacislav

Dnes právě probíhá v My Tesco Plzeň (americká ulice) štítkování zboží na slevy.
V hromadách na -50% jsem vyděl různé Star wars (Třeba Tie fighter,) ale i nějaké City, Chima a menší Technic sety.  Cca 3 až 7ks od setu.
Určité zboží příjde zlevnit dokonce o 75%, ale netuší jestli se to bude týkat i nějakého Lega.
Samozřejmě je to z Tesco cen, což nemusí mít nic společného s Katalogovými cenami Lega viz třeba cena kterou nasadili na 11edici figurek.

Netuším kdy poputuje zlevněné zboží na krám, možná tam je již v tuto chvíli. Pravděpodobně se bude vyskytovat průběžně během dne.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

ejancar

Zdravím, v Tesco Praha Letňany mají slevu na spoustu vozidel z Lego city, namátkou třeba 60003 -599,- / 60059 - 399,- / 60043 - 399,- a další viz. foto
Není to moc oproti eshopům, ale bez poštovného to není marné...
pozn. drevorubeckých aut už moc nemají :)
Lego = každý den nový model/hračka!

jvucka

TESCO Narodni Praha: velka hasicarna za 999 Kc.

rdk

Brno Dornych: za polovic meli Ninjago 70505 a TMNT 79104. A nejake Duplo.

Nejspis to bude i jinde.

Hacislav

V pondělí jsem byl v Tescu v Písku a měli tam hodně lega v 50% výprodeji:
9491
9496
75017
31007
41010
41011
70114
70702
70101

+ ještě nějaké duplo sety
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Kubos.cz

Ostrava - Svinov

Tak nějak. Je tam regál s -50 % spousta chimy , technik monstertruck za 499,- .
Ze star wars zbytky planet a geonosiánské dělo za 330,-.
Creator letecká sada.
Monster fighters malý set za 80,- a pohřební vůz za 380,- ( tomu jsem neodolal) + další větší monster fighters za -50%.

Navíc v normálním regálu sleva 100 - 200 na téměř veškeré city.

davroman

Hmm, ob den chodím do Tesco Trutnov a po slevách ani památka.   >:(
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

jvucka

TESCO Národní Praha - hasičárna za 50% už není.

Vážní zájemci mohou koupit za 50% 10515 Hrad víly Ariel.  ;D
Plus asi dva střední sety Ninjago za 50%.

Vasyk

Neviděl někdo někde set 75017 ve slevě ? V Hradeckých Tesco ani v jednom není, ani v Pardubicích. Popřípadě byl by někdo ochotný mi ho koupit a zaslat ?

Kubos.cz

#149
Citace od: Vasyk kdy 13.03.2014, 20:52:22
Neviděl někdo někde set 75017 ve slevě ? V Hradeckých Tesco ani v jednom není, ani v Pardubicích. Popřípadě byl by někdo ochotný mi ho koupit a zaslat ?

Koupil jsem si ho v Tesco oc futurum, druhé tesco ve kterém jsem byl, protože jsem ten set hodně chtěl. Bral jsem poslední kus spolu s posledním 9496... celkově to bylo dost probraný, v obou teskách něco jiného. Některé krabice zničené.