Časopisy, polybagy a podobné nestandartnosti

Založil Matthes_CS, 16.05.2018, 21:31:23

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

racco42

Ja jsem objednával Batmana (2 časopisy) a žádné další poštovné jsem neplatil.

Matthes_CS

V Hradci Králové na naádraží je prodejna Levné Knihy DVD Antikvariát (nejsou to Levné knihy) a mají tam pár Lego knížek a sešitů. Ty bez figů/kostek sem moc nezkoumal, byly tam nějaké komisky/úkoly a tak a jeden sešit samolepek.

Ze sešitů s něčím tam měli ročenku s 6 plate asi za 69Kč, sešit s opravárenským droidem tuším, že také 69Kč, pak nějaký Freemaker sešit, nepodařilo se mi ho dohledat, ale byl tam fig nějaké holky a pak sešit rebelové s Chopperem a Ezrou za 99Kč.

Vím, že stejná prodejna je i v Pardubicích na nádraží (sortiment nevím), tak třeba jsou i jinde v republice.

Igorus

V Něměcku je aktuálně v prodeji Lego City Magazin Nr. 9:


V příštím vydání bude jako příloha tato podivnost:

Matthes_CS

Citace od: Matthes_CS kdy 07.11.2018, 15:45:50
V prodeji je další SW časopis s X-wingem Poea (nevím jak to skloňovat):


Byla na něj i recenze na Bricksetu.

Matthes_CS


Matthes_CS

V poslku končí Nexo Knights časopis, předpokládám, že u nás je to stejné, vzhledem ke konci značky. Měli by se objevovat starší čísla v dvoubalení za výhodnější cenu.

Mr. Cube

#36
Citace od: Matthes_CS kdy 12.12.2018, 20:52:43
V příštím SW časopisu bude:


V tomto čísle jsou foil packy dva. Kromě Star Destroyera je tam vždy i nějaký foil pack s figurkou, které se objevily už dříve - Imperial Shuttle Pilot, Obi-Wan Kenobi, Finn...

Matthes_CS

V dalším díle SW by měl být Luke:


A v Polsku by prý měl začít vycházet nový časopis, kde bude figurka komiksového batmana (nežlutá hlava).

racco42

Lego Batman 1/2019 vyšel, v příloze je Batman v šedém brnění a hlavu má černou/tělovou

Matthes_CS

Další nový časopis co má vyjít v Polsku, Lego movie 2, v prvním čísle Emmet s nářadím. Tak třeba vydaj i u nás a v dalším čísle bude sewer baby  >:D

ThomasMorta

Citace od: Matthes_CS kdy 15.01.2019, 11:14:04
Další nový časopis co má vyjít v Polsku, Lego movie 2, v prvním čísle Emmet s nářadím. Tak třeba vydaj i u nás a v dalším čísle bude sewer baby  >:D

Kéž by, ale přijde mi, že čeští vydavatelé to neumí dobře zpropagovat a u nás vycházejí jen fragmenty zahraničních časopisů, takže často jde jen o figy a jsou opomíjené skvělé ministavby... Třeba ten Batman je IMHO zabitej, když každý rok vydají jen dvě čísla a v prvním je vždy generický batman.
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Matthes_CS

Citace od: ThomasMorta kdy 17.01.2019, 01:02:51
Citace od: Matthes_CS kdy 15.01.2019, 11:14:04
Další nový časopis co má vyjít v Polsku, Lego movie 2, v prvním čísle Emmet s nářadím. Tak třeba vydaj i u nás a v dalším čísle bude sewer baby  >:D

Kéž by, ale přijde mi, že čeští vydavatelé to neumí dobře zpropagovat a u nás vycházejí jen fragmenty zahraničních časopisů, takže často jde jen o figy a jsou opomíjené skvělé ministavby... Třeba ten Batman je IMHO zabitej, když každý rok vydají jen dvě čísla a v prvním je vždy generický batman.

Když jsem byl v Polsku tak jsem nad tou nabídkou koukal, a ještě když sem zjistil, že je to levnější. Třeba Friends, co u nás vyšel jen jeden díl s kočičkou, tak bývaj hezký, nebo tam maj Elfy. Batmana u nás byly dvě čísla, první byl batman s batarangama, druhý s vystřelovacím hákem, tam byla Harley, tuším, že tučňák a další (nesleduju Batmana, kupoval sem pár pro kamaráda). U nás jediný pořádný jsou ty SW, kde kupuju jen stavebnice, figy ne. A city taky jich tam vyšlo víc, u nás asi jen čtyři. A pak mají ještě XL stavebnice, kde byly některé ty polybagy, co byly teď v Albertu.

Jinak v dalším Batmanovi bude Robin s vystřelovacím hákem a v Polsku dneska vyšel ten Lego Movie časák.

nikolinek

#42
Na stáncích v ČR  je nyní nově v pořadí 2. sešit lego friends 1/2019
V sáčku je kočička a štětec se zelenou barvou.

Matthes_CS

Citace od: nikolinek kdy 18.01.2019, 05:25:48
Na stáncích v ČR  je nyní nově v pořadí 2. sešit lego friends 1/2019
V sáčku je kočička a štětec se zelenou barvou.

Ahá, já si říkal, proč zase ten starý díl, a ona je stejná jen kočička. Sem si měl ten časopis pořádně prohlédnout, díky.

Igorus

Na stáncích se objevilo nové číslo CITY časopisu:


Názor na přiložený model ať si každý udělá sám... Navíc v dalším čísle (22.5.2019) bude pro změnu mikro helikoptéra:




Matthes_CS

Nevím proč, ale ten tryskáč mi připomíná staré cobi :D Nevidím z čeho jsou trysky, ale jinak nic zajímavé na něm, ta helikoptéra už vypadá lépe. Nějaké zajímavější dílky a minifig.

V dalším Lego Movie 2 časopisu má být Rex s Jetpackem, ale ještě sem první díl v ČR nepotkal.

Matthes_CS

Kdyby někoho zajímalo, co je v té stíhačce za kostky, tak tady je fotka:
http://legookazje.blogspot.com/2019/01/recenzja-magazynu-lego-city-12019.html
Zajímavé, že poláci budou mít příště hasiče a na netu jsem objevil fotku lego city časopisu s farmářským traktorem, tak nevím, jestli je to starší díl, nebo něco nové.

Taky v Polsku začli prodávat SW časopisy z roku 2017 2 za jednu cenu, třeba se objeví i u nás.

Matthes_CS

Tak Lego movie 2 časopis se u nás prodává s Emmetem, příště by měl být Rex (minifig) s jetpackem.
V dalším SW časopise Resistance Bomber:

ThomasMorta

Citace od: Matthes_CS kdy 18.02.2019, 16:48:52
Tak Lego movie 2 časopis se u nás prodává s Emmetem, příště by měl být Rex (minifig) s jetpackem.
V dalším SW časopise Resistance Bomber:
Nevím, jak tomu bylo dřív, ale v letošních časopisech píšou periodicitu. A u LEGO Movie je napsáno 1x/rok, takže se obávám, že žádné příště nebude.

Jinak jsem se dozvěděl, že LEGO Star Wars magazín vydává Egmont, narozdíl od všech ostatních, které vydává Burda.
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Matthes_CS

Citace od: ThomasMorta kdy 18.02.2019, 21:35:29
Citace od: Matthes_CS kdy 18.02.2019, 16:48:52
Tak Lego movie 2 časopis se u nás prodává s Emmetem, příště by měl být Rex (minifig) s jetpackem.
V dalším SW časopise Resistance Bomber:
Nevím, jak tomu bylo dřív, ale v letošních časopisech píšou periodicitu. A u LEGO Movie je napsáno 1x/rok, takže se obávám, že žádné příště nebude.

Jinak jsem se dozvěděl, že LEGO Star Wars magazín vydává Egmont, narozdíl od všech ostatních, které vydává Burda.

Já si ten časopis nekoupil, vycházel jsem z polského zdroje, takže je možné, že u nás bude jen tento díl.

Johny650

Ahoj všem, nějaký den na z5 jsem koupil v tescu 2 sáčky a ostatní už byli fuč. Jedná se o novou ,,sérii´´ polybags 2019
Nějaké info kde se dají koupit? V tescu prý to byl výprodej..

Matthes_CS

Citace od: Johny650 kdy 28.02.2019, 11:48:43
Ahoj všem, nějaký den na z5 jsem koupil v tescu 2 sáčky a ostatní už byli fuč. Jedná se o novou ,,sérii´´ polybags 2019
Nějaké info kde se dají koupit? V tescu prý to byl výprodej..

Výprodej byl na staré polybagy, tyhle mají teď (aspoň v mém okolí) všude za 99Kč.

Jinak vychází nový SW časopis s  Resistance Bomber a v Polsku vyšel ten Lego Movie s Rexem, tak uvidíme, jestli bude i tady, zajímal by mě, jak má udělaný ten jetpack.

Ooopko

Citace od: Johny650 kdy 28.02.2019, 11:48:43
Ahoj všem, nějaký den na z5 jsem koupil v tescu 2 sáčky a ostatní už byli fuč. Jedná se o novou ,,sérii´´ polybags 2019
Nějaké info kde se dají koupit? V tescu prý to byl výprodej..
Ja som v Tescu na Slovensku kúpil posledný polybag City - ten motorový čln a majú už iba Lego Movie 2 polybagy.

Matthes_CS

Trošku později, ale v McDonaldu mají "hračky" s těmatikou Lego Movie 2, hlavy figů, uni a ultrakitty a nějaké Duplo stvoření. Bohužel to není z kostek, ale je to zvětšené a kostky tam jsou naznačené.
Objednal jsem si Unikitty (Znouzecnost mě asi nakazil  >:D ), ale dostala se mi Ultrakitty. Vyrobeno ve Vietnamu a je to otevírací krabička s karabinou (nevím jak to jinak nazvat) ve tvaru minifigové hlavičky. Uvnitř je pár papírků, jeden s půlkou hlavy Emmeta, druhý s půlkou celého Emmeta a druhá půka se má dokreslit. Poté dva prázdné minifigy na vyhezčení a jedna hlavička. V druhé půlce tužka s obrázky bricků, většinou potištěných. Krabička má vevnitř úchyty jak na tužku, tak papírky.

Má někdo doma nějaké další věci? Je to všecko to samé? (krabička s papírky?) Nebo se to liší?

Jo a krabička Happy Mealu má na sobě vyobrazení z filmu a jablko z kostek. Také v Cinestaru mají prý kelímky s Unikitty, Emmetem a Rexem a krabičky na popcorn s obrázky z filmů.

Matthes_CS

V dalším SW časopisu podle poláků bude Slave I, ale dnes jsem narazil na fotku z německého časopisu, a tam mají zas U-Wing (a datum vydání o den později). Takže je ještě víc druhů časopisů?

h9ad5h0t

Citace od: Matthes_CS kdy 04.03.2019, 15:07:06
V dalším SW časopisu podle poláků bude Slave I, ale dnes jsem narazil na fotku z německého časopisu, a tam mají zas U-Wing (a datum vydání o den později). Takže je ještě víc druhů časopisů?
Český časopis je o hračku pozadu, keď sa pozeráš na dátum vydania... DE marcové číslo vyšlo 23ého februára a CZ vyjde až 29ého marca.
Takže U-Wing u nás bude v apríly.

Matthes_CS

Slave I je venku:

Příště bude U-wing:

Potom by měl být IG-88 s dvěma blastery.

Matthes_CS

SW časopis vyšel s polybagem B-wingu a navíc ještě dalším polybagem zdarma, já sehnal nějaký starší Sandcrawler, třeba někde mají i něco jiné. V příštím díle minifig Stormtrooper prvního řádu.

A potkal jsem časopisy Batman, Ninjago, Nexo Knights 2 časopisy a polybagy za 139Kč. Zaujal mě Batman, kde byl polybag Batmana s batarangy a Batmana s vystřelovacím hákem :D

rainfall

Citace od: Matthes_CS kdy 03.09.2019, 15:44:06
A potkal jsem časopisy Batman, Ninjago, Nexo Knights 2 časopisy a polybagy za 139Kč. Zaujal mě Batman, kde byl polybag Batmana s batarangy a Batmana s vystřelovacím hákem :D

A kde chodíš prosim Ťa na takéto špecialitky? Sem-tam vidím niečo na pošte, že mávajú..
LZ

Matthes_CS

Citace od: rainfall kdy 06.09.2019, 13:18:02
Citace od: Matthes_CS kdy 03.09.2019, 15:44:06
A potkal jsem časopisy Batman, Ninjago, Nexo Knights 2 časopisy a polybagy za 139Kč. Zaujal mě Batman, kde byl polybag Batmana s batarangy a Batmana s vystřelovacím hákem :D

A kde chodíš prosim Ťa na takéto špecialitky? Sem-tam vidím niečo na pošte, že mávajú..

Tohle mívají v Hradce v trafice v átriu (Tabák Átrium), ale občas tam mají i docela dlouho nějaký časopis, takže je možný, že je to něco staršího. Jinak chodím většinou do nějaký trafiky, Geco, DonPealo, nevím co ještě :D
Ale v Polsku by měli teď prodávat starší SW časopisy, 3 polybagy za cca 120Kč.