BrickLink - iBRICKS by iHRACKARSTVI.CZ

Založil over86c, 02.08.2018, 15:32:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

over86c

Dobrý den, máte někdo zkušenost z tímto shopem na BrickLinku?
Já zatím velmi špatnou. První objednávka se ztratila na poště, následně našla, a byla doručena, ale obsahovala jiné barvy kostiček, než jsem objednal. Po delší komunikaci poslali chybějící kostky správně.
Při čekání na ztracenou objednávku jsem vytvořil a zaplatil novou objednávku. Ale než došlo k jejímu odeslání, požádal jsem o její stornování (původní balíček se našel a dorazil). Od 14. června se snažím o vrácení peněz zpět, ale zatím stále bez úspěchu. Na maily mi již nikdo nereaguje.
Za mne tedy NEDOPORUČUJI.


MLT

Znám ho velmi dobře i osobně.
Ale netuším, co se u něj děje. Jeho BL je již letos po několikáté Suspended.

A když se mrkneš na jeho český e-shop (patřil mezi jedničky na našem trhu v LEGO setech), tak v podstatě sekce lego je téměř prázdná, žádné novinky ani ze začátku roku....

Nevím, nikdy jsem s ním problém neměl, ale už tak rok s ním neobchoduji.

Brickuška

Já s jejich BL měla dřív perfektní zkušenost, ale začátkem července to byla hrůza :(

V pondělí v noci jsem objednala, v úterý mi poslali fakturu, obratem jsem zaplatila, v pátek mi napsali, že něco z objednávky chybí a jestli můžou poslat i bez toho a za chybějící položku zpátky peníze - napsala jsem že ok, oni že v pondělí odesílají.

V pondělí neodeslali, urgovala jsem, slíbili, že odešlou v úterý - v úterý zadali do systému jenom info o tom, že mi budou balíček posílat... urgovala jsem znova, protože k nám poslední zavážka balíčků na zásilkovnu byla ve čtvrtek... tak mi to teda milostivě ve Čt odeslali (na urgence už radši nic nepsali) a já musela ukecávat holku na zákaznické lince, aby překecala skladníky, aby mi to na depu našli a přivezl mi to řidič mimo závoz... už je to 3 týdny a peníze za tu 1 položku zatím zpátky nepřišly, urgovat to hodlám v pondělí.
Lega v domě se mění na Brickušku ;) e-shop a kamenná prodejna na adrese Bolevecká 114, Praha 15, přidejte si nás na Facebooku, ať nezmeškáte žádné informace, soutěže či akce!

kulich007

Tak si přidám taky trošku do mlýna. Také řeším od června nekompletní dodávku, zhruba 1/3 kostek v balíčku prostě nebyla, ale bez žádného upozornění zásilku expedovali. A od té doby po několika urgencích byla přislíbeno vrácení peněz, ale doteď se nic nestalo. Ano, jsou dovolené, ale od tohoto shopu jsem takové jednání nečekal, takže ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI, aspoň prozatím, tam nakupovat.

MLT

Citace od: over86c kdy 02.08.2018, 15:32:59
Dobrý den, máte někdo zkušenost z tímto shopem na BrickLinku?
Já zatím velmi špatnou. První objednávka se ztratila na poště, následně našla, a byla doručena, ale obsahovala jiné barvy kostiček, než jsem objednal. Po delší komunikaci poslali chybějící kostky správně.
Při čekání na ztracenou objednávku jsem vytvořil a zaplatil novou objednávku. Ale než došlo k jejímu odeslání, požádal jsem o její stornování (původní balíček se našel a dorazil). Od 14. června se snažím o vrácení peněz zpět, ale zatím stále bez úspěchu. Na maily mi již nikdo nereaguje.
Za mne tedy NEDOPORUČUJI.

Z veřejně dostupných zdrojů na justice.cz

"Zástavní právo zřízené rozhodnutím o zřízení zástavního práva k hromadné věci dlužníka (obchodnímu závodu) č. j. 2378060/18/3005-80541-709603 k zajištění neuhrazené daně daňového subjektu ihračkářství s.r.o., č.p. 43, 664 53 Žatčany, IČO: 02768411, evidované Finančním úřadem pro Jihomoravský kraj ke dni 07.05.2018 ve výši 1.759.718,12 Kč s příslušenstvím. Zástavní právo vzniklo dne 27.6.2018. "

Takový to byl skvělý e-shop i BL.

Dle mne to je asi konečná, když má někdo dluh 2 mega vůči FÚ, jak to asi vypadá u jiných dodavatelů......

Škoda.

jerzeeg

Anebo ho nekdo naprasil a FU si uz dneska umi neco najit, pripadne vymyslet na kazdeho a poradne mu to osolit i s uroky..  >:D

Brickuška

Citace od: jerzeeg kdy 17.08.2018, 12:39:23
poradne mu to osolit i s uroky..  >:D

Já nechci nijak spekulovat co za tím stojí, nicméně tady jenom jedna kalkulačka výpočtu penále pro představu - konkrétně Kalkulačka na výpočet pokuty (úroku) z prodlení u nezaplacené daně: https://www.uctovani.net/kalkulacka-urok-z-prodleni-splatnosti-dane.php ... zase není tak snadné se dostat na taková vysoká čísla.
Lega v domě se mění na Brickušku ;) e-shop a kamenná prodejna na adrese Bolevecká 114, Praha 15, přidejte si nás na Facebooku, ať nezmeškáte žádné informace, soutěže či akce!

otaznik

Citace od: jerzeeg kdy 17.08.2018, 12:39:23
Anebo ho nekdo naprasil a FU si uz dneska umi neco najit, pripadne vymyslet na kazdeho a poradne mu to osolit i s uroky..  >:D
Spíše neplatil DPH.
Že by si FÚ bezdůvodně vymyslel 2M pokutu, o tom velmi pochybuji. A ne, nemám o nich žádné iluze.

Jezevec

Mně teda až tímto tématem nějak došlo, že to je jeden a ten samý provozovatel. Předtím jsem se o to nějak moc nezajímal.
Na bricklinku zkušenost nemám, ale z eshopu jsem si lego objednával a vše bylo naprosto v pořádku.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

MLT

Citace od: otaznik kdy 17.08.2018, 18:41:41
Citace od: jerzeeg kdy 17.08.2018, 12:39:23
Anebo ho nekdo naprasil a FU si uz dneska umi neco najit, pripadne vymyslet na kazdeho a poradne mu to osolit i s uroky..  >:D
Spíše neplatil DPH.
Že by si FÚ bezdůvodně vymyslel 2M pokutu, o tom velmi pochybuji. A ne, nemám o nich žádné iluze.

To nebude DPHáčko..... To by tam bylo uvedeno. Toto vypadá na daň z příjmu DPPO

MiHo

Dnes jsem dostal přes Bricklink tuto zprávu:

Dear

It is an important note regarding Ihrackarstvi S.R.O (Zdenek Maly) from Ceska Republika (VAT ID: CZ02768411). We are Hong Kong buyer and have business over the world. Recently we have one deal with ihrackarstvi s.r.o. However Zdenek was disappear after received my payment EUR 50000.

I believe he is a con man, we strongly suggest you take care this person and do not have business with him any more.

Do you still have business with him? I worry he still fraud another one. Should you have any information about him, please feel free to contact me, we are welcome any information from him.

Thank you for the attention on this email.

Thanks and B regards
Iris
------------------------------------------------
This message was sent through the BrickLink Contact Form from member toytoy333 (cwhiris@yahoo.com.hk) (Hong Kong)

klubo

eshop už neběží údajně kvůli stěhování skladu

skywalker007

Citace od: miho kdy 20.02.2019, 21:56:33
Dnes jsem dostal přes Bricklink tuto zprávu:

Dear

It is an important note regarding Ihrackarstvi S.R.O (Zdenek Maly) from Ceska Republika (VAT ID: CZ02768411). We are Hong Kong buyer and have business over the world. Recently we have one deal with ihrackarstvi s.r.o. However Zdenek was disappear after received my payment EUR 50000.

I believe he is a con man, we strongly suggest you take care this person and do not have business with him any more.

Do you still have business with him? I worry he still fraud another one. Should you have any information about him, please feel free to contact me, we are welcome any information from him.

Thank you for the attention on this email.

Thanks and B regards
Iris
------------------------------------------------
This message was sent through the BrickLink Contact Form from member toytoy333 (cwhiris@yahoo.com.hk) (Hong Kong)
Taky mi to přišlo.

davroman

Také jsem dostal a s Iris si psal ... o insolvenci (později zamítnuté) a problémech (asi rozvod) pana Malého ví ... ale popravdě ... je to celé nějaké divné ... Iris, neboli prodejce toytoy333 má poslední hodnocení z 2015 ... a pak najednou v r.2018 nebo 2019 od někoho objedná LEGO za 50tis.Eur?   
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Robbed


Miketuk

Citace od: davroman kdy 22.02.2019, 15:08:02
Také jsem dostal a s Iris si psal ... o insolvenci (později zamítnuté) a problémech (asi rozvod) pana Malého ví ... ale popravdě ... je to celé nějaké divné ... Iris, neboli prodejce toytoy333 má poslední hodnocení z 2015 ... a pak najednou v r.2018 nebo 2019 od někoho objedná LEGO za 50tis.Eur?

Asi si procházel Dark Age :D dle Facebooku je to docela mladík. Přidával komentář na stránku ihračkářství, když nabízeli před Vánocemi slevu 33% při platbě v hotovosti. Spíš tohle mi přijde "divné".