výstava SW tématiky k příležitosti promítání filmu

Založil peki, 11.04.2018, 11:18:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

buf91

#30
Muzu zapujcit 10018 busta Dartha Maula
Můj blog... http://buf91.blog.cz

Zoufalec


Matthes_CS

7194 - Yoda má rozměry 26x23x33cm
Když sem ho před pár lety znovu sestavoval, některé větší kostky sem měl použité a tak sem je nahradil jinými, zvenčí vypadá tak jak má, podle návodu, takže hádám, když to není výstava primárně pro AFOLy, že to vadit nebude. Taky sem mu trochu upravil oči, původní se mi tolik nelíbili, ale to není problém předělat.

Jinak ještě můžu nabídnout menší "žlutohlavové" tovární sety:
7101, 7110, 7111, 7121, 7128, 7131, 7144, 7200, 7201 a 7184.

Hacislav

Citace od: Matthes_CS kdy 16.04.2018, 14:39:00
7194 - Yoda má rozměry 26x23x33cm
Díky

Citace od: Matthes_CS kdy 16.04.2018, 14:39:00
Jinak ještě můžu nabídnout menší "žlutohlavové" tovární sety:
7101, 7110, 7111, 7121, 7128, 7131, 7144, 7200, 7201 a 7184.

Vybral bych asi ty s Epizody I, těch je tam asi nejvíc a dohromady by to mohla být pěkná ukázka ranného Lego SW období.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#34
O co by byl byl zájem?

Stále platí, co jsem už psal výše:
Citace od: Hacislav kdy 15.04.2018, 11:12:28
UCS sety obecně
Ikonické stroje z jednotlivých epizod, nebo scénkové sety

+ na doplnění
nějaké vhodné další artefakty, třeba SW Lego knihy, deskovky napadá vás něco dalšího

Idealně by bylo, když by pro každou epizodu byl aspoň jeden nějaký zajimavý set, idealně samozřejmě více.

SOLO - celá výstava bude u příležitosti tohoto nového SW filmu. Budete mít někdo něco ze žhavých novinek, které vyjdou k tomuto filmu?
Asi nejidelanější by byl 75212 - Kessel Run Millennium Falcon

V mé sbírce chybí Tie bombarder, měl byl by jste někdo ocohoten doplnit mou "skupinku"
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

buf91

Citace od: Hacislav kdy 17.04.2018, 13:33:56
O co by byl byl zájem?

Stále platí, co jsme už psal výše:
Citace od: Hacislav kdy 15.04.2018, 11:12:28
UCS sety obecně
Ikonické stroje z jednotlivých epizod, nebo scénkové sety

+ na doplnění
nějaké vhodné další artefakty, třeba SW Lego knihy, deskovky napadá vás něco dalšího

Idealně by bylo, když by pro každou epizodu byl aspoň jeden nějaký zajimavý set, idealně samozřejmě více.

SOLO - celá výstava bude u příležitosti tohoto nového SW filmu. Budete mít někdo něco ze žhavých novinek, které vyjdou k tomuto filmu?
Asi nejidelanější by byl 75212 - Kessel Run Millennium Falcon

V mé sbírce chybí Tie bombarder, měl byl by jste někdo ocohoten doplnit mou "skupinku"

TIE Bomber mohu zapůjčit. Mam ještě ten starý černo/modry
Můj blog... http://buf91.blog.cz

Hacislav

Tak jsem obeslal všechny kdo projevili zájem o učast na SW vystavě. (doufám že jsem na nikoho nezapoměl)

Nicméně určitě uvítáme i nějaké další zájemce...
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

jerzeeg

@Chairudo, @Hacislav - sorry za pozdni odpoved - ta nase dioramata jsme (prozatim) s Danem neplanovali rozsirovat, neni na to poradne cas ani zdroje momentalne

Matthes_CS

Citace od: Hacislav kdy 17.04.2018, 15:18:48
Tak jsem obeslal všechny kdo projevili zájem o učast na SW vystavě. (doufám že jsem na nikoho nezapoměl)

Mě? Nebo jestli je to o tom, co kdo ještě může nabídnout, tak to už nic víc nenapíšu, no  ;D

Jinak sem sestavil ty další sety a zkusil z nich udělat nějaké scénky, a seskládal sem dvě:
1. Naboo: 7121, 7184 a 7111 32x48 studů, na výšku asi 23cm
2. Tatooine: 7101 a 7131 něco málo přes 32x32 studů, ale nevím, jeslti se k sobě ty dva hodí.

K artefaktům můžu dodat návody a krabice bohužel nejsou.

LukaMull

#39
Mám Republic Gunship (75021, E.II), Republic Frigate (7964, Clone Wars) oboje vč. figů a z UCS můžu nabídnout Red Five Xwing (10240) a Slave I (75060). Vše mám v Praze a jsem z Butovic takže zličín mám 8min. autem. Tak jen kdyby byl zájem a samozřejmě můžu pomoci s instalací :)

peki

Potřeboval bych mít dneska představu kolik zástěn a kolik vitrin bude potřeba. Zítra ráno musím nahlásit počty.
Dík

peki

#41
Požádal jsem tedy o:

Zástěny 2x1 m2 (délkaxhloubka)



bude jich celkem 6. Pravděpodobně budou dvořit obdélník 6x2 m2. Půjde o 2 plochy 3x1 m2



Virriny(0,9x0,75) výška vitriny 0,5 !
Celkem 3x6 vitrin stejný blok jako byl v Kostkolandu. 

peki

Ještě poprosím o seznam účastníků.
Díky

Hacislav

Citace od: peki kdy 25.04.2018, 13:18:28
Ještě poprosím o seznam účastníků.
Díky

napsal jsem ho nakonec mého příspěvku

O víkendu napíšu finalizovaný seznam setů a rozvržení do vitrín ...
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Matthes_CS

Instalace tedy proběhne 13. v noci? Nebo ještě není stanovený termín? Zítra si plánuju "směny," tak abych si udělal volno.

peki

Citace od: Matthes_CS kdy 27.04.2018, 08:50:22
Instalace tedy proběhne 13. v noci? Nebo ještě není stanovený termín? Zítra si plánuju "směny," tak abych si udělal volno.

Ano instaluje se v něděli 13 v noci a ponděli 14 do otevíračky OC.

Hacislav

Aktualizoval jsem  seznam setů.

Prosím skontrolujte, že tam mám uvedeno vše na čem jsme se spolu dohodli.

Ještě by se nám hodilo něco do pro:
Epizoda VIII – Poslední z Jediů
Rogue One
Solo

Nejvíc by se hodilo něco z Solo, nebudete někdo něco pořizovat třeba v rámci 4.5. ???

PROSÍM VŠECHNY: Kdo mají sety s figurkama tak pro figurky přineste i plate (nebo několik) o šíří 3 a délce podle počtu minifigů aby se tam vešli všechny.
Pleita se použije jako podstaveček, podobně jako tomu je u CMF. Barva libivolná rozumě střízlivá...



moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Skyrider

jestli je to k příležitosti solo filmu mužu nabidnout falcona v brickheadz měřítku

Zoufalec

Mimo nových Brickheadz a Buildable figures možná budu 4/5 brát k Solo filmu brát i ten nový Hanův speeder, uvidím jaký bude limit na dárky, jaké slevy a pod.

Z Rogue one můžu nabídnout Battle on Scarif, Imperial assault hovertank s minifigem Chiruta, AT-ST walker s minifigem Baze do páru, popř. ještě Y-wing starfighter.

Z Last Jedi pouze Ach-To island training.

Ravenhorn

#49
Já bych ze Solo setů mohl mít všechny (teda kromě Tie stíhače) Tj. Milenium Falcon, oba speedery, i ten battlepack.

edit - I ten Tie stíhač bych možná mohl mít

Jen bych potřeboval co nejdříve vědět souhlas. Něco už mám a něco bych tento týden koupil.
Castle, Pirates a Star Wars.

Hacislav

Citace od: skyrider kdy 29.04.2018, 21:35:44
jestli je to k příležitosti solo filmu mužu nabidnout falcona v brickheadz měřítku

Co přesně znamená v brickheadz měřítku ?
A měl by jsi to jak dopravit z Bruntálu do Prahy?

Aktuálně není uplně jednoduché přibýrat další vystavovatele.

To se týká i tebe Ravenhorne.
Ale Solo sety jsou hodně důležité, napíšu ti k tomu ještě soukromou SZ.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Ravenhorn

CitaceCo přesně znamená v brickheadz měřítku ?
A měl by jsi to jak dopravit z Bruntálu do Prahy?

Aktuálně není uplně jednoduché přibýrat další vystavovatele.

To se týká i tebe Ravenhorne.
Ale Solo sety jsou hodně důležité, napíšu ti k tomu ještě soukromou SZ.

Chápu, ale snad to nějak půjde, napsal jsem ti SZ.  Já jsem v době kdy se tohle vyhlásilo byl v Japonsku a nějak jsem si toho pak nevšiml.
Castle, Pirates a Star Wars.

hawran

Bricks Forever!

Skyrider

#53
Citace od: Hacislav kdy 30.04.2018, 21:02:06
Citace od: skyrider kdy 29.04.2018, 21:35:44
jestli je to k příležitosti solo filmu mužu nabidnout falcona v brickheadz měřítku

Co přesně znamená v brickheadz měřítku ?
A měl by jsi to jak dopravit z Bruntálu do Prahy?

Aktuálně není uplně jednoduché přibýrat další vystavovatele.

To se týká i tebe Ravenhorne.
Ale Solo sety jsou hodně důležité, napíšu ti k tomu ještě soukromou SZ.

je to tak trochu větší ucs , ale mamka pozvala návštěvu, a jaksi na něho skočili děti ;D , jestli chceš pošlu ti fotku, na délku má okolo 160cm

Hacislav

Citace od: skyrider kdy 01.05.2018, 21:33:00
je to tak trochu větší ucs , ale mamka pozvala návštěvu, a jaksi na něho skočili děti ;D , jestli chceš pošlu ti fotku, na délku má okolo 160cm

Vitríny už jsou objednané a dané, model 160cm dlouhý nemáme kam umístit.  :-\
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Skyrider

Citace od: Hacislav kdy 03.05.2018, 14:45:03
Citace od: skyrider kdy 01.05.2018, 21:33:00
je to tak trochu větší ucs , ale mamka pozvala návštěvu, a jaksi na něho skočili děti ;D , jestli chceš pošlu ti fotku, na délku má okolo 160cm

Vitríny už jsou objednané a dané, model 160cm dlouhý nemáme kam umístit.  :-\
aha tak na jiné výstavě.

Chairudo

Máme už nějaké informace kde a od kolika se bude instalovat?

https://www.metropole.cz/access - stránka OC říká otevřeno Od 9:00 Do 21:00, což budou asi obchody, Google pak říká že OC je otevřené od 7.00 do půlnoci a kino Od 10:30 Do 0:30.

Prosím tedy o info na jakou hodinu můžeme přijet a kam, procházku a bloudění po OC si nechám na jindy  :)

Díky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Martys08

Chtěl jsem se zeptat, jestli ještě přibíráte nějaké kousky na výstavu nebo je vše už uzavřené? Byl jsem teď dlouho mimo kvůli zápočtům.

Hacislav

Citace od: Chairudo kdy 05.05.2018, 11:24:40
Máme už nějaké informace kde a od kolika se bude instalovat?

https://www.metropole.cz/access - stránka OC říká otevřeno Od 9:00 Do 21:00, což budou asi obchody, Google pak říká že OC je otevřené od 7.00 do půlnoci a kino Od 10:30 Do 0:30.

Prosím tedy o info na jakou hodinu můžeme přijet a kam, procházku a bloudění po OC si nechám na jindy  :)

Vitríny nám začnou stavět od 21:0, mi máme dorazit na 22:30 (já tam budu již dříve). 13.5.2018
Kde máme parkovat, dostanu ještě upřesněno.
To je zatím vše co vím.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Ravenhorn

Tak já musím co nejdříve přivést věci a nechám to pak na tobě, kam to poskladáš. Teda že budu muset odjet co nejdříve (protože v pondělí pak vstávám v 5 hodin ráno do práce).

Jinak mám teda doma všechny Solo modely včetně té Tie.

A ještě mám doma ten nový set - LEGO Star Wars 75208 Chýše Mistra Yody   je to o taky zájem?

Castle, Pirates a Star Wars.