Svět kostiček Zlín

Založil Klaj, 16.10.2017, 09:47:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Klaj

Úplně náhodou sem narazil na tuhle akci:

http://www.14-15.cz/137a-svet-kosticek

určitě se tam zajdu v nejbližší době podívat. Neznáte někdo organizátory ? Resp. esi to správně chápu tak je to soukromá sbírka jednoho sběratele ?
Draco dormiens nunquam titiliandus

STARHAWK

Citace od: Klaj9 kdy 16.10.2017, 09:47:54
Úplně náhodou sem narazil na tuhle akci:

http://www.14-15.cz/137a-svet-kosticek

určitě se tam zajdu v nejbližší době podívat. Neznáte někdo organizátory ? Resp. esi to správně chápu tak je to soukromá sbírka jednoho sběratele ?

je to tam uvedene, minimalne tu som to nasiel:

"KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA
Komentovaná prohlídka výstavy s jejím autorem ing. arch. Šimrem."

robi sukromne vystavy zo svojej zbierky a eventualne si zavola niekoho externe
Zda sa mi ze tu je aj registrovany.

Tomik

Jo, Petr Šimr tu je zaregistrovaný, ale moc často se na kostkách neobjevuje. Jinak, na té zlínské výstavě má minimálně ze 2/3 vystavené modely ze své sbírky a zbytek jsou věci zapůjčené od dalších lidí. Z těch notoricky známých, tam mám třeba v jedné vitríně své modely já a pár modelů tam má taky matka, Chairudo a danyboy.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Peesko

Já Vás zdravím!
Ano, Svět kostiček je projekt putovní výstavy ze soukromých sbírek vlastních sbírkových fondů a vyzvaných regionálních  i dlouhodobě spolupracujících stavitelů a vystavovatelů; aktuálně probíhající ve Zlíně, Kopřivnici, Ostrově nad Ohří, Moravském Krumlově, od pátku ve Šluknově a zanedlouho i ve Velkém Meziříčí spadá skutečně pod mou taktovku. V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit přímo na mě do SZ, na Facebooku nebo na email peesko@seznam.cz.

Ve Zlíně se můžete těšit na vlastní tvorbu a sbírky celkem od 9 vystavovatelů. Je to doposud největší realizovaná výstava tohoto projektu.



Příjemný den všem.


S úctou a pozdravem Peesko.

Peesko

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr