(vlastní) zakázka - Socha Krista Spasitele

Založil Vasyk, 06.08.2016, 22:09:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vasyk

Na Rio - Lipno olympijský park jsem byl požádán o stavbu sochy Ježíše.
Zde je tedy má verze, snad se bude líbit.

Nějaké ty detaily:

Rozměry: 258 cm výška
               200 cm rozpětí paží
               45000 kostek cca

Více foto --> Ježíš - Flickr

milanv

Moc pěkné. Nedávno jsem si říkal, jak by asi bylo hezké, kdyby někdo ty kockaté maxifigy vyhladil pomocí slopes. Jako bys mě slyšel - opravdu moc hezky to vypadá, takové uhlazenější a majestátnější. Obzvlášť na tuto zakázku se to stylem hodí, krása!
Pán na Žlutém hradě

Anatyt


davroman

Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

werny

Nádhera, klobouk dolů...práce jako od starořeckého umělce

peki

Ježíš ten se ti povedl. Vzpomněl jsem si na klasika J. Cimrmana, který trpělivě vyřezával loutky větší a větší.  >:D

šipka


Mtron

viděl jsem fčera, byl jsem se na Vaše povedené díla podívat. Musím smeknout. Socha budí respekt, tolik skal by z ní mohlo být postaveno :D není co dodat snad jen, že jsem si musel podepřít sanici.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Igorus

Vašku fakt respekt! Parádní, monumentální práce :o

Tomik

Tak tohle je faktu hustý! Smekám před tebou.

Jedna taková technická otázka - jak tyhle modely stavíš? Používáš na to nějaký software nebo si jen tak vezmeš krabici šedých kostek a podle oka to tam cvakáš na sebe?
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Vasyk

Citace od: Tomik kdy 08.08.2016, 19:25:32
Tak tohle je faktu hustý! Smekám před tebou.

Jedna taková technická otázka - jak tyhle modely stavíš? Používáš na to nějaký software nebo si jen tak vezmeš krabici šedých kostek a podle oka to tam cvakáš na sebe?

Děkuji za ohlasy všem !!

Určím si měřítko a pak už jen stavím a rozkládám a přestavuji a bourám a stavím a rozkládám a rozčiluji se a stavím a tak dokola :). Na pc jsem to zkoušel, ale takhle mě to baví více.


Tomik

Citace od: Vasyk kdy 09.08.2016, 06:49:08
Určím si měřítko a pak už jen stavím a rozkládám a přestavuji a bourám a stavím a rozkládám a rozčiluji se a stavím a tak dokola :). Na pc jsem to zkoušel, ale takhle mě to baví více.
Tak to si zasloužíš ještě větší obdiv. Neživíš se náhodou jako sochař? :)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

matka

Tedy i za mě klobouk dolů. Jsi mistr sochař, tvoje práce je bezvadná.
Paní na Žlutém hradě

april.lix

#13

        ...opravdu moc moc povedené dílo- klobouček...

   P.S. od příštího roku můžeš klidně stavět stavebnice 16+  :)

znouzectnost

Citace od: Vasyk kdy 09.08.2016, 06:49:08

Určím si měřítko a pak už jen stavím a rozkládám a přestavuji a bourám a stavím a rozkládám a rozčiluji se a stavím a tak dokola :). Na pc jsem to zkoušel, ale takhle mě to baví více.

A zapomněl si dodat a nemán na nic jiného čas!

Také se připojuju k pochvale jsi pašík... teda pašák! Moc se to povedlo.

Martins

hmm, přidávám se k pochvalným reakcím všech obdivovatelů. Líbí se mi výraz té sochy, je takový uhrančivý... působí výborně! Skvělá práce, je to určitě o level výš než maxifigy.

Foton

Citace od: Martins kdy 09.08.2016, 16:34:19
hmm, přidávám se k pochvalným reakcím všech obdivovatelů. Líbí se mi výraz té sochy, je takový uhrančivý... působí výborně! Skvělá práce, je to určitě o level výš než maxifigy.

Líp bych to neřekl! Je celkem osvěžující vidět lego sochu v uhlazeném nekostkatém provedení. Napadá mě zaoblená předělávka takového toho klasického socho-tygra či socho-žirafy.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Drobuliatko

Skutocne velkolepe dielo! Wow! Gratulujem.