Soběšovicích 25.-26. února 2023

Založil Hardegon, 07.12.2022, 12:52:07

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Přes FB přišela nabídka prostor v Soběšovicích s termínem, že mají zájem o nějakou akci. Pani poptává možnosti a podmínky. Je někdo ochotný se toho ujmout?
@Chairudo @Izabella08 @danyboy ? Někdo jiný?
Prosim, hoďte sem ano/ne, ať můžu pani napsat.

yoshimaka

Vzali bychom to se Samym pod křídla. Je nějaký kontakt, ať se dozvíme více o představě na akci?
Lust och fägring stor

Hardegon

Citace od: yoshimaka kdy 07.12.2022, 13:44:20Vzali bychom to se Samym pod křídla. Je nějaký kontakt, ať se dozvíme více o představě na akci?


Super, pošlu SZ. Díky.

THorinex

Soběšovice u Žermanic ? :-D

yoshimaka

Ano, přesně tam. Samy se s paní setkal, viděl sál, čekáme, jak se paní domluví se zastupitelstvem. Poté budeme řešit co a jak dál.
Lust och fägring stor

Hardegon

Díky za info. Předal jsem schopným lidem  :)

yoshimaka

Tak výstava v Soběšovicích je odklepnuta a bude se konat v termínu 25.-26. 2. 2023. Samy405 organizuje vystavovatele z blízkého okolí a já se jen zeptám, jestli je možno pro letáčky někde získat grafiku loga kostky.org nebo mám natvrdo stáhnout .gif z webu? Prošel jsem už několik témat a nenašel nic vhodného. Díky
Lust och fägring stor

kladovec

Zdar, je možnost se ještě přihlásit? Vzal bych svoje Technic modely podle možností tamních prostorů.

peki

Citace od: yoshimaka kdy 11.01.2023, 10:01:50Tak výstava v Soběšovicích je odklepnuta a bude se konat v termínu 25.-26. 2. 2023. Samy405 organizuje vystavovatele z blízkého okolí a já se jen zeptám, jestli je možno pro letáčky někde získat grafiku loga kostky.org nebo mám natvrdo stáhnout .gif z webu? Prošel jsem už několik témat a nenašel nic vhodného. Díky

Přippmeň se v pondělí SZ/mailem. Mám u sebe.

samy405

Pro všechny co mají zájem - sál je malinkatý a už více lidí bohužel nemůžeme příjmat.
Výstava je zaměřená spíše na hraní než vystavování. Jedná se o pilotní projekt a navíc vše si musíme zaplatit sami. Jedná se o malinlou výstavu a obec vůbec nejde na ruku, takže i finančně to bude nezajímavé. Povedlo se mi vyjednat drobný příspěvek na benzín a tím to končí. Drobné občerstevní taky ale ubytování atd. jak je zvykem na velkých výstavách se fakt nepovede.

Děkuji za zájem a snad příští rok bude podstatně lepší a budem vědět jaký je potenciál lidí :)

samy405

https://fb.me/e/3gdd02DNs

Odkaz na FB kde je popis výstavy včetně adresy,termínu atd. :)
Napíšu i seznam vystavovatelů. Konečně mám rozkres sálu a dolazené náležitosti kolem.


samy405

Vystavovatelé :
Hana129
Danyboy
Kladovec
Yoshimaka
THorinex
Kuba
Samy405

Zapoměl jsem na někoho ? :)

samy405

leták A4 (1).png

jerzeeg

Citace od: samy405 kdy 18.02.2023, 09:11:43Vystavovatelé :
Hana129
Danyboy
Kladovec
Yoshimaka
THorinex
Kuba
Samy405

Zapoměl jsem na někoho ? :)

Ja mam teda volno?  ;D

samy405

Citace od: jerzeeg kdy 18.02.2023, 19:58:27
Citace od: samy405 kdy 18.02.2023, 09:11:43Vystavovatelé :
Hana129
Danyboy
Kladovec
Yoshimaka
THorinex
Kuba
Samy405

Zapoměl jsem na někoho ? :)

Ja mam teda volno?  ;D

No nevlezeš se :( ale když by cokoliv bylo tak hned v pátek volám a povolávám tě do služby :) vše bude zařízeno pro tebe :)

yoshimaka

Ve dnech 25.2.-26.2.2023 proběhla výstava v Soběšovicích, v sálu místního obecního úřadu, pod názvem Soběšovické kostkohraní. Výstavu pořádalo místní sdružení Klub Sobíšek a zúčastnila se jí necelá desítka kostkařů vesměs z ostravska. Asi tři desítky větších a menších modelů dělalo kulisu ke třem hracím koutkům a šesti soutěžním stanovištím. Akce proběhla v poklidném, příjemném a přátelském duchu a navzdory očekávané návštěvnosti nižších stovek zájemců se podle pořadatele přišlo podívat a pohrát si přes 1000 legomilců.
Zodpověděli jsme mraky dotazů a zahlédli nepočítaně radostných a užaslých tváří. U některých modelů si mohli návštěvníci vyzkoušet i funkce a nejčastější odpověď na otázku: ,,Co se Vám tu líbí nejvíce?" zněla: ,,Všechno!"

Poděkování patří:

    v prvé řadě pořadateli, Klubu Sobíšek
    Samymu405 za praktické starosti ohledně výstavy
    Hance129 za soutěže pro děti a prodej LEGO stavebnic
    Danyboyovi za obchůdek s drobnostmi
    Vystavovatelům Thorinex, Kuba, Kladovec za báječné a dechberoucí modely
    Kostkám za zapůjčení materiálu na herní koutky

ba i všem zájemcům o vystavování, na které se nakonec pro velikost (či malost) prostor nedostalo.

Pořadatelé byli úspěchem akce nadšeni a navzdory únavě byla vidět radost z proběhnuvší výstavy.

Závěrem, kdo máte nějaké foto z výstavy (na tohle jsem bohužel kopyto), prosím 2-3 momentky do vlákna, ať mají všichni ostatní představu, jak to tam vypadalo.

Děkuji.
Lust och fägring stor


Hana129

Za mě úplně parádní akce, moc jsme si to s Vámi užili. ;)

Děti byly se sbírání razítek nadšení, chvílemi byl docela na plnění úkolů nával. Lego si náležitě vyzkoušelo přes 600 dětí, tolik se právě od nás vydalo Lego figurek nebo točících káč. Zájem nás překvapil no. Prodej taky byl dobrý.

Na otázku co se nejvíc líbí návštěvníkům, pak odpovídali všechno  ;D

Díky organizátorům!

Jedna momentka. Více fotek na mém FB https://www.facebook.com/photo?fbid=6670877289596329&set=pcb.6670880529596005