CZ Albert do vyprodání

Založil Darth, 05.05.2012, 18:38:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rainfall

#270
Super, dakujem.. vypada to, ze tam bude aj duplo a tento CITY polybag set
Set 30368-1 Fire Rescue Water Scooter polybag
Set 30329-1 My First Giraffe polybag
LZ

emil.novohradsky

#271

ofak



starbuilder

#274
Skvělé slevy u těch větších setů. Tyhle akce s polybagy jsou opravdu dobré a ty moc z toho se také hodně povedly.

ditetemnaporad

Postřehy z terénu:

Včera odpoledne byla sada 11005 v naší prodejně již pryč (tedy půl dne po začátku akce). Doplňovat zboží měli ráno. Volal jsem a již nic nemají, s tím, že závoz je nahodilý a není možné to odhadnout  8)

Tristní také je, že na domací inzerci se již včera objevily vyplněné kartičky za tak směšnou cenu, že člověk nemusí mít vystudovanou VŠE, aby ho napadnulo, jak to asi je.

Abych nekončil tak černě, jeden dobrý tip na konec. Jako v minulosti, i tentokrát je možné si zvýšit počet bodů při nákupu. Pokud Vám nebude vadit, že u toho budete vypadat jak největší držgroš, tak kromě těžkopádného rozdělování nákupu na 200+ drobky, lze použít kartu VISA a odbavit se na samoobslužném terminálu. Každý z těchto úkonů Vám přidá +1 bod. Za nákup 200+ Kč lze tedy získat 3 nálepky. To je zvlášť fajn, když má člověk Albert z ruky. S obsluhou info stánku je to jako minulý rok. I když u samopokladen je velký banner, proškolení nejspíše neproběhnulo a můj dotaz na body navíc byl přijat až po obchůzce tohoto banneru. Zkoušel jsem se ptát i na to hloupé rozdělování na 200+ Kč drobky, jestli se nelze dohodnout, že to pak rozpočítáme po namarkování celého nákupu dohromady, ať ušetřím čas nám všem, ale prý to nelze. Zde to bude ale asi pracovník od pracovníka.

Každopádně díky všem, co se na přípravě těchto akcí podílí!  :-* (stejně jsem skončil černě)

poMOCník

Citace od: ditetemnaporad kdy 05.11.2020, 09:44:46
Tristní také je, že na domací inzerci se již včera objevily vyplněné kartičky za tak směšnou cenu, že člověk nemusí mít vystudovanou VŠE, aby ho napadnulo, jak to asi je.

Ještě jsem se po nich letos nedíval, ale vloni jsem takto koupil cca 50 vyplněných kartiček které jsem následně směnil za polybagy a ty poslal na charitu. Takže koho by rozčiloval tenhle černý trh s body, může ho využít pro dobrou věc a zároveň tak zmenšit počet kartiček v oběhu.

ditetemnaporad

#277
Citace od: poMOCník kdy 05.11.2020, 10:02:06
ale vloni jsem takto koupil cca 50 vyplněných kartiček které jsem následně směnil za polybagy a ty poslal na charitu.

Tady se můžeme lehce dostat na tenký led. U blbých kartiček to může znít jako banalita, navíc posvěcená účelem charity, ale principiálně je to pořád podporování potenciálně nelegální činnosti. A kde je případně hranice? Ono se totiž nemusí jednat o kartičku, ale třeba o LEGO z Kladna na naší inzerci, šperky a mobily v zastavárně nebo ledvina na černém trhu :) Kde nebude poptávka, nebude nabídka. takže kupování vyplněných kartiček počet v oběhu spíše zvýší. Každému ale to jeho.

starbuilder

Sice to není úplně k tématu, co jste teď psali, ale chtěl bych jen upozornit, že předtištěné body jsou platné. Je to napsané v podmínkách akce https://www.albert.cz/lego.

ditetemnaporad

#279
Citace od: starbuilder kdy 05.11.2020, 12:03:22
Sice to není úplně k tématu, co jste teď psali, ale chtěl bych jen upozornit, že předtištěné body jsou platné. Je to napsané v podmínkách akce https://www.albert.cz/lego.

Přesně tak. K získání 10 bodů tedy fakticky stačí bodů 8.

Pomoci také mohou bonusové produkty z každotýdenního letáku viz přiložené obrázky (vzhledem k charakteru akce předpokládám, že přiložit leták pořadatele akce, není v rozporu s pravidly fóra).

Zoufalec

Tak si hlavně ohlídejte, že listujete v letáku, který je platný pro daný typ prodejny...třeba nabídka pro, jak mi pražští pepíci krásně říkáme, vesnické holiny je bohatější, než pro pražské markety. Vrcholem všeho je, když si na stránkách Albertu najdete prodejnu Praha Budějovická - stáhnout aktuální leták - kde se píše "Neplatí pro prodejnu Albert Budějovická" :D

Foton

Citace od: ditetemnaporad kdy 05.11.2020, 12:12:48
Přesně tak. K získání 10 bodů tedy fakticky stačí bodů 8.

Cože! U pánviček už byly předtištěné 3 body ! >:D (zoufalost se zřejmě zmenšila).
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

bubutymmy

Hele tímhle se dá útrata navýšit... kreditová karta jako na mobil. Akorát na to člověk nesmí do roka zapomenout.
https://www.albert.cz/darkovakarta

Matthes_CS

Pozor na ty chipsy z letáku, asi za ně body nejsou. Kolik bodů máte dostat vyjede i na účtence, dostal jsem o tři body méně, zašel s tím na informace, kde to paní se mnou chtěla přepočítat, po třetím vysvětlení proč to počítá špatně mi řekla, že není matematik a že s tím nic neudělá, protože to určí systém...

Jinak ty větší krabice, jak duplo tak system byly vyprodané.

Robkteryten

Citace od: Matthes_CS kdy 06.11.2020, 09:56:22
Pozor na ty chipsy z letáku, asi za ně body nejsou. Kolik bodů máte dostat vyjede i na účtence, dostal jsem o tři body méně, zašel s tím na informace, kde to paní se mnou chtěla přepočítat, po třetím vysvětlení proč to počítá špatně mi řekla, že není matematik a že s tím nic neudělá, protože to určí systém...

Jinak ty větší krabice, jak duplo tak system byly vyprodané.

Ty uz maji dávno zamestnanci a předkupníci. K tem se skoro nikdo nedostane.

Klaj

potvrzuju, dnes sem byl v albertu a nasel sem velkou krabici dupla, ale classic vubec. 2 dny po zahajeni akce rozebrano.
Draco dormiens nunquam titiliandus

Radim

V mých dvou Albertech (Super a Hyper) velký Classic cca do 24 hodin pryč, menší Classic a Dupla zbývá posledních pár kousků. Polybagy zatím nedotčeny.

Hardegon

Citace od: Matthes_CS kdy 06.11.2020, 09:56:22
Pozor na ty chipsy z letáku, asi za ně body nejsou. Kolik bodů máte dostat vyjede i na účtence, dostal jsem o tři body méně, zašel s tím na informace, kde to paní se mnou chtěla přepočítat, po třetím vysvětlení proč to počítá špatně mi řekla, že není matematik a že s tím nic neudělá, protože to určí systém...

Krásně využitý čas :)

wallac

Tak já Ideas dnes sehnal. Bohužel doma jsem zjistil, že místo 11005 prodávají 11009.

Matthes_CS

Citace od: wallac kdy 07.11.2020, 18:00:31
Tak já Ideas dnes sehnal. Bohužel doma jsem zjistil, že místo 11005 prodávají 11009.

Od classic prodávají oba tyto sety, Duplo má taky dva.

Matthes_CS

#290
Kromě akce za body tak Dost některé náramky, sáčky a sety za 40% a TLM2 sety, co už byly za 40% tak vyparodávají za 60%. V HK Kukleny měli jeden, ale roztrhanou krabici.

Edit: Jo a velké krabice Classic i Duplo naskladněny.

waf

#291
Podle odpovědi na fcb stránkách Albert ČR na dostupnost velké krabice 900 kostek "...je mi líto, ale se závozy tohoto lega se již nepočítá. Byl pouze omezený počet kusů". Aktuální dostupnost lega na jednotlivých prodejnách můžete zjistit na jejich infolince 800 402 402.

EDIT: Tak příspěvek změněn, že v průběhu tohoto týdne se ještě bude zavážet...

guybrush

#292
Nevím kdy přesně zaváželi, ale např. v Praze v hypermarketu na Chodově doplňovali do regálů všechna Lega (včetně 11005) včera večer po sedmé a na Žižkově (Olšanka) a v Karlíně (Křižíkova) buď včera večer, nebo dnes ráno/dopoledne (byl jsem tam dnes kolem poledne a set 11005 byl v obou prodejnách).
edit: tak dnes (13. 11.) v Praze na Flóře kompletní nabídka, včetně asi osmi 11005.

Klaj

Lego je nekdy opravdu smutny konicek. Dnes mi ve Zline v Albertu chlapik vyfoukl posledni velkou krabici classicu pred nosem. Rozhodlo par sekund. Jdu brecet do kouta. :'(
Draco dormiens nunquam titiliandus

fanda

Citace od: Klaj kdy 13.11.2020, 14:28:28
Lego je nekdy opravdu smutny konicek. Dnes mi ve Zline v Albertu chlapik vyfoukl posledni velkou krabici classicu pred nosem. Rozhodlo par sekund. Jdu brecet do kouta. :'(

Né smutný, ale vzrušující koníček  ;)

poMOCník

Albert Praha Hurka: 10 krabic 11009, 7 krabic dupla!

bubutymmy

Herdek, že jsem se nepodíval dřív, váhal jsem v sobotu mezi Hůrkou a Lukama, a jel jsem na druhý - tam jsem aspoň vzal poslední duplo. Ale zázrakem se mi povedlo zaplnit kartičku hned na první pokus, ač jsem na utrácení 600 rezignoval. A pani asi zmátla akce s visou, takže mi dala o jeden bod víc, než říkala účtenka - to i když jsem pak kupoval jen duplo, čili 250 = jeden bod, samoobsluha 1 a visa 1, dostal jsem čtyři.

tomas.

Citace od: waf kdy 12.11.2020, 14:12:17
Aktuální dostupnost lega na jednotlivých prodejnách můžete zjistit na jejich infolince 800 402 402.
Funguje to. ;)

Matthes_CS

Dneska jsem vešel do jednoho Albertu a stojan plný, včetně velkých krabic a vedle regál a tam měli další >:D

HD

Citace od: Matthes_CS kdy 16.11.2020, 16:42:36
Dneska jsem vešel do jednoho Albertu a stojan plný, včetně velkých krabic a vedle regál a tam měli další >:D

A byl tam, i když jsi odcházel?  >:D
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns