LEGO World Copenhagen 13-16.2.2020

Založil Chairudo, 01.10.2019, 22:09:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

LEGO World Copenhagen se příští rok původně neměl konat kvůli rekonstrukci haly, ale došlo ke změně a organizátoři AFOL sekce nás zvou na 12 výstavu v Kodani

Cesta tam 11.2
Instalace 12.2
Výstava 13-16.2
cesta zpět 17.2

Akce se koná na ploše kolem 100.000m2 a pro AFOLy a jejich MOC je cca 2000m2 plochy.

Registrace: - končí 1.Listopadu, přihlásit se můžete na www.lwfanzone.dk - musíte se znovu zaregistrovat, předchozí registrace byly smazány.

Jako obvykle Afol zóna je omezena na 60 vystavovatelů a budou si vybírat jen to nejlepší, zájem je o modely ve vysoké kvalitě kolem 15.000 dílů a více. Nemusí to být 1 model, může být i kolekce menších MOC.

Jako obvykle LEGO účastníkům nabízí:
- Jídlo a ubytování v rámci výstavy zdarma
- dárkem 1-2 krabice nových kostek 10-20kg z kategorií: System, Technic, Duplo - Jojiku? ;)
- možnost nákupu několika setů s cca 50% slevou
- LEGO World trička a krásné jmenovky
- komunikace s zahraničními afoly a úžasná zkušenost.
- další drobnosti a bonusy se dovíme později.

... jediné na co se musíme složit je cesta tam a zpět.

- výstava trvá 30 hodin a čeká se od vás, že budete přítomni alespoň 20 hodin. Organizátoři vám připraví rozpis, ale bude i prostor pro malý výlet.

Je to akce na celý týden - úterý celý den cesta tam, středa v klidu instalace modelů, čtvrtek-neděle výstava, pondělí cesta domů. Ale opravdu to stojí za to.

Já letos nemám moc co nového vystavovat, tak to vidím se svou účastí 50/50

Pište kdo má zájem jet a budete se registrovat, kdo se dostane můžeme naplánovat společnou cestu a info k registraci.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

danyboy

Co třeba i účast se společným projektem? Osadníci?

Chairudo

Citace od: danyboy kdy 02.10.2019, 10:24:21
Co třeba i účast se společným projektem? Osadníci?

Taky možnost, má někdo ze stavitelů chuť si udělat výlet?  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

samy405

já jsem pro výlet ...

můj návrh zní - sousedé a vesnice ... (je to dostatečně velké na to aby nás vzali ...)
všechno by se mohlo vlézt do auta včetně 4 lidí ?
co vy na to ?

já určitě nestihnu přestavět model co mám do hezké podoby ...

skywalker007

Já bych se taky přidal,pokuď by organizátorům projektů nevadilo,že jsi je půjčíme.

MiHo


Chairudo

Původní registrace kvůli interním změnám v LUGu nefunguje, tady je nová.
https://denmark.lwfanzone.se/

Kdo jste se předtím registroval do staré, všechny údaje byly smazány a musíte kolečkem projít znovu  ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Hardegon

Jakožto šéf jedné částí Osadníků a účastník Sousedů nesouhlasím, aby společné projekty byly používány jako "volné vstupenky" na zahraniční výstavy.
Pokud vlastní modely někdo nemá, holt jeden rok v zahraničí vynechá. Společné projekty může za hranice vzít někdo zainteresovaný příští rok.

Chairudo

#8
Citace od: Hardegon kdy 27.10.2019, 18:18:06
Jakožto šéf jedné částí Osadníků a účastník Sousedů nesouhlasím, aby společné projekty byly používány jako "volné vstupenky" na zahraniční výstavy.
Pokud vlastní modely někdo nemá, holt jeden rok v zahraničí vynechá. Společné projekty může za hranice vzít někdo zainteresovaný příští rok.

Nevím odkud čerpáš informace, ale Osadníci do zahraničí nejedou a Samy a Yoshimaka jsou jako stavitelé sousedů zcela zainteresovaní.

Jako "volné vstupenky" společné projekty rozhodně nikdo nepoužívá.

A) domluvili jsme se s šéfem sousedů, že za vystavení přivezeme pro všechny část naší odměny.
B) Vlastní model máme, děláme společný projekt kolejiště k připojení do obřího Kodaňského layoutu kde by sousedé byli jeden ze zlatých hřebů pro asi 50.000 návštěvníků.

Jestli ti toto vysvětlení stačí a nemáš jiný důvod proč společné projekty v zahraničí nevystavovat, tak sousedy rádi vezmeme.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Hardegon

Citace od: Chairudo kdy 28.10.2019, 10:16:26
Nevím odkud čerpáš informace, ale Osadníci do zahraničí nejedou a Samy a Yoshimaka jsou jako stavitelé sousedů zcela zainteresovaní.

Z diskuze nahoře, na kterou jsem teď narazil. Pokud se něco dohodlo mimo tuhle diskuzi, nikde na Kostkách jsem to nezachytil.

Robbed

Nabídnout se prezentovat společný projekt kostkařů na tak velké zahraničí akci, investovat do toho svoji dovolenou a peníze (min. cestovní náklady) a k tomu přivézt a rozdělit odměnu mezi účastníky projektu je podle mě chválihodné.

Chikos

Zní to parádně  :o, asi sen každého AFOLA. Pokud by se stejný výlet plánoval i na příští rok, zkusil bych postavit model, který by se tam třeba mohl dostat.  Až dokončím piráty a bradavice, hned se na něj vrhnu. Určitě by měl být lepší než ty předchozí  :)

Chairudo

Citace od: Chikos kdy 30.10.2019, 15:06:35
Zní to parádně  :o, asi sen každého AFOLA. Pokud by se stejný výlet plánoval i na příští rok, zkusil bych postavit model, který by se tam třeba mohl dostat.  Až dokončím piráty a bradavice, hned se na něj vrhnu. Určitě by měl být lepší než ty předchozí  :)

Každý rok únor Kodaň, říjen Utrecht a nově listopad Stockholm. Je to určitě úžasná zkušenost jako většina zahraničních akcí, můžu jen doporučit.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr