požadavek na feature fóra

Založil KLF, 29.09.2005, 17:12:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

KLF

Mozno otazka na adminov - nedalo by sa ku kazdemu userovi dat featurku este, ze by si tam mohol vypisat svoju zbierku? mali by sme prehlad kto co ma (mozno aj s moznostou fotiek, ale minimalne cisla s odkazmi na Lugnet) a bolo by to aj take - ako vy Cesi hovorite - "honeni vlastniho trika". ;) Ale mali by sme prehlad.
Terminated.

corelxt

#1
Citace od: KLF kdy 29.09.2005, 17:12:04
Mozno otazka na adminov - nedalo by sa ku kazdemu userovi dat featurku este, ze by si tam mohol vypisat svoju zbierku? mali by sme prehlad kto co ma (mozno aj s moznostou fotiek, ale minimalne cisla s odkazmi na Lugnet) a bolo by to aj take - ako vy Cesi hovorite - "honeni vlastniho trika". ;) Ale mali by sme prehlad.


to pude stezi... jindroushova sbirka by nejspis zbourala kostky.org ;D
ale jinak si myslim, ze to je docela dobrej napad ;)

corelxt

upadlo v zapomeni...? skoda.. ;(

Cavelon

Myslím, že nás dnes admini už nakopú do .

Rob

#4
mohlo by, mohlo by....
ale v nejbližší době nebude

a) jindroush má doma škvrně a tak nestíhá
b) rdk má novou práci v brně a nestíhá normálně
c) rob sedí/dělá na dvou židlích, studuje a nestíhá ani pořádně moderovat (o vlastních projektech nemluvě)

ale někde jsem tu kdysi čet nějaký velkohubý řeči o napsání pluginu pro fórum, tutoriálu nebo článku pro dělání lepších fotek, tutoriálu pro L-CAD renderisty...

specifikace pro pluginy najdete na http://www.simplemachines.org

vlastní aktivitě se meze nekladou.
Rob

TomG

Citace od: Rob kdy 06.10.2005, 16:21:20
ale někde jsem tu kdysi čet nějaký velkohubý řeči o napsání pluginu pro fórum, tutoriálu nebo článku pro dělání lepších fotek, tutoriálu pro L-CAD renderisty...

Pokud to bylo na me, tak jsem predpokladal, ze jako moderator si odpustis jizlive reci, ale asi jsem se spletl. Nic proti, ale nekdo taky chodi do prace a ma spoustu jinych veci na starosti. Proste az bude cas, tak bude cas. Ted treba dodelavame/opravujeme jednu online web hru, delam nejake komercni weby. Takze misto grafiky programuju v php.
Only the best can survive.

corelxt

Vyskubnuto:
Citace od: Rob kdy 06.10.2005, 16:21:20
..ale někde jsem tu kdysi čet nějaký velkohubý řeči o napsání ..... článku pro dělání lepších fotek .....

uz sem pomalu zacal ;D zatim jen rozepsanim puvodniho prispevku...

Rob

#7
To TomG :

nebylo to adresně, ale bylo to jízlivě. Nepamatuju si kdo co slíbil, jen vím, že někdo něco nasliboval (stejně jako já velkohubě nasliboval návod na kompletní instalaci POV-Ray a pak ho psal půl roku - takže bych mohl plísnit i sebe).  Pokud jsi to vzal jako osobní urážku, omlouvám se ale nebylo to tak míněno. Sorry.

Prostě mě namíchlo, jak se tu množí spam a požadavky na featury namísto užitečnejch příspěvků a aplikací ( i když chápu, že je to moc práce a málo slávy, poněvadž Lomaxův překladač na doplňování linků stejně nikdo nevyužívá) a musel jsem zase jednou reagovat.

Ta jízlivost je obecně na všechny. Uznávám, že je to neprofesionální, ale i admini jsou jen lidi, tak se ještě jednou omlouvám a prosím o shovívavost.

UPDATE:

čiže: věřím, že mezi AFOLy v ČR a SR najdeme schopné PHP/mySQL programátory. Pokud vám chybí nějaká featura fóra, nebojte se a napište plug-in!!
Rob

TomG

#8
To Rob, ano nastvalo me to, delam admina a jednoho z hlavnich designeru jinde a prislo mi to jako dost nevhodne chovani od admina. Proto jsem se ozval.

Jo mam pro tebe nejake ty PDF k mindstorms .. kdyz tak to nekde uploadnu a dodam link, pres gprs to bude nejakou dobu trvat.

EDIT: Co se tyce tech ruznych pozadavku na featury do fora, tak jsou lidi tady jeste celkem skromni, kdyby si videl co si dokazou navymyslet hraci u nas, hlavne kdyz nemaji predstavu jak je cely projekt reseny a tudiz nakolik je jejich pozadavek realny ci ne. Jedna vec je pozadavek, ktery je drobna uprava kodu a jina, kdyz by pripadna realizace znamenala cely projekt prepsat od zakladu. A bohuzel tech druhych navrhu je vic. Cloveka to pak ani nebavi cist, co by hraci chteli.
Only the best can survive.

rdk

Citace od: Rob kdy 06.10.2005, 16:21:20
b) rdk má novou práci v brně a nestíhá normálně

No, u mě to s časem takový problém není (jedna z výhod nové práce), ale bohužel, programovat v php/sql (ani jinde) neumím...  >:(

TomG

Citace od: rdk kdy 06.10.2005, 16:56:25

No, u mě to s časem takový problém není (jedna z výhod nové práce), ale bohužel, programovat v php/sql (ani jinde) neumím...  >:(

Ted sis nabehl. :) Takze mas spoustu casu se to naucit ? :)
Only the best can survive.

myth

Citace od: Rob kdy 06.10.2005, 16:37:31
věřím, že mezi AFOLy v ČR a SR najdeme schopné PHP/mySQL programátory. Pokud vám chybí nějaká featura fóra, nebojte se a napište plug-in!!

No, nejaký ten PHP/mySQL programátor by sa našiel ;) . Programátor sľubuje, že sa na to pozrie, ale výsledky v najbližšej dobe nečakajte. Tento programátor je totižto zaneprázdnený školou, nejakou tou prácou a písaním bakalárskej diplomovky. Koniec februára je veľmi optimistický termín.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.