MSN spider

Založil Mates, 15.09.2005, 08:13:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mates

Wow, to jsem tu ještě neviděl, co to znamená? ::) :o ;D
Uživatelů online
1 Spider, 2 Hostů, 3 Uživatelů
Aktivní uživatelé v posledních 15 minutách:
Mates, Dansson, Cavelon, MSN spider

a teď další ... GigaBot

Jindroush

Prostě roboty to dřív bralo jako hosty, teď jsou oddělení bokem. Vesměs jsou to roboti vyhledávačů - Google, Centrum a MSNsearch.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

Teraz to je oveľa prehľadnejšie. Zaujímavé ... Zaujímalo by ma koľko prístupov spravia tie prehľadače. Minulý mesiac tu bolo cez 200.000 prístupov. Tipujem nejakých 20%. Neviem, či admini majú nejakú štatistku ...

Mates

Myslel jsem si, že to je něco podobného, podle toho MSN  :D
Citace od: Micho kdy 15.09.2005, 10:04:26
Teraz to je oveµa prehµadnejąie. Zaujímavé ... Zaujímalo by ma koµko prístupov spravia tie prehµadače. Minulý mesiac tu bolo cez 200.000 prístupov. Tipujem nejakých 20%. Neviem, či admini majú nejakú ątatistku ...
Micho tuto statistiku nezmám, ale v jednu chvíli ráno jsem tady byl přihlášený jen já, 5 hostů a myslím, že i 5 spiderů  :D ;D

myth

Citace od: Mates kdy 15.09.2005, 10:08:11
Micho tuto statistiku nezmám, ale v jednu chvíli ráno jsem tady byl přihlášený jen já, 5 hostů a myslím, že i 5 spiderů  :D ;D

No a preto sa zaviedla táto fíčura, aby sa to dalo rozlíšiť. Predsa len je čudné keď stále vo who vidíš amerických hostí. Nepredpokladám že sme tam až tak populárny ;) .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Micho

Takže keď dobre rozumiem, tak odteraz sa bude presne vedieť koľko prístupv spravia spideri, koľko hostia a koľko my vyvolení (registrovaní).

myth

Neviem či sa to prejaví aj v štatistikách prístupov, to musí zodpovedať Jindroush. Včera sme hlavne zisťovali, čo z nových vlastností vidí admin a čo bežný používateľ (väčšinu vidí admin, keby sa niekto pýtal).
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Mates

Citace od: Micho kdy 15.09.2005, 10:19:11
Takľe keď dobre rozumiem, tak odteraz sa bude presne vedie» koµko prístupv spravia spideri, koµko hostia a koµko my vyvolení (registrovaní).
Díky tomuto rozpoznání by už statistiky měly větší vypovídající schopnost, bylo by zajímavé porovnat potom nějaké měsíce mezi sebou, o kolik by klesl počet přístupů. ;)

Jindroush

V dokumentaci toho moc není, prošel jsem zběžně kód a jediný, co by to mělo ovlivnit, je počet 'nejvíc online', kam to při mojem nastavení nebude roboty počítat. S počtem přístupů by to nic dělat nemělo, ale to včerejší číslo je tedy zatraceně divný...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

My bežní to zrejme nevidíme. Takže čo je divné?

Jindroush

Citace od: Micho kdy 15.09.2005, 10:53:25
My bežní to zrejme nevidíme. Takže čo je divné?

To je divný - měl by to bejt poslední sloupeček v 'otevřených' měsíčních statistikách... a vidět by ho měl každej.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

myth

424 prístupov. Pri dennom priemere 4000 (cca) to naozaj vyzerá divne.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Mates

Citace od: myth kdy 15.09.2005, 11:00:37
424 prístupov. Pri dennom priemere 4000 (cca) to naozaj vyzerá divne.
No to určitě ano, když už dnes dopoledne je jich více jak 1700.
A nebo těch 424 přístupů je jen od registrovaných uživatelů a ten zbytek co chybí (cca 3000) jsou hosté a spiders ::)

Micho

Citace od: Jindroush kdy 15.09.2005, 10:56:02
Citace od: Micho kdy 15.09.2005, 10:53:25
My bežní to zrejme nevidíme. Takže čo je divné?

To je divný - měl by to bejt poslední sloupeček v 'otevřených' měsíčních statistikách... a vidět by ho měl každej.

Ja vidím klasicky stále to isté. Nie som si istý, či pozerám na to správne miesto.

Cavelon

Veď to tam je! 2005-09-14 v poslednom stlpci 424!

Micho

OK, dík. Povrchne som to prezeral. Nepozrel som si dátumy, že sú radené trochu nezvyčajne opačne a pozeral som zhora.  :o