Kastle?

Založil Jindroush, 01.09.2005, 13:22:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Mno, jaký smysl by mělo tříštit ještě více ty vlastní modely, bohužel zde nelze "crosspostovat", tj. poslat jedno téma do více diskusí najednou...

Tak hlasujte...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

chadzi

hele ja myslim ze to byl spis pozadavek na vytvoreni castle sekce v ramci hlavniho fora (diskuze o stavebnicich) - ted tam mas 2004 &5, star wars, trains, atd...

tam bych to asi pridal ja a asi to tak bylo mysleny

Micho


Jindroush

To já taky chápu, ale nechápu pak, kam budou lidi posílat svoje či cizí výtvory - zda tedy mám vlastní modely a modely nečlenů zrušit , rozšířit počet témat a zavést politiku označování témat, např. (MůjMOC) a (MOC) a tak  ::)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

To je pravda. Aj ja mám sem tam dilemu, keď mám nejakú vlastné vlaky dať (vlastná tvorba, modifikácie). Či do vlastnej tvorby alebo do Trains. A víťazií pre mňa logickejšie Trains.

Teda možno by bolo dobré, keby tie hlavné témy mali svoju vlastnú tvorbu a ostatné, čo nebude sedieť išlo do tejto už existujúcej všeobecnej tvorby.

chadzi

jak by rekl 'pocitacnik', je to systemovy rozhodnuti  ;D to chce promyslet, ale ja bych asiudelal samostatnou sekci a tam bych hazel i MOCy a modely ostatnich

Jindroush

Mno, tak jsem to trochu předělal, teď ještě přeházím věci z vlastních modelů do jednotlivých diskusí a zruším je...

Tímto nařizuji používat 'předpony' (Vlastní) a (Cizí), když budete posílat do správných diskusí nějaký modely...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

Keď som teraz správne pochopil, tak príspevky o vlastných modelov budú na úrovni ostatných príspevkov.

Nebolo by vhodné v rámci jednotlivých sekcií vytvoriť podriadené diskusie - teda napr. vlastné modely Trains a modely nečlenu Trains v rámci sekcie Trains (podobne Castle ....)?

A vlastné modely a modely nečlenov by som určite nerušil.

Micho

Inak dík aj za Town! Tak tu bude veľa zmien. Verím, že k lepšiemu ....  8)

Jindroush

Citace od: Micho kdy 01.09.2005, 14:33:18
Keď som teraz správne pochopil, tak príspevky o vlastných modelov budú na úrovni ostatných príspevkov.
Jo.

Citace
Nebolo by vhodné v rámci jednotlivých sekcií vytvoriť podriadené diskusie - teda napr. vlastné modely Trains a modely nečlenu Trains v rámci sekcie Trains (podobne Castle ....)?
Bylo by jich příliš moc a blbě by se v tom navigovalo. Bude se to řešit těma předponama...

Citace
A vlastné modely a modely nečlenov by som určite nerušil.

A k čemu budou, když se dá téměř všechno tématicky zařadit?
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

Citace
CitaceA vlastné modely a modely nečlenov by som určite nerušil.
A k čemu budou, když se dá téměř všechno tématicky zařadit?
Neverím, že všetko sa tématický podarí rozradiť. Určite sa nájdu témy, ktoré bude problematické rozradiť. Ono sa ukáže, kěd to budete rozraďovať, či to pôjde všetko hladko, alebo bude niečo ostávať ...

Jindroush

Šak jo, na tu je tu magickej chlívek Ostatní  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

otaznik

Citace od: Jindroush kdy 01.09.2005, 15:01:21
Šak jo, na tu je tu magickej chlívek Ostatní  ;)
A kam zařadím třeba model kouska města, kde bude i malé nádraží? Town nebo Trains?

Jinak si myslím, že by bylo dobré do hlavních topiců Town, Trains apod. přidat složky Vlastní Modely a Modely nečlenů, nevidím v tom žádný problém a bude to rozhodně přehlednější.

Mates

Kousek města bych zařadil do Town...
...samotné nádraží už bych zase dal jen do Trains ;)

otaznik

Citace od: Mates kdy 02.09.2005, 12:44:56
Kousek města bych zařadil do Town...
...samotné nádraží už bych zase dal jen do Trains ;)

Ehm, bylo to myšleno tak, že by to bylo na jedné fotce.. No nic, mě tohle rozdělení moc nevyhovuje, ale co se dá dělat.... :-\

Mates

Citace od: otaznik kdy 02.09.2005, 14:12:35
Citace od: Mates kdy 02.09.2005, 12:44:56
Kousek města bych zařadil do Town...
...samotné nádraľí uľ bych zase dal jen do Trains ;)
Ehm, bylo to myąleno tak, ľe by to bylo na jedné fotce.. No nic, mě tohle rozdělení moc nevyhovuje, ale co se dá dělat.... :-\
jj, taky jsem to tak myslel. Tak tedy oprava:
Kousek města i s nádražím bych zařadil do Town...
...samotné nádraží už bych zase dal jen do Trains...