Skyline Peroxide Gunship

Založil Colonel32, 16.03.2007, 11:36:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

Mam doma dva nove (pouzite) lego sety. Roztridil jsem je, a bile kostky dal vybelit do peroxidu. Kdyz jsem pak bile kostky vyndal, umyl a osusil, postavil jsem z nich tuto slataninu.


Ukol pro vas: z jakych dvou setu dily na toto hvezdne plavidlo pochazeji?

Piste PM

Kazdy ma jen jeden pokus

uzaverka v nedeli vecer (20:00)

nezodpovidam ZADNE otazky


Prvnich 5 spravnych odpovedi ziska kredit 1 USD na nakup dilu v mem BL shopu

ze vsech dosly odpovedi vylosuji jednoho (bez notarskeho dohledu), ktery ziska  3 USD kerdit


PS. Souteze se nemohou zucastnit Otaznik (vedel o tech setech driv, nez me napadla tahle blbost) a Jindrous (protoze ten pozna vsechno)

EDIT: Rekl jsem, ze jsou tam 2 sety.
         Nepouzil jsem UPLNE vsechny bile dily, ale skoro vsechny

Colonel32

Spravne zatim odpovedeli:

TomG
Shi-So
Peter

vyse zminene prosim neradit ostatnim

otaznik

Hustej SNOT!  ;D ;D

Doufám, že Colonelovi nebude vadit, když prozradím, že to chystá na Knížákovu výstavu.  8)

Colonel32

#3
Tak, a mame tu i vylosovaneho viteze, tim se diky stastne tlape sestry-psa stal Peter.

Blahopreji, Petere, ziskavas dalsi 3 USD kredit.


Spravna odpoved byla maly chytak, nebot se sice jednalo o dva sety, ale o dva stejne sety, coz mozna nektere zmatlo. Spravna odpoved byla 2x 6419 ( http://guide.lugnet.com/set/6419 ). Lidem, kteri napsali pouze "6419" se omlouvam, ale nemohl jsem jejich odpoved uznat jako spravnou.

peter

Citace od: Colonel32 kdy 18.03.2007, 20:39:32
Tak, a mame tu i vylosovaneho viteze, tim se diky stastne tlape sestry-psa stal Peter.

Blahopreji, Petere, ziskavas dalsi 3 USD kredit.

HURÁÁÁÁÁ ;D ;D ;D

Já fakt vyhrál, no to neni možný. Já jinak nikdy nic nevyhráaju :'( a tady se to končně povedlo. Hergot to se musí oslavit se vož... ;D No každopádně jelikož se mi těch kreditů nasčítalo již více a má FUTURON základna toho spotřebovala víc než jsem předpokládal, tak brzo vyšlu svojí loď pro nové komponenty :D

Tak ještě jednou díky, mám úpřímnou radost :D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.