(Vlastní) Takovéto domácí stavění

Založil Robkteryten, 01.11.2014, 12:24:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Robkteryten

Rozhodl jsem se podělit o nějaké naše stavby,většinou autíčka.
Předem upozorňuji že se jedná o amatérské stavění většinou na přání syna a s ním.
Bohužel některé autíčka nejsou dotažená do konce ,jelikož posloužily už jako dárci orgánů na další stavby.Občas jsem rád že stihnu něco nafotit.
Rád si nechám poradit co se ,kde dá udělat lépe a jednodušeji.

Robkteryten

Tento závoďáček vznikl z autíčka ,které si zapoměl večer uklidit a já se nudil u telky.Uhodnete co to bylo?

Robkteryten

#2
Letištní hasiče jsme stavěli celkem dlouho.Teď je rozestavěná verze na šiřku 6 nopíku aby se vešla do garáže.Bohužel finální foto jen z mobilu.

MÍLA


Ivansliz

Citace od: Robkteryten kdy 01.11.2014, 12:24:00
Rozhodl jsem se podělit o nějaké naše stavby,většinou autíčka.
Předem upozorňuji že se jedná o amatérské stavění většinou na přání syna a s ním.
Bohužel některé autíčka nejsou dotažená do konce ,jelikož posloužily už jako dárci orgánů na další stavby.Občas jsem rád že stihnu něco nafotit.
Rád si nechám poradit co se ,kde dá udělat lépe a jednodušeji.


Jako začátek určitě dobré. Těžko poradit, co vylepšit a tak. Záleží, jaké máte k dispozici i jiné kostky... Určitě hledejte inspiraci zde na fóru, ale např. i na  Google obrázky a sbírejte zkušenosti. Pak se určitě zlepšíte.

Citace od: Robkteryten kdy 01.11.2014, 12:27:22
Tento závoďáček vznikl z autíčka ,které si zapoměl večer uklidit a já se nudil u telky.Uhodnete co to bylo?

Původně to byl Lego set popeláře, ne?  ;D

Citace od: Robkteryten kdy 01.11.2014, 12:32:35
Letištní hasiče jsme stavěli celkem dlouho.Teď je rozestavěná verze na šiřku 6 nopíku aby se vešla do garáže.Bohužel finální foto jen z mobilu.

Jinak těmi nopíky myslíte, asi šířku v jednotkách kostek, ne? Tady používáme pro nopíky název "study". Takže stavíte teď šířku auta na 6 studů z původních 8 studů...  >:D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Robkteryten

takže 6 studů verze 1.0,bude následovat stanice a ještě jedno auto až doseženeme červené kabiny a dveře atd...

Robkteryten

#6
No bylo mi vysvětleno, že hasiči potřebují palivo. Takže máme cisternu s palivem. Není 100procentně dodělaná a je focená narychlo. Nevím jak dlouho přežije než bude darovat kostky na něco dalšího.

Robkteryten

#7
Rozestavěná hasičská stanice na kolejiště pro KidsFest
zatím "hrubá" stavba

MiHo

Ten gumový člun, by mohl zachraňovat tonoucího v řece (jen minifig hlavička s vlasy), aby tam ti záchranáři jen tak neseděli ve člunu u břehu a bylo to akční.
Chtělo by to záchraný kruh na provázek.

Robkteryten

Trošku jsme vylepšily hasičskou stanici a udělaly z ní takový amatérský "polomodulár".
Ještě čekám na kostky a bude se dodělávat. Nemůžu se rozhodnout, jestli pruh tiles co oddělují patra nechat ve světle šedé a nebo předělat do žluté. Na fotkách je kus šedý a kus žlutý pro ukázku.
Pochybuju že to bude mít kvalitu někam vystavit, ale pokud by jste to chtěli někam jako "křoví" můžem zapůjčit.

Icewalker

Citace od: Robkteryten kdy 15.09.2015, 10:51:48
Trošku jsme vylepšily hasičskou stanici a udělaly z ní takový amatérský "polomodulár".
Ještě čekám na kostky a bude se dodělávat. Nemůžu se rozhodnout, jestli pruh tiles co oddělují patra nechat ve světle šedé a nebo předělat do žluté. Na fotkách je kus šedý a kus žlutý pro ukázku.
Pochybuju že to bude mít kvalitu někam vystavit, ale pokud by jste to chtěli někam jako "křoví" můžem zapůjčit.
Žlutý pruh mi přijde živější. Co se týče umístění na výstavu, určitě to není špatný nápad :)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Robkteryten

ještě doladit

LLLuky

Je to moc hezké, akorát se mi nelíbí ten americký styl s vrtulníkem, to v čr asi nenajdeme... Ale jinak smekám, moc se to povedlo!

Robkteryten

Tak už asi jen malé detaily.
poprosím o názory a doufám, že mi nenapíšete ať to zase uklidím do krabic.

Lego town

Je to pekne!! Ale biele tile odstran a plate lime tak ties odstran a daj green plate a viac kvetov a buriny. A vysleok bude skvely.

Robkteryten

#15
Rozhodl jsem se postavit něco ze života. Když se mě někdo zeptá co dělám následně si přestaví tiskárnu od počítače. Toto je volné ztvárnění tiskového stroje. Zatím pracovní verze, na netu jsem ztvárnění z LEGA nenašel. Asi špatně hledám, kdybyste někdo našel odkaz prosím pošlete mi inspiraci.

Robkteryten

Hasičárna v Brně, aneb  jak to nakonec dopadlo. Díky Hačislavovi za foto.

Robkteryten

Je to zajímavé, ale jakmile se někde staví z černo-bílo-zeleně neonové kombinace hnedle se ukáže špeh

Robkteryten

Špeh je úspěšně zajat a momentálně bojuje o svůj život s naším nejlepším hráčem. Při výslechu se přiznal, jaká je je jeho nejoblíbenější figurka. V rámci "férového" boje jsou odejmuty zákeřní koníčci.

znouzectnost

Ha, objevil jsem chybu ve vesmírném šachu.
Jedna věž má na sobě transneon green plate a ostatní ne.

Moc povedené a miniaturní a takové provokativní pro MTrona...

tomas.

Ty mini šachy jsou výbornej nápad  8)
Postavím si obdobu s Jokerem a Batmanem  ;)

Robkteryten

Citace od: znouzectnost kdy 01.04.2016, 07:20:38
Ha, objevil jsem chybu ve vesmírném šachu.
Jedna věž má na sobě transneon green plate a ostatní ne.

Moc povedené a miniaturní a takové provokativní pro MTrona...

:D našli rádcové, našli.
čekám na dílky a nápad s koníkama :D
díky za komentáře, mám ještě představu jak pokračovat jen najít čas.

Togaran

Ty space šachy jsou fakt dobrej nápad :) Hlasuju pro rozvedení dál, třeba na políčko 4x4 study a aby armáda trochu vystihovala rod, který reprezentuje, takže Mtroni by měli krále jako mini-megacore  :D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Robkteryten

Tiskový stroj v minifig měřítku. Na něčem podobném pracuji :D
https://www.flickr.com/photos/152934146@N03/albums/72157699034739432

Clermont

Tak tenhle Heidelberg je super... Ale malej...  :)
V práci máme dva 8mi věžové a to už je monstrum  >:D

Hacislav

Citace od: Robkteryten kdy 11.10.2015, 23:14:40
Rozhodl jsem se postavit něco ze života. Když se mě někdo zeptá co dělám následně si přestaví tiskárnu od počítače. Toto je volné ztvárnění tiskového stroje. Zatím pracovní verze, na netu jsem ztvárnění z LEGA nenašel. Asi špatně hledám, kdybyste někdo našel odkaz prosím pošlete mi inspiraci.

Je to reakce poněkud se spožděním (pozdě ale přece).
Asi jsi zaznamenal i sám, ale jeden tiskařský stroj ma nasvědomí Izabella08


KOSTKOVÁNÍ Pardubice 2018 foto by Emil  Emilovič, on Flickr
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Robkteryten

Citace od: Hacislav kdy 01.07.2019, 15:33:02
Citace od: Robkteryten kdy 11.10.2015, 23:14:40
Rozhodl jsem se postavit něco ze života. Když se mě někdo zeptá co dělám následně si přestaví tiskárnu od počítače. Toto je volné ztvárnění tiskového stroje. Zatím pracovní verze, na netu jsem ztvárnění z LEGA nenašel. Asi špatně hledám, kdybyste někdo našel odkaz prosím pošlete mi inspiraci.

Je to reakce poněkud se spožděním (pozdě ale přece).
Asi jsi zaznamenal i sám, ale jeden tiskařský stroj ma nasvědomí Izabella08


KOSTKOVÁNÍ Pardubice 2018 foto by Emil  Emilovič, on Flickr

Myslíš  ten muj velvo dole?  😇😉