Uskladnění kostiček

Založil Franco, 20.04.2021, 11:19:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Franco

Zdravím,
jak a do čeho se nejlépe hodí uložit lego dílky? Maté někdo zkušenosti s nějakými boxy nebo je jedno jaký použiji. Dílky jsem viděl také uložené v menších krabičkách nebo spíše v šuplíčcích. Říkám si, že když už těch kostek je více, tak by se je hodilo nějak roztřídit. Jaké máte s uskladněním zkušenosti případně i tip kde něco na uskladnění dobře nakoupit.

STARHAWK

Citace od: Franco kdy 20.04.2021, 11:19:44
Zdravím,
jak a do čeho se nejlépe hodí uložit lego dílky? Maté někdo zkušenosti s nějakými boxy nebo je jedno jaký použiji. Dílky jsem viděl také uložené v menších krabičkách nebo spíše v šuplíčcích. Říkám si, že když už těch kostek je více, tak by se je hodilo nějak roztřídit. Jaké máte s uskladněním zkušenosti případně i tip kde něco na uskladnění dobře nakoupit.


Tuna si precitaj cele vlakno, najdes tam toho dost na inspiraciu.

Kostky.org » Obecné » Sbírky » Kam s tím? (skladování)

https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=4756.msg285867#msg285867

Pytaj sa potom v tom vlakne ak budes mat este nejake otazky po prestudovani toho vlakna.

Franco

Díky. Mrknu na to. Říkal jsem si, že tady o tom něco musí být, ale nenašel jsem to.

STARHAWK

Citace od: Franco kdy 20.04.2021, 11:56:19
Díky. Mrknu na to. Říkal jsem si, že tady o tom něco musí být, ale nenašel jsem to.

Tiez my chvilu trvalo to najst, zabudol som kde to bolo zalozene. Pametal som si, ze v nazve bolo "skladovani" spomenute tiez, tak som isiel na hlavnu stranku a dal vyhladat "skladovani" a tak som to nasiel.