6111 v Tescu

Založil Tomášek, 24.04.2006, 11:36:43

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Tomášek

Teď nám do schránky před dvěmi minutami přiletěla hromádka reklamních letáků...listuji, listuji a co nevidím !!! LEGO Racers 6111 (neni to na Lugnetu) Street Chase-je tam ten malý červený tahač za 99,- , 4x4 malý zelený džíp za 99,- , jedna modrá formule, která je jen v tomto setu a jedno policejní auto-4 malé sety po 99,- Kč v jednom balení za cenu 249,- a je u toho napsáno Pouze u nás.
Asi to skoupím... ;D
Toto jen potvrzuje moji myšlenku, že se dočkáme plno krásných setů, které vůbec nejsou v katalogu...
Tato nabídka platí od 26.4. do 9.5. (mých narozenin  ;D )
NÁZORNÉ FOTO :
Procházím DARK AGE.

J_BOB

kiez by toto spravili m,inuly rok...tam mi tie malinke auta pripadali lepsie
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

MwK

To "pouze u nas" znamena aj na slovensku?
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Jindroush

#3
Pouze u nás znamená, že je to TESCO exclusive (tj. neznamená to, že by to bylo jen v ČR)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

MwK

Aha!Takze je to aj na slovensku...no to je super to si bezim kupit... ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Leguán

Citace od: Tomasek kdy 24.04.2006, 11:36:43
LEGO Racers 6111 (neni to na Lugnetu)

Podle obrázku to vypadá na sadu těchto čtyř stavebnic:

8662 Blue Renegade
8663 Fat Trax
8664 Road Hero
8665 Highway Enforcer

Tomášek

Citace od: Leguán kdy 26.04.2006, 11:28:29
Podle obrázku to vypadá na sadu těchto čtyř stavebnic:

8662 Blue Renegade
8663 Fat Trax
8664 Road Hero
8665 Highway Enforcer

Hm, jo. Ale ta 8662 a 8665 se u nás neprodávají nebo ano  ???
Procházím DARK AGE.

Jindroush

Synátor už to tu mastí...  ;D

Fotky sou naprd, jen jsem to vyplesknul pro případné zájemce...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Tomášek

Citace od: Jindroush kdy 26.04.2006, 17:18:52
Synátor už to tu mastí...  ;D
Fotky sou naprd, jen jsem to vyplesknul pro případné zájemce...
Jé, tam je samolepek....využil bych je na jiný kostky....díly jsou taky docela dost nějak jinak využitelný...tyto mini racers autíčka se mi líbí, asi si to sám přidělím k policejní lodi, kterou dostanu vzápětí na moje narozeniny.... :D
P.S. Jindroushi dík za foto... ;)
Procházím DARK AGE.

Dansson

Nechápu, jak se vám toto lego může líbít, je to odpor!!! Ale proti gustu žádný dišputát.

Jindroush

Až na angličákový kolečka tam z hlediska dílů není nic špatnýho, bych řek...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Tomášek

Citace od: Jindroush kdy 26.04.2006, 17:51:05
Až na angličákový kolečka tam z hlediska dílů není nic špatnýho, bych řek...
Taky si myslím....A mě se náhodou angličákový kolečka líbí.... ;)
Procházím DARK AGE.

Hansel

Citace od: Jindroush kdy 26.04.2006, 17:51:05
Až na angličákový kolečka tam z hlediska dílů není nic špatnýho, bych řek...

Ty různé blatníky a divné barvy. Podle mě se to dá jen špatně využít. Tahle cena ještě jde, ale platit jinak stovku za jedno je hrozné. Sám jsem si koupil toto, ale jen kvůli kolečkům.
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

Jarmila

Citace od: Hansel kdy 26.04.2006, 19:28:56
Citace od: Jindroush kdy 26.04.2006, 17:51:05
Až na angličákový kolečka tam z hlediska dílů není nic špatnýho, bych řek...

Ty různé blatníky a divné barvy. Podle mě se to dá jen špatně využít. Tahle cena ještě jde, ale platit jinak stovku za jedno je hrozné. Sám jsem si koupil toto, ale jen kvůli kolečkům.

Vždyť je to pro děti od 6 let.  :P Tedy hlavně pro kluky. Ti žádné extra velké modely ještě vymýšlet neumí. A na těchto autech se teprve učí kombinovat. A musí to ty kluky zaujmout. A perfektně se to vejde na lego silnice. Skvěle se s tím hraje na závody Formule 1. Kdo rychleji, kdo nejdál, kdo se víc vymlátí, .....  Koukni se na to očima 6letýho (i staršího) kluka. A pochopíš.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

hombre

Svatá pravda. Náš mladej je taky miluje. :-*

Hansel

Citace od: Jarmila kdy 26.04.2006, 19:42:51
Citace od: Hansel kdy 26.04.2006, 19:28:56
Citace od: Jindroush kdy 26.04.2006, 17:51:05
Až na angličákový kolečka tam z hlediska dílů není nic špatnýho, bych řek...
Ty různé blatníky a divné barvy. Podle mě se to dá jen špatně využít. Tahle cena ještě jde, ale platit jinak stovku za jedno je hrozné. Sám jsem si koupil toto, ale jen kvůli kolečkům.
Vždyť je to pro děti od 6 let.  :P Tedy hlavně pro kluky. Ti žádné extra velké modely ještě vymýšlet neumí. A na těchto autech se teprve učí kombinovat. A musí to ty kluky zaujmout. A perfektně se to vejde na lego silnice. Skvěle se s tím hraje na závody Formule 1. Kdo rychleji, kdo nejdál, kdo se víc vymlátí, .....  Koukni se na to očima 6letýho (i staršího) kluka. A pochopíš.

To pak jo, ale za ty prachy bych si jako dítě raději koupil dva matchboxy. Ale je pravda, že tím LEGO zasahuje další kousek trhu a dětem se to asi líbí. Stále si musím připomínat: "Už nejsi cílová skupina, už léta nejsi cílová skupina." :)
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

Petrjr

Citace od: Jindroush kdy 26.04.2006, 17:51:05
Až na angličákový kolečka tam z hlediska dílů není nic špatnýho, bych řek...
Ta kolečka jsou na tom právě moc hezká. Dělají tomu vzhled matchboxů. S auty si ten můj hraje málokdy a vítám možnost mít z lega vzhledově ekvivalentní náhradu. Když mne začne v obchodě uhánět na klasické autíčko, tak ho mohu zatáhnout k legu a vytasit se s racers. A až ho auto přestane bavit, tak rozebrat a část dílů použít jinde.

Citace od: Jarmila kdy 26.04.2006, 19:42:51
Vždyť je to pro děti od 6 let.  :P
... Skvěle se s tím hraje na závody Formule 1. ...
Navíc většina racers je stavěná dost bytelně a vydrží i prudší nárazy, či nálet mladší sestřičky, aniž by se rozsypalo. Narozdíl od klasických town.

Tomášek

#17
Tak jsem si jeden kousek dopřál, časem hodím foto na moji Brickshelf galerii;)
Procházím DARK AGE.

Petrjr

   Aaaaj, já na tu akci zapomněl. No, v noci se mrknu do Tesco, třeba to tam ještě bude - za rozumnou cenu.

Tomášek

Citace od: Petrjr kdy 15.05.2006, 19:51:03
   Aaaaj, já na tu akci zapomněl. No, v noci se mrknu do Tesco, třeba to tam ještě bude - za rozumnou cenu.
Cena je podle mě dosti dobrá....skoro poloviční sleva+to jsou sety, které u nás nejsou k dostání....takových akcí s multipacky by mělo bývat více.... ;)
Procházím DARK AGE.

Petrjr

Citace od: Tomášek kdy 15.05.2006, 21:01:42Cena je podle mě dosti dobrá....skoro poloviční sleva+to jsou sety, které u nás nejsou k dostání....takových akcí s multipacky by mělo bývat více.... ;)
Já se jen obávám, že když původní akce byla psaná do 9.5., tak že teď už to tam se slevou mít nebudou. A kdoví, zda to vůbec mít budou.

Tomášek

Citace od: Petrjr kdy 15.05.2006, 21:22:39
Já se jen obávám, že když původní akce byla psaná do 9.5., tak že teď už to tam se slevou mít nebudou. A kdoví, zda to vůbec mít budou.
No já to kupoval dneska v Brněnským Tescu Dornych a měli to stále za 249 ,- Kč a měli tam asi ještě sedm kousků.... ;)
Procházím DARK AGE.

Petrjr

Tak už je to v suchu, už je to doma.   8)

Citace od: Tomášek kdy 15.05.2006, 21:24:18
No já to kupoval dneska v Brněnským Tescu Dornych a měli to stále za 249 ,- Kč a měli tam asi ještě sedm kousků.... ;)
V Tesco Letňany (Praha) jich mají ještě minimálně 67 kusů. Viditelných. A stále se slevou - tedy za 249,- Kč.

MildaPajda

#23
Citace
Hm, jo. Ale ta 8662 a 8665 se u nás neprodávají nebo ano  ???

na legacku... v lednu je meli v akci... nakoupil sem...;)
http://lego.legacek.cz/set-8661--8666+dp37947/

maly kolecka (anglicakovy) mi neva... me se proste ty auta libi...:)
asi deformace z detstvi = porad mi chybely kolecka... ;)
(ne v hlave, jen na auticka!)  :P
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Jarmila

#24
Citace od: MildaPajda kdy 16.05.2006, 12:13:48
Citace
Hm, jo. Ale ta 8662 a 8665 se u nás neprodávají nebo ano  ???

na legacku... v lednu je meli v akci... nakoupil sem...;)
http://lego.legacek.cz/set-8661--8666+dp37947/


Ale jen dvě jsou stejná. Policii(8665) a to modré(8662) jsem u legáčka neviděla.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Tita

Já jsem byl v pražském Tescu včera(Na Národní třídě) a jeeště jich tam měli celkem dost.
Dovolte,než začnu moderovat,vyřídit si jednu zcela soukromou věc.

expertik

Keď už kôli ničomu inému, tak napríklad setík 8666 (žlté autíčko) má minimálne 14 veľmi ojedinelých curved slope a slope dielikov, ktoré samostatne neexistuje nakúpiť lacnejšie, ako stojí celý tento minisetík (na Slovensku 129,-SK)....ja osobne som toho využil a niekoľko setov 8666 som si zadovážil, len kôli týmto dvom typom dielikov !!! Odporúčam najmä pre "trains" maniakov, ale aj ostatných MOC károv.
(http://www.bricklink.com/catalogItemInv.asp?S=8666-1)

tazzy

V Opavském Tescu mají stále min. 7 těchto setů za 249,-

Micho

Citace od: expertik kdy 17.05.2006, 14:37:39
Keď už kôli ničomu inému, tak napríklad setík 8666 (žlté autíčko) má minimálne 14 veľmi ojedinelých curved slope a slope dielikov, ktoré samostatne neexistuje nakúpiť lacnejšie, ako stojí celý tento minisetík (na Slovensku 129,-SK)....ja osobne som toho využil a niekoľko setov 8666 som si zadovážil, len kôli týmto dvom typom dielikov !!! Odporúčam najmä pre "trains" maniakov, ale aj ostatných MOC károv.
(http://www.bricklink.com/catalogItemInv.asp?S=8666-1)

Presne tak, myslím, že aj väčšina ľudí z fóra to tak robí. Ja som tie autíčka tiež nakúpil z toho dôvodu.  ;)