vínětky

Založil Skyrider, 31.10.2015, 08:33:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Skyrider

napadlo mě založit víněty, tak posílám první dvě classic space víněty.

1. classic space hot dogs

Skyrider

#1
2. čekání na telefon ve vesmíru

Martins

Hezká práce, obě mají vtip, obě mají výborné nafocení. Světlo je takové správně vesmírné/měsíční/ostré, hloubka ostrosti tomu dává rozměr. Bezva. Snad jediná věc, z hlediska viněty to asi úplně nesplňuje definovanou základnu, ale to já považuji za zanedbatelné porušení "pravidel".

matka

Milé úsměvné vinětky s mými oblíbenými space figy. Pěkný nápad. Ale proč ten podklad z panelů s okny? Možná nezapojuji plně fantazii a nechápu to, ale dle mého by tam vesmírnější podklad slušel víc. Ale jinak se mi to líbí.
Paní na Žlutém hradě

Skyrider

#4
Banana:

Inspirováno: Banánem Andyho Warhola

Villa Legina

Minifig Andy sa Ti dobre az vyborne podaril. Cervena plechovica ok, ale original campbell to samozrejme neni...banan, ten tiez neni idealne stvarneny, ale vieme aspon o co ide. Paci sa mi tema, lebo mam k tomu vztah,  aj " bananovy" album je jeden z mojich najoblubenejsich. 

Skyrider

Citace od: Villa Legina kdy 13.01.2020, 22:22:21
Minifig Andy sa Ti dobre az vyborne podaril. Cervena plechovica ok, ale original campbell to samozrejme neni...banan, ten tiez neni idealne stvarneny, ale vieme aspon o co ide. Paci sa mi tema, lebo mam k tomu vztah,  aj " bananovy" album je jeden z mojich najoblubenejsich.

Díky za názor ;)
Ten banán jsem zkusil ještě vyfotit na čistě bílém pozadí, ale to už mi přišlo docela nudné a obyčejné.
A dodělávat na něj v programu různé odstíny, to už mi přišlo zase, že by ztrácelo tu svojí jednoduchost.

Izabella08

Hodnotím to jako SUPER nápad ...přesně toto mě baví!!!

Chairudo

Člověče ty máš skrytý umělecký talent, jen tak dál  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Skyrider

Vínětka s názvem: co jsi to zase koupil

Za Falcona pro tento moc děkuji uživateli kostek werny

Skyrider

#10
Alzheimer