Uděláme radost Legem Olomouc (vánoce)

Založil peki, 16.10.2018, 10:52:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Vočko

Rád přispěji na dobrou věc koupí 2ks kostek. Pokud to takto lze, pošlu peníze na účet a pokud by šlo, přibalit do Lugbulku.
Díkec.

peki

Citace od: Vočko kdy 18.10.2018, 13:46:07
Rád přispěji na dobrou věc koupí 2ks kostek. Pokud to takto lze, pošlu peníze na účet a pokud by šlo, přibalit do Lugbulku.
Díkec.

Ano přesně takto to lze, diky  ;)

Vočko

Citace od: peki kdy 18.10.2018, 13:56:10
Citace od: Vočko kdy 18.10.2018, 13:46:07
Rád přispěji na dobrou věc koupí 2ks kostek. Pokud to takto lze, pošlu peníze na účet a pokud by šlo, přibalit do Lugbulku.
Díkec.

Ano přesně takto to lze, diky  ;)
peníze odeslány ;)

Robkteryten

#33
Kdo bude chtít poslat dárky z třídění k Ryxemu, prosím zabalte je do igelitky s cedulkou, kde bude jméno a obsah.
Díkes.


Kdo posílá z třídění Ryxemu:

Sihaja

Ryxe

K balení, či nebalení setů: Ptal jsem se Sanny, neboť to minulý rok balila s naší Kačkou a domluvili jsme se, že dárky, které půjdou poštou, nebo budou předávány přes další osobu bude lepší, když zabaleny nebudou, jak bylo zmíněno můžou se po cestě potrhat, ztratit visačky atd... co by zbytečně komplikovalo rozdělování.
Co se týče přímého předání dárků mě, tak to nechám na dárci, zdali bude chtít, či nebude chtít dárek balit ;).

Každopádně každý kdo bude chtít může přidat k dárečku nějaký vzkaz :-)

Borun

Nějak mi to tady uniklo.Chtěl jsem taky něčím přispět,ale vidím ,že už je vše rozděleno.Můžu ještě něco poslat?

Ryxe

Ahoj Borune, pokud máš zájem se zapojit, jsi určitě vítán. Kdyžtak dej vědět, koho by jsi chtěl podarovat a já Tě dopíšu ;)

Borun

Nikol H. má jen jednoho dárce tak bych přidal nějaký set friends

jerzeeg

Citace od: Borun kdy 20.10.2018, 08:39:07
Nikol H. má jen jednoho dárce tak bych přidal nějaký set friends
Ja mam dojem, ze tady Rosi nema jeste vubec nic, ja davam duplo pro Honzika.

"Honzík B - Duplo, +Rosi - Lego friends, nebo frozen Jerzeeg"

samy405

Citace od: Ryxe kdy 16.10.2018, 19:56:22
Zdravím všechny, dnes jsem dostal od paní Medkové z Olomouce seznam dětí. Dovoluji si zacitovat kousek z emailu, který jsem dostal, jelikož se týká Vás všech, kteří se na tomto projektu podílejí. "Moc si vážím toho co pro naše děti děláte, zdravím všechny Vaše kolegy a mockrát Vám děkuji. "

Seznam je následovný:

Nikolka H.- 6 let  jakékoliv yoshimaka

Kryštof S.- 5 let klučičí jakékoliv nejlépe auto, policajti a pod.  Vasyk, linhi

Tom H.-  15 let  Kostky.org, Davroman

Julie CH.3 roky - Duplo Peki, Šipka

Julie K. + Elizabeth  6 let cokoliv  Chairudo č.setu31080 , honzíček22

Pavel L. 6 let  má rád rakety  Robkteryten č.setu 75091, skyrider

Rumplík V.- Duplo    Hardegon

Lukášek K. - 4 roky - policejní lego cokoliv auta, policajti... Igorus

Honzík B - Duplo, +Rosi - Lego friends, nebo frozen Jerzeeg

Anna K.- 6 let - farmářská tématika, zvířátka   skywalker007, Jirka a Iveta (CIKO)

Anna M.- Lego frozen   Gearcs, Izabella 08

Jonáš B.- 3 roky - zvířata, auta, cokoliv  Kuba

Ninuška - lego frozen nebo friends cokoliv   Bruno


Systém je stejný jako vždy, napište prosím, jaké dítko jste si vybrali. V případě, že bude více dárců u jednoho dítěte, prosím o připsání č. setu, aby nedošlo k situaci, že dítko dostane dva stejné sety ;).

Pro Toma paní Medková shání Mindstorma, kterého chce zaplatit. Nenašel by se třeba nějaký prodejce, který by ho byl ochoten prodat o něco levněji?

Díky moc všem ;)

Je možnost ještě nějak pomoct ?
díky za info ...

Ryxe

Ahoj samy405, Zapojit se můžeš  ;). Jak psal jerzeeg, Rosi ještě nemá svého dárce, nechtěl bys jím být ty?

samy405

Rád :)

Co tedy by udělalo radost z lega ? :) (nevím kde najdu seznam dětí a přání)

a pokud jsem pochopil tak lego friends nebo frozen ? jak velká by měla být stavebnice ?

danyboy

Ahoj, mohu se zeptat, cim je jeste dobre prispet? Jestli uz je seznam zaplnen, mam tady ruzne zabalene cmf sacky, ktere by take mohly udelat radost.

yoshimaka

Tak Nikolce jsme s dětmi vybrali Friends - 41036 - snad se bude líbit
Lust och fägring stor

Ryxe

Citace od: samy405 kdy 21.10.2018, 14:46:22
Rád :)

Co tedy by udělalo radost z lega ? :) (nevím kde najdu seznam dětí a přání)

a pokud jsem pochopil tak lego friends nebo frozen ? jak velká by měla být stavebnice ?

Díky moc, připsal jsem Tě tedy k Rosi. Seznam dětí je na první stránce tohoto vlákna. Jak velkou stavebnici pořídíš je jen na Tobě:-). Ano, holčička si přeje něco z friendsek nebo frozen ;)

Citace od: danyboy kdy 21.10.2018, 17:21:21

Ahoj, mohu se zeptat, cim je jeste dobre prispet? Jestli uz je seznam zaplnen, mam tady ruzne zabalene cmf sacky, ktere by take mohly udelat radost.

Sáčky s cmf jsou určitě dobré, buď se přibalí k dětem, co budou mít třeba menší sety, nebo je dáme oddělení ať je mohou dávat za odměnu třeba za vyšetření  ;). Díky moc

Citace od: yoshimaka kdy 21.10.2018, 18:46:14
Tak Nikolce jsme s dětmi vybrali Friends - 41036 - snad se bude líbit

Díky moc ;)


Ivansliz

Též chci přispět. Je někdo, komu ještě chybí dárce?  :)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Ryxe

Prosím všechny dárce, kteří již mají setíky zakoupené, nechť mi je prosím zašlou, případně můžeme přes SZ domluvit osobní předání. Aby vše proběhlo v pořádku, bylo by dobré, kdyby všechny dárečky byly u nás do 20. Listopadu, pak budeme dárky rozdělovat podle jmen, balit a rozvážet na oddělení. Paní Sokolové (Ústí) i paní Medkové (Olomouc) jsem psal o možné termíny návštěv oddělení, tak čekám na vyjádření. Až termíny budou k dispozici, napíši je aby jste se mohli rozhodnout, zdali se budete chtít účastnit předání.

Doručovací adresa je: Michal Horáček
                                 Ciko s.r.o.
                                 Předměřice nad Jizerou č.p.15
                                 29474

Díky moc všem ;)

Ryxe

Citace od: Ivansliz kdy 23.10.2018, 11:04:42
Též chci přispět. Je někdo, komu ještě chybí dárce?  :)

Ahoj, díky moc, vybírat můžeš z dětí, které mají zatím jednoho dárce ;)

samy405

Ryxe : Ostrava - asi poslat k Tobě že ? nebo jezdí někdo Ostrava - Olomouc ? Já už teď vím že se do termínu neurvu abych dovezl :(

Borun

Tak pro Nikolku H. jsem koupil 10729 disney

Ryxe

Citace od: samy405 kdy 23.10.2018, 19:36:50
Ryxe : Ostrava - asi poslat k Tobě že ? nebo jezdí někdo Ostrava - Olomouc ? Já už teď vím že se do termínu neurvu abych dovezl :(
Poprosím přímo mě, díky ;)

jerzeeg

#51
Byl by pristi vikend v Brne nekdo ochotny to prevzit ode mne (a pripadne i od samy405 a jinych z Ovy, Kuba, honzicek22, danyboy ?) a posunout blize k Ryxemu ?  :)

Ivansliz

#52
Vybral jsem si tedy Ninušku - dneska vyberu něco z Friends nebo Lego Frozen.  :)
Vybral jsem LEGO Friends 41323 - Chata v zimním středisku.
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Ryxe

Začal jsem dělat úpravy v seznamu. Dárci, od kterých už dárky dorazily budou označeni zelenou barvou.  Dárky, které jste předali Robovi na třídění jsem bohužel zatím nemohl převzít. Marodil jsem, tak jsem nemohl z domu, proto zatím nejsou zelené. Díky za pochopení :-)

Ryxe

Už se dárky pomalu hromadí. Velký dík všem dárcům ;-). Pomalu začneme se Zuzkou rozdělovat a připravovat.

Ryxe

Hlásím předávací termín. Předání proběhne v sobotu 15.12. čas ještě upřesním. Prosím, dejte vědět vy, kdo se budete chtít osobně účastnit. Díky moc.

Kuba

Citace od: Ryxe kdy 12.11.2018, 18:04:33
Hlásím předávací termín. Předání proběhne v sobotu 15.12. čas ještě upřesním. Prosím, dejte vědět vy, kdo se budete chtít osobně účastnit. Díky moc.

V průběhu týdne zašlu setík
https://www.kostickylega.cz/www/upload/products/frontimages/20170527103807311.png

Borun

Jen se chci zeptat,jestli dorazilo moje lego pro Nikol.H. Posílal jsem to do Brna po Danyboy.

Ryxe

Citace od: Borun kdy 12.11.2018, 19:01:03
Jen se chci zeptat,jestli dorazilo moje lego pro Nikol.H. Posílal jsem to do Brna po Danyboy.

Ahoj, díky,dorazilo v pohodě včera jsem od pekiho převzal a v seznamu už jsem Tě zazelenil ;).

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr