Společný projekt - Městečko Friends - Nové Butovice

Založil Igorus, 28.03.2017, 14:27:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Igorus

A jinak aby to padlo oficiálně:

Igorus: aqua park - dvě baseplate.

Igorus

Zde je návrh schématu pro výstavu v Nových Butovicích. Žlutě jsou nové moduly. Přivítám diskuzi, návrhy či nové přihlášky.


MÍLA

Hezky se to natáhlo. Přesunovat se to bude během jednoho dne ?

yanice

V duchu hesla "žádný dotaz není blbý", jeden kladu.

Lidi se na to budou dívat "shora", či ta mezera uprostřed značí uličku, kudy budou návštěvníci procházet? Natáčecí scénu mám usazenou v rohu baseplate, tak aby upevnění kulis by částečně skryto.Vepředu bude baseplate se zázemím - karavany pro účinkující, maskérna atd.

MÍLA

Ve vesnickém tématu Igorus psal že městečko nahradí vesnici v Butovicích, takže ta mezera značí asi to aby se mu to vešlo vedle sebe a nebyl ten obrázek moc velký, jinak to bude na 100% v rohu jako je to teď v Leťnanech akorát natažené o nové moduly.

waf

Citace od: waf kdy 29.03.2017, 21:07:00
Já bych něco rád postavil, ale jsem bez figurek - resp. už teď osm figurek dlužím a nikdo mi další nepůjčí :D

Po konci výstavy v Letňanech budu muset vrátit sedm půjčených friends figů. Budu se snažit něco pořídit a doplnit to, aby to nebylo v Butovicích očesané o polovinu figurek. Kdyby měl někdo nějaké friends figy navíc a byl ochotný je půjčit, budu rád.

Igorus

Citace od: yanice kdy 26.05.2017, 15:02:39
V duchu hesla "žádný dotaz není blbý", jeden kladu.

Lidi se na to budou dívat "shora", či ta mezera uprostřed značí uličku, kudy budou návštěvníci procházet? Natáčecí scénu mám usazenou v rohu baseplate, tak aby upevnění kulis by částečně skryto.Vepředu bude baseplate se zázemím - karavany pro účinkující, maskérna atd.

Ta mezera je přesně jak řekl nejmenovaný zastupující. Model bude mít tvar L, schéma jsem kvůli velikosti rozdělil a natočil. Na hloubku to bude vždy dvě velké baseplate.