Star Wars

Založil Darth, 30.10.2012, 23:45:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Matthes_CS

Myslel jsem, že je to nějaký blbý vtip, ale koukám, že to je všude. Takovou nesmyslnou blbost bych čekal možná ani né od politiků.

To je smutné.


  • Dělat film jen když má nějakou předlohu je blbost.
  • Ještě k tomu Sci-Fi, když se dělala ep. 4 tak bylo tolika komiksů a knížek.
  • Pak materiálu je, jen ho někdo hodil do legend.
  • A i kdyby to podle něčeho dělali, i kdyby podle historické události, tak si to tak upravěj, dosaděj tam moderní nesmysly, že to všichni budou hejtit, jak to zkazili.

Mr. Cube

#991
Je to §!@*

Materiálu mají milion, hozený do Legends, stačí si jen vyzobnout, co se jim bude hodit a zpracovat to, jak se jim to bude hodit. Ostatně už se to v pár případech stalo, tak nechápu, na co si stěžuje.

Jinak k Mando:

- velice mě to baví, vůbec mi nevadí, že má hlavní postava furt na hlavě helmu, naopak, doufám, že ji bude mít co nejdéle
- vůbec mi nevadí, že hlavní postava tak málo mluví, naopak, sedí to k celkovému pojetí seriálu
- první dvě epizody působily spíše jako jedna, rozdělená napůl
- je tam i humor, který je místy hodně crazy (hlavně tedy v druhé epizodě), ale přitom je na hony vzdálený trapnému vyvolávání generála Haksny a jiným strašně vtipným hláškám z TLJ
- hudba k tomu sedí a baví mě
- zatím se to rozehrává, ale podle různých náznaků i otevřeně zobrazených věcí je zřejmé, že kromě komorního příběhu jednoho lovce se budou časem řešit i osudovější záležitosti

STARHAWK

#992
Citace od: Darth kdy 21.11.2019, 16:56:49
A tohle tomu celému velí. Nedivím se, že SW jdou tam kam jdou. Nebýt Filoniho, tak je značka úplně spláchnutá do WC. Doufám, že až tuhle vykopnou, dají její místo opravdovému fandovi (palce držím Filonimu). Pokud Disney nebude zase přehnaně politicky korektní a na místo šéfa nenacpe nějakou černou lesbu, nejlíp s asijskými kořeny.

Toto fakt KK povedala ????? To je totalna pí#$. Ze nemaju 800 stran pribehov a kopu komixov. Prd makovy, maju este viac, mam plnu policu kniziek a v digi verzii mrte komixov siahajucich niekolko tisic rokov pred Epizodou 4 az po tusim 160r po nej kedy uz su vsetky hlavne postavy z OT davno po smrti a toto uz riesi dalsiu ob generaciu Skywalkerovcov.

Ta zenska musi jednoznacne prec z tej pozicie - vie o SW velke kulove.

Faire

Kennedy mluvila o o nové trilogii, kterou dělali od + - základu znovu, bez návaznosti na EU, a mluvila o ní ve srovnání s Marvely, kteří jsou celkem na vydaných komiksech postavení.

Citace od: Darth kdy 21.11.2019, 16:56:49
A tohle tomu celému velí. Nedivím se, že SW jdou tam kam jdou. Nebýt Filoniho, tak je značka úplně spláchnutá do WC. Doufám, že až tuhle vykopnou, dají její místo opravdovému fandovi (palce držím Filonimu). Pokud Disney nebude zase přehnaně politicky korektní a na místo šéfa nenacpe nějakou černou lesbu, nejlíp s asijskými kořeny.

Co s tím má co dělat barva pleti nebo sexuální orientace? Proč by černá lesba s asijskými kořeny nemohla odvést dobrou práci? Jestli to myslíš tak, že se při výběru nového šéfa nebudou řídit jen pohlavím etc., tak jsi to neformuloval nejpřesněji ;).

STARHAWK

Citace od: Faire kdy 22.11.2019, 12:41:01
Kennedy mluvila o o nové trilogii, kterou dělali od + - základu znovu, bez návaznosti na EU, a mluvila o ní ve srovnání s Marvely, kteří jsou celkem na vydaných komiksech postavení.

Citace od: Darth kdy 21.11.2019, 16:56:49
A tohle tomu celému velí. Nedivím se, že SW jdou tam kam jdou. Nebýt Filoniho, tak je značka úplně spláchnutá do WC. Doufám, že až tuhle vykopnou, dají její místo opravdovému fandovi (palce držím Filonimu). Pokud Disney nebude zase přehnaně politicky korektní a na místo šéfa nenacpe nějakou černou lesbu, nejlíp s asijskými kořeny.

Co s tím má co dělat barva pleti nebo sexuální orientace? Proč by černá lesba s asijskými kořeny nemohla odvést dobrou práci? Jestli to myslíš tak, že se při výběru nového šéfa nebudou řídit jen pohlavím etc., tak jsi to neformuloval nejpřesněji ;).
Bohuzial v dnesnej pokrutenej dobe by tie vymenovane atributy boli hlavnym kroterion na tu poziciu, miesto skusenosti, schopnosti, znalosti problematiky

STARHAWK

kto este nevidel Mando 3 cast, sup sup kukat. Je to bombove.

Matthes_CS

Tak mě napadá, když u nás není Disney+, tak není žádná legální cesta, jak to sledovat?

Jezevec

Citace od: STARHAWK kdy 22.11.2019, 19:16:20
kto este nevidel Mando 3 cast, sup sup kukat. Je to bombove.

Právě jsem dokoukal, a pusa dole, oči vykulené. Jdu koukat znova. Fakt že jo, bomba. :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Darth

#998
Citace od: Matthes_CS kdy 22.11.2019, 21:06:38
Tak mě napadá, když u nás není Disney+, tak není žádná legální cesta, jak to sledovat?

Jak legální cesta? Neplatíme snad výpalné z každého disku a média? Pro osobní potřebu je stahování věcí, které u nás nejsou dostupné oficiální cestou, legální.

Z webu české protipirátské unie:
"Samotné stažení filmu z internetu, např. občasné stažení díla, které v ČR není v distribuci, však jako takové v souladu s platnou právní úpravou lze považovat za volné užití pro osobní potřebu, pokud jsou splněny všechny podmínky volného užití:

jedná se o zveřejněný film, tedy nikoliv o předpremiérový titul;
nejsou dotčeny technické prostředky ochrany práv;
rozmnoženinu si stahuje ten, jehož vlastní osobní potřebě má sloužit;
stažená rozmnoženina bude sloužit výhradně k osobní potřebě, tedy nikoliv k dalšímu sdílení nebo uploadu, rozšiřování či veřejné projekci atd."

This is the way. I have spoken.

Matthes_CS

Já se právě ptal, jestli to třeba budou dávat na disney channelu (jestli to ještě žije) nebo tak něco.

Tohle je zajímavé, vůbec by mě nenapadlo, že něco takové je, ale i kdyby to nebylo, tak se pro mě moc nezmění  >:D

STARHAWK

Idem pozret v klude zatial len druhy krat a teraz moze uz aj pauzovat a hladat detaily.

This is the way.

Inak ortodoxnu mando kulturu tam zobrazuju celkom dobre zatial. Ti v CW boli menej ortodoxny.

Darth

#1001
Citace od: Matthes_CS kdy 22.11.2019, 22:14:23
Já se právě ptal, jestli to třeba budou dávat na disney channelu (jestli to ještě žije) nebo tak něco.

Tohle je zajímavé, vůbec by mě nenapadlo, že něco takové je, ale i kdyby to nebylo, tak se pro mě moc nezmění  >:D

Disney kanál je ubohá náhražka, jen tam běží věci od Disneyho podle určitého programu, tam exkluzivní obsah dávat nebudou - Disney+ je placená streamovací služba, podobně jako Netflix, takže předplatitel má okamžitý přístup k celému archivu (SW filmy v 4k, SW seriály, budou tam i Marvel věci + seriály, komplet Simpsni, atd). Disney+ u nás nejdřív za 2 roky, možná později. Takže jiná cesta není. Jak to vyjde na BD v Anglii, tak si Mandaloriana určitě koupím (dělám to tak se všemi seriály, na které u nás vydavatelé očividně kašlou).

Faire

Citace od: Darth kdy 22.11.2019, 21:15:01
Citace od: Matthes_CS kdy 22.11.2019, 21:06:38
Tak mě napadá, když u nás není Disney+, tak není žádná legální cesta, jak to sledovat?

Jak legální cesta? Neplatíme snad výpalné z každého disku a média? Pro osobní potřebu je stahování věcí, které u nás nejsou dostupné oficiální cestou, legální.

Z webu české protipirátské unie:
"Samotné stažení filmu z internetu, např. občasné stažení díla, které v ČR není v distribuci, však jako takové v souladu s platnou právní úpravou lze považovat za volné užití pro osobní potřebu, pokud jsou splněny všechny podmínky volného užití:

jedná se o zveřejněný film, tedy nikoliv o předpremiérový titul;
nejsou dotčeny technické prostředky ochrany práv;
<b>rozmnoženinu si stahuje ten, jehož vlastní osobní potřebě má sloužit;</b>

This is the way. I have spoken.

Tohle je v souladu s rozsudkem SDEU cca 2015, podle kterého pro osobní potřebu lze pořizovat kopie jen tehdy, pokud mám k věci už nějaké právo - např. jsem si koupil film, mohu si stáhnout z netu relevantní kopii. Nedává to oprávnění si stáhnout věc, ke které nemám právo - třeba Mandaloriana, pokud si neplatím Disney+. To je co se legality týče.

Mmch. stejný rozsudek kritizoval i výpalné.

Co se legitimity týče, tak pokud u nás není Disney+ k dispozici, tak bych to neřešil. Kde není žalobce, není soudce ;). Obvykle to legitimizuji tím, že zpětně dokoupím titul na DVD, když je k dispozici.

STARHAWK

Epizoda 4 uz je vonku. Preklikal som a vypada dobre. Vecer kukam.

Dufam ze to vydaju na BR nech si to mozem kupit a hrdo zaradit do zbierky.

Mr. Cube

Citace od: STARHAWK kdy 29.11.2019, 13:32:37
Epizoda 4 uz je vonku. Preklikal som a vypada dobre. Vecer kukam.

SPOILER

Star Wars x Sedm statečných x Válka světů/Terminátor x Xena/Herkules x Star Gate, ale bavilo mě to velice.  :D A konečně víme, z které epizody je set 75254, asi si ho koupím.  :)

Citace od: STARHAWK kdy 29.11.2019, 13:32:37
Dufam ze to vydaju na BR nech si to mozem kupit a hrdo zaradit do zbierky.

Taky tak.

STARHAWK

Citace od: Mr. Cube kdy 30.11.2019, 19:22:39
SPOILER

Star Wars x Sedm statečných x Válka světů/Terminátor x Xena/Herkules x Star Gate, ale bavilo mě to velice.  :D A konečně víme, z které epizody je set 75254, asi si ho koupím.  :)


75254 bolo snad jedine co som kupil zo SW Lega na Force Friday. A uz je postaveny. Aj male spoznali ze je to to co bolo v tejto epizode ked sme to spolu pozerali.
Mal by som skusit dat dovnutra cervenu svetelnu kocku ak nejaku najdem valat sa v suciatkach navyse.

Epizoda bola dobra, len menej zaujimava kedze pribeh bol uz X krat zobrazeny ale aj tak je to stale najlepsie SW co momentalne mame. A Lego je momentalne jedine co je u nas z mandaloriana dostupne tak je minifig na cestnom mieste pri monitore nech ho mam stale na ociach - len ho musim skusit prerobit, aby sa mu  ala dat ta puska na chrbat dozadu a chcelo by to skor ten custom set, len sa mi nechce platit 20USD plus dalich 20 za postovne za dve pidi zbrane pre figa - juknem Ali co to uz nemaju.

STARHAWK

Ooooooooo, dnesna epizoda je velice zaujimava, rezrel som len zrychlene bo mam este pracu ale vecer kuknem cele vklude, ale zaciatok bol uplne super. Konecne vidime lodicky v akcii.

STARHAWK

Ou, tak toto som sa teda pobavil. Konecne sa ukazuje kto su ti Toxicky fanusikovia o ktorych v mediach tak tocia.

Privilegovana Daisy Ridley (Ray) si dovolila sa porovnavat s neprivilegovanim Johnom Boyegom (Finn) - strasneeeeee ako si to vobec mohla dovolit.

A takymto ludom Disney neustale podlieza a snazi sa im zapacit, miesto toho aby oslovili pravych fanusikov, ktory danu frenchizu aj podporuju a nielen kecaju a pohorsuju sa na socialnych sietach.

Tak nech si znu co zasiali. Opet sa raz potvrdilo ze tym ludom nie je nic dobre a vzdy sa najde nieco nad cim sa mozu pohorsovat.

https://youtu.be/44N8LgOOfMU

Faire

Tímhle jenom šíříš rage culture. Vybrat si neslušné slovo, kterého zesměšníš, je stejně snadné na jedné i na druhé straně. Hádat se, kdo je skutečný fanoušek, a kdo ne, IMHO není o moc lepší.

STARHAWK

Citace od: Faire kdy 09.12.2019, 13:20:02
Tímhle jenom šíříš rage culture. Vybrat si neslušné slovo, kterého zesměšníš, je stejně snadné na jedné i na druhé straně. Hádat se, kdo je skutečný fanoušek, a kdo ne, IMHO není o moc lepší.

Poukazujem na absurdnost ludi pre ktorych momentalne toci Disney SW filmy. Mame malo zenskych hlavnych uloh a preto sme dostali Jyn (ktora im aspon vysla dobre), Iden Versio- ktora je klasicke klise miesto silnej Imperialnej osobnosti kvoli nudnemu klasickemu scenaru kde sa z Imperiala stane dobry a potom dokonalu Ray, stelesnenim feminismu, vsetko spravi, vsetko vie, ziaden chlap ju nezastavi ani nemoze byt lepsi, setko co vie chlap ona vie lepsie atd .... presne toto SJW ziadali a dostali a preto je ST taka zla a kvoli nim neuvidime Hana + Leiu + Luka spolu na platne ako hrdinov.

A tyto ludia sa teraz obratili uplne nezmiselneproti hlavnej protagonistke kvoli reciam, ktore uplne otocili proti nej.
Pre takychto ludi co im nikdy nic nie je dobre mame u nas vetu "Ze šípom rit vytret"

Jezevec

#1010
Tak kdyby taky mnohé ženy a hlavně feministky neměly pořád nějaké řeči o tom, jak nemají svoji rovnoprávnost s muži, tak by se nemusely v každém druhém filmu rvát mnohdy totálně nesmyslně a na sílu nějaké strong female charaktery. Star Wars je toho zářným příkladem.

Samozřejmě nic proti ženám nemám, jen podotýkám, že v některých filmech se ten model silné ženské hrdinky poměrně zvrhl.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Jezevec

Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Faire

Citace od: STARHAWK kdy 09.12.2019, 14:04:07
...

Poukazujem na absurdnost ludi pre ktorych momentalne toci Disney SW filmy. Mame malo zenskych hlavnych uloh a preto sme dostali Jyn (ktora im aspon vysla dobre), Iden Versio- ktora je klasicke klise miesto silnej Imperialnej osobnosti kvoli nudnemu klasickemu scenaru kde sa z Imperiala stane dobry a potom dokonalu Ray, stelesnenim feminismu, vsetko spravi, vsetko vie, ziaden chlap ju nezastavi ani nemoze byt lepsi, setko co vie chlap ona vie lepsie atd .... presne toto SJW ziadali a dostali a preto je ST taka zla a kvoli nim neuvidime Hana + Leiu + Luka spolu na platne ako hrdinov.

A tyto ludia sa teraz obratili uplne nezmiselneproti hlavnej protagonistke kvoli reciam, ktore uplne otocili proti nej.
Pre takychto ludi co im nikdy nic nie je dobre mame u nas vetu "Ze šípom rit vytret"

Já jsem v tomhle typický představitel té skupiny "pro koho se momentálně točí SW filmy". Mám rád Rey i Iden, užil jsem si BF 2 i TLJ, stejně jako mí přátelé. Nikdo z nás si nemyslí nic z toho, co bylo prezentováno ve videu. Prostě nějaký hlupák měl někde na internetu výlev a ty z toho děláš generalizaci velké části fandomu. Je to stejně hloupé, jako tvrdit, že lidi, kterým se nelíbil TLJ, jsou mysoginové - protože najít mysoginní příspěvky nějakého internetové zoufalce, který současně kritizoval TLJ, fakt není problém. Jenže tyhle extrémní případy nereprezentují normální fanoušky, ať už se jim TLJ líbil, nebo ne. Myslet si opak právě vede k té rage culture, o které jsem mluvil.

Citace od: Jezevec kdy 09.12.2019, 16:36:41
Tak kdyby taky mnohé ženy a hlavně feministky neměly pořád nějaké řeči o tom, jak nemají svoji rovnoprávnost s muži, tak by se nemusely v každém druhém filmu rvát mnohdy totálně nesmyslně a na sílu nějaké strong female charaktery. Star Wars je toho zářným příkladem.

Jako v čem? SW to v sobě měly odedávna - Mon Mothma, Leia, Ahsoka, Bastila Shan...

STARHAWK

OOOOouuuuuu, takze vsetky Leaky z JediPaxis sa potvrdzuju. Uz su na nete nejake foto z premiery :) ktore potvrdzuju tie leaks. Dokonca vraj aj nejake videa (tie som zatial nevidel, len fotky)

Dokonca aj volavka #1 John Campea pisal, ze je to zle - <smiech Sarlacious Crumba>

Kubos.cz

Citace od: STARHAWK kdy 17.12.2019, 09:46:02
OOOOouuuuuu, takze vsetky Leaky z JediPaxis sa potvrdzuju. Uz su na nete nejake foto z premiery :) ktore potvrdzuju tie leaks. Dokonca vraj aj nejake videa (tie som zatial nevidel, len fotky)

Dokonca aj volavka #1 John Campea pisal, ze je to zle - <smiech Sarlacious Crumba>

Leaks jsem četl a už chápu co JJ myslel tím když řekl "f*ck it" protože už je vážně jedno co se v SW stane...
Nevím, jak můžou tvrdit, že nemá žádné nápady protože neexistuje předloha, inspirace nebo literatura

Jediné naco se těším ohledně star wars jsou red letter media videa  :'(
https://www.youtube.com/watch?v=UCIYCaXNe88

STARHAWK

Citace od: Kubos.cz kdy 17.12.2019, 14:54:50
Citace od: STARHAWK kdy 17.12.2019, 09:46:02
OOOOouuuuuu, takze vsetky Leaky z JediPaxis sa potvrdzuju. Uz su na nete nejake foto z premiery :) ktore potvrdzuju tie leaks. Dokonca vraj aj nejake videa (tie som zatial nevidel, len fotky)

Dokonca aj volavka #1 John Campea pisal, ze je to zle - <smiech Sarlacious Crumba>

Leaks jsem četl a už chápu co JJ myslel tím když řekl "f*ck it" protože už je vážně jedno co se v SW stane...
Nevím, jak můžou tvrdit, že nemá žádné nápady protože neexistuje předloha, inspirace nebo literatura

Jediné naco se těším ohledně star wars jsou red letter media videa  :'(
https://www.youtube.com/watch?v=UCIYCaXNe88

Au :D :D :D
Si mi pokazil sarkazmometer. Na taky level sarkazmu nemam stupnicu. To ako ked v Cernobile merali radioaktivity po vybuchy tymi zakladnimi dozimetrami :D

Kuknem si ich dalsie video po premiere.

Zatra dostanem full spoiler  JediTempleArchives od jedneho z moderatorov (Funtomaz), nech sa mozem zabavat na vsetkych blbostiach. Predpokladam ze to bude na nete hned o den - naposledy niekto z CR leakol Sola.

Mr. Cube

Citace od: STARHAWK kdy 17.12.2019, 16:58:02
Zatra dostanem full spoiler  JediTempleArchives od jedneho z moderatorov (Funtomaz), nech sa mozem zabavat na vsetkych blbostiach. Predpokladam ze to bude na nete hned o den - naposledy niekto z CR leakol Sola.

Hele a není lepší se podívat na ten film a pak to posoudit? Chápu tvůj dříve uveřejněný postoj o tom, že jim už nedáš ani korunu a nepůjdeš na to do kina, ale pokud budeš analyzovat full spoiler, tak stejně budeš ochuzen o celkový kontext. I kdybys četl finální scénář filmu, tak to bude ochuzené o tu hereckou a filmovou stránku. Já na nějaké leaky taky koukal, ale posuzovat hodlám film tak, jak bude působit jako celek, ne ony "blbosti".

STARHAWK

Citace od: Mr. Cube kdy 18.12.2019, 12:28:52
Citace od: STARHAWK kdy 17.12.2019, 16:58:02
Zatra dostanem full spoiler  JediTempleArchives od jedneho z moderatorov (Funtomaz), nech sa mozem zabavat na vsetkych blbostiach. Predpokladam ze to bude na nete hned o den - naposledy niekto z CR leakol Sola.

Hele a není lepší se podívat na ten film a pak to posoudit? Chápu tvůj dříve uveřejněný postoj o tom, že jim už nedáš ani korunu a nepůjdeš na to do kina, ale pokud budeš analyzovat full spoiler, tak stejně budeš ochuzen o celkový kontext. I kdybys četl finální scénář filmu, tak to bude ochuzené o tu hereckou a filmovou stránku. Já na nějaké leaky taky koukal, ale posuzovat hodlám film tak, jak bude působit jako celek, ne ony "blbosti".


Ne, nie je to lepsie. Ked uz im raz das peniaze za ten zblitok, tak je im jedno co si o tom myslis, hlavne ze maju prachy. Jediny sposob ako ich prebudit je dat im poriadny kopanec medzi nohy cez penazenku - a potom si pockam ako ich od zadu zacnu nakladat investory, ktory zrazu vidia, ze SW uz nie je tlaciarnicka na peniaze.
Sola som tiez v kine nevidel, pozrel som si ho asi 2 dni po premiere z nejakeho kinoripu a usudil som ze je to zle a nestoji to za kino - resp este som bol na vazkach dat im jedno zhliadnutie (a planoval som 10 pri prvych traileroch) ale ich arogantne spravanie voci fanuskom ma utvrdili v tom, ze ani jedno zhliadnutie si nezasluzia.

Full spoilery budu stacit, ale predpokladam, ze za par dni bude kam verzia na lepsie posudenie a o par mesiacov full HD verzia kolovat na nete.

A netvrdim, ze im nedam ani cent. Nedam im ani cent za zly produkt - platil by si za zhnite potraviny ?

Taky Mandalorian je super zatial ale kvoli ich blbosti ho ani nemozem podporit. Kupil som to AT-ST za plnu cenu a chcel som kupit 6" figurku ale neviem ju za normalnu zakladnu cenu zohnat a priekupnikom nasobnu cenu platit nebudem - ked su blby ze nevedia pokryt dopyt tak sa im na to mozem zvysoka.

Z Mandaloriana by som si kludne aj kupil nasledovne:
1) Dalsie lego sety - cakam ktory obchod vylozi tie mando battlepacky skor aby som si aspon 2ks kupil hned za plnu cenu
2) Visual dictionary / cross-sections knihu - neexistuje zatial
3) lodicku do X-wing miniatur re som hraval auz len eram - neexistuje zatial
4) tricka - jedno asi (mam na to zabudnut) dostanem od Jeziska ale inak v beznom predaji ich nevidim
5) baby YODA - musim cakat cca do maja aj to som zvedvy na distribuciu
6) rozsirenie pre Outer Rim hru (mam ju kupenu, ale este som ju nehral) - zatial neohlasene nic
7) predplatne Disney+ pocas trvania Mandalorian - nie je dostupne u nas
8 ) 6" actionfigure Manda a mozno aj Cari Dune - 2x som bol pre nu vo Viedni -> nemaju ani v Smythstoys ani inde, aj v Zurichu som bol na sluzobke a nenasiel som to tam (pozrelsom hrackarstva aj GameStop), distribucia v EU zalostna
9) 3.75" figurky ak by boli za rozumnu cenu ao pred Disney - 12Eur/kus a nie 18Eur/ks - zatial nevydana ani jedna a pritom uz aspon 10 zaujimavych postav tam bolo

Matthes_CS

Stejně je to divné, nějaké vrácení vstupného nebo něco za špatný film by mělo být, ať se dokouká celý nebo se odejde při promítání.

O baby yoda jsem četl, že merch do vánoc chce každý a nestíhaj.

Když si hrál X-wing, jak to hodnotíš tu hru? Já viděl videa akorát a protože nemám moc s kým to hrát, tak to nemá cenu pro mě kupovat, ale přemýšlím, že bych udělal zjednodušenou lego verzi :D

Jezevec

Je pravda, že na to, jak Disney chce hlavně ty dukáty, tak tohle silně podcenil. Vědí, jak velká je fanbase Star Wars ve světě, vypustí Mandaloriana, ale v tolika zemích Disney plus vůbec není dostupný. A samozřejmě merch k seriálu by taky vydělal raketu, kdyby nebyl k dostání jen v pár státech světa, ale více globálně. Škoda toho. Seriál se mi velmi líbí a určitě bych ho taky rád finančně podpořil, ale není moc jak nebo je to přinejmenším problematické.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.