Detaily u uživatelů

Založil TomG, 21.02.2006, 15:06:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vyplnil jste pravdivě věk a bydliště v profilu?

Ano
Ne

TomG

Kdyz uz si davate nabidku ci poptavku, tak kdyz tak minimalne dopiste do profilu misto bydliste, nebo kde se nejcasteji vyskytujete. Protoze kdyz uz se nekdo najde, kdo by mel vami pozadovane dilky navic a hned neuvidi odkud jste, tak se na vas vetsinou vybodne.

Je sice hezke si tu hrat na radoby anonymitu, ale zatloukanim nekterych informaci si zde moc znamosti neudelate.  Minimalne misto bydliste a vek by to chtelo vyplnit. Pokud to nevyplnite, pusobite paranoidne pripadne neduveryhodne.
Only the best can survive.

Mates

Mám obavu, že hlasování se stejně zúčastní jen skalní uživatelé, tedy ti, kteří mají vše správně vyplněno a zbytek ne.
V případě, že to ale bude jinak, nebo je tato anketka navede na doplnění či změnu údajů, tak to bude jedině dobře, mohu potvrdit to, co psal TomG ;) ;D

Dickie

Citace od: TomG kdy 21.02.2006, 15:06:39
Minimalne misto bydliste a vek by to chtelo vyplnit. Pokud to nevyplnite, pusobite paranoidne pripadne neduveryhodne.

S bydlištěm souhlas, ale nechápu, proč věk... Co je komu do toho, kolik let už slavím jednadvacáté narozeniny?  >:D
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Cavelon

Citace od: Dickie kdy 21.02.2006, 16:51:25
Co je komu do toho, kolik let

IMHO ide o to, že ináč sa budem baviť s 11-ročným ako s 35. ;)

Jindroush

Jojo, v 'nové' verzi kostek bude povinné vyplnit datum narození (min. rok), bydliště a pohlaví...

(Je mi jasné, že si každej může vymyslet, co chce, ale předpokládám, že většina lidí to má nevyplněno z nevědomosti/lenosti...)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Aki

Citace od: Jindroush kdy 21.02.2006, 16:58:57
Jojo, v 'nové' verzi kostek bude povinné vyplnit datum narození (min. rok), bydliště a pohlaví...

To značí, že plánuješ pro všechny novou registraci?  :o

Jindroush

To ne, jen to prostě lidi, který nemaj ten profil korektně vyplněnej, víceméně přinutí, ať to udělaj. IMO se to 'starých psů' nijak nedotkne.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

mato11

Citace od: Cavelon kdy 21.02.2006, 16:56:18
Citace od: Dickie kdy 21.02.2006, 16:51:25
Co je komu do toho, kolik let

IMHO ide o to, že ináč sa budem baviť s 11-ročným ako s 35. ;)
a vadilo by ti to?

Cavelon

Citace od: drak kdy 21.02.2006, 17:15:18
Citace od: Cavelon kdy 21.02.2006, 16:56:18
Citace od: Dickie kdy 21.02.2006, 16:51:25
Co je komu do toho, kolik let

IMHO ide o to, že ináč sa budem baviť s 11-ročným ako s 35. ;)
a vadilo by ti to?

čo?

mato11

este raz: chcel com vediet ci by cavelonovi vadilo bavit sa s 11roc. namiesto 35roc.A kedze ja mam 13 tak mu asi vadi bavit sa so mnou takze uz mu pisat nebudem aj ked som tej jeho ''odpovedi'' nepochopil

Cavelon

Citace od: drak kdy 21.02.2006, 17:24:22
este raz: chcel com vediet ci by cavelonovi vadilo bavit sa s 11roc. namiesto 35roc.

Nie, nevadilo! :) Doma sa bavím aj s 1-ročnou. ;D

PS: Tá predošlá otázka nedávala zmysel. Teraz je to ok. ;)


mato11

som rad ze sme sa konecne pochopili  ;D

TomG

Ten vek se hodi vedet v pripade obchodovani, jinak vypada, kdyz si objedna lego za 3000,- 10ti lety kluk a jinak, kdyz je to 30ti lety chlap. U toho 10ti leteho je totiz o poznani vetsi sance, ze ma jen velke oci a nebude to mit z ceho zaplatit. Jsou samozrejme i takovi co maji rodice, kde pro ne neni problem zaplatit pozadovanou castku, kdyz jim jejich ratolest oznami, ze chteji koupit lego :)
Stejne tak v pripadne zadosti o doplneni dilku, kdyz pak bude velky problem z dotycneho dostat nahradu.  Vse je to o vzajemne duvere, ktera se buduje dlouho a vlastni blbosti je mozne o ni snadno prijit. 

K nekterym pozadavkum dilku, u nekterych se da skoro hned rict, ze tohle mit s velkou pravdepodobnosti nikdo navic nebude, takze to musi resit objednavka na Bricklinku a ono priparit se k nejake objednavce uz vyzaduje zminenou duveru. Jinak smula.
Only the best can survive.

Micho

Pripájam sa. Ten rok a mesto by tam jednoznačne mohli byť. Dáva to lepšiu realitu ...  ;)

Colonel32

No, ja taky docela casto dumam, jestli je ten clovek jen uplne blbej, nebo je to jeste dite...

Ale hlavne kvuli Tomovo argumentu ohledne obchodniho hlediska se pod povine vyplnovani veku podepisuju

peter

Též plně souhlasím s vyplněným profilem. Kdo tuto drobnost nehodlá akceptovat, tak ať sem nechodí, ostatně takto si myslím, že to bude u té nové verze fóra. I já jsem totiž velmi rád, když vím s kým mluvím, obchoduji a vůbec kdo na fórum přispívá.

Jinak v době co to píšu jsou ve statistice dva, kteří tvrdí, že svůj profil vyplnili jen tak a ne podle pravdy. Takový to členové tu, dle mého názoru, na fóru též nemají co dělat, škoda, že to nejde zjistit kdo to je.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mates

Citace od: peter kdy 22.02.2006, 07:45:19
Jinak v době co to píąu jsou ve statistice dva, kteří tvrdí, ľe svůj profil vyplnili jen tak a ne podle pravdy. Takový to členové tu, dle mého názoru, na fóru téľ nemají co dělat, ąkoda, ľe to nejde zjistit kdo to je.
Ono to asi je i jedno, protože:
a) hlasování mohlo být založeno na nepravdě
b) hlasování se většinou nezúčastní ti, kteří tyto údaje nevyplní ;D

V podstatě ani nejde o to, aby jsme je my, nebo "admini" nutili k vyplnění profilu. Spíše jde o to, aby takoví lidé pochopili, že je výhodou mít tento profil vyplněný a přináší jim to jen výhody, pak to udělají sami. :D
Třeba u toho věku to bude ošemetná věc asi u dam, ale jsou takové, které se za svůj věk vůbec nestydí, ba naopak se tím i chlubí!!! >:D ;D ...a rády! ::) 8) ;D

Leguán

Citace od: peter kdy 22.02.2006, 07:45:19
Též plně souhlasím s vyplněným profilem. Kdo tuto drobnost nehodlá akceptovat, tak ať sem nechodí, ostatně takto si myslím, že to bude u té nové verze fóra. I já jsem totiž velmi rád, když vím s kým mluvím, obchoduji a vůbec kdo na fórum přispívá.

Jinak v době co to píšu jsou ve statistice dva, kteří tvrdí, že svůj profil vyplnili jen tak a ne podle pravdy. Takový to členové tu, dle mého názoru, na fóru též nemají co dělat, škoda, že to nejde zjistit kdo to je.

Zjistit to jde třeba tak, že se zeptáš. Já jsem jeden z těch zatím dvou hlasujících, kteří na otázku "Vyplnil jste pravdivě věk a bydliště v profilu?" pravdivě odpověděl že ne, protože nevyplnil pravdivě věk, jelikož ho nevyplnil vůbec. Důvod je ten, že tam kolonka věk není, pouze datum narození, a ten vyplňovat nechci.

Pokud si víc členů fóra a nebo admin Jindrouš myslí, že takoví členové tu nemají co dělat, klidně to napište a já budu váš názor ctít.

rdk

#18
Citace od: Leguán kdy 22.02.2006, 12:50:39
Důvod je ten, že tam kolonka věk není, pouze datum narození, a ten vyplňovat nechci.

Lze vyplnit i pouze rok narození... což znamená, že se v profilu bude zobrazovat věk, ale narozeniny zůstanou utajeny. Což je IMO dostačující.

Leguán

Citace od: rdk kdy 22.02.2006, 12:52:16
Lze vyplnit i pouze rok narození... což znamená, že se v profilu bude zobrazovat věk, ale narozeniny zůstanou utajeny. Což je IMO dostačující.

To mě při registraci nenapadlo. Tak už jsem to tam vyplnil, a kdyby byla v anketě volba Odebrat hlas, tak můj hlas už by teď byl Ano :)