Transparent GIF

Založil Poco, 12.03.2006, 16:52:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Poco

Zdravim,

Len taka otazocka - preco sa pod rukou mojho avatara objavuje cierna cast, napriek tomu, ze to je priehladny GIF? Nebodaj je defaultne nastaveny cierny bg pod avatarov? Dikes za odpoved.

peter

No já nevím, ale píšeš tu o GIF obrázku, což by bylo správné, ale jak koukám tak koukám, tak tvůj avatar není GIF ale PNG ???
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Poco

To je zialbohu dalsia zahada, ktora mi nejde do hlavy. Je to totiz tento obrazok. Robil som ho ja a mam ho len ako GIF. Aj ked si ho teraz uploadujem, hadze mi to tam PNG.

EDIT: navyse je moj avatar ocividne vyhladeny oproti povodnemu GIFku.

peter

Hmm, to je zvláštní. Každopádně ten gif podle mě je v pořádku. Já bych zkusil znovu ve svém profilu uploadnout ten gif, aby tam gif opravdu byl.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Poco

Jj, odkedy som postol tento thread tak som to zrobil 2x a nic. U tvojho avatara to ale ukazuje gif. Cim to preboha je?

Jindroush

Prostě to z nějakýho důvodu nerado nějaký obrázky a převede je rovnou do PNG. Buď si ho nalinkuj vzdáleně nebo zkus vyrobit průhledný PNG a uploadovat, zda ho fórum zmrší, nebo ne.

Je mi jasný, že poté to v zoufalosti (čti MSIE) stejně nebude fungovat, to je holt osud  8)

PS: Ani já nemám korektní avatar, protože mi ho fórum převedlo z průhlednýho GIF na PNG a nemám ánung proč.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

Ještě jsem se na to díval jednou. V nastavení je:

Maximální velikost uploadovaného avataru - 65x65
Zmenšit avatary - ano
Pro zmenšené použít formát PNG - ano (jinak je JPG)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Poco

Uhaha, zahada vyriesena, super! :o diky moc!