Nové hračkárstvo Pompo v Bratislave

Založil Anatyt, 11.07.2011, 15:15:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Anatyt

...bude (možno už je) otvorené v budove Retro v Ružinove.

Sokol

Super  :D.Pýtam sa znalcov je to dobré hračkárstvo?

mesje

Ja poznam Pompo z Ciech - ma standardne ceny, teraz posledne malo super zlavy na dva sety - kingdoms hrad a MHD... vyhodu vidim v tom, ze je to dalsia hrackarska siet u nas, co je dobre z hladiska konkurencie, ale hlavne ako dalsi mozny zdroj pripadnych zliav...

Friend

Pompo už je otvorené.
Add ceny - trochu drahšie (minifigovia 3 séria za 2,09€, podložka zelená 32x32 za 8,5€).
Dá sa, ale získať kartička so zľavou 5% hneď po prvom nákupe.
Add sortiment - celkom slušné - z hradov len kráľovský hrad - cenu neviem.

Sokol

Pompo je od minulého roku aj v Polsku.

Anatyt

Citace od: Friend kdy 12.07.2011, 06:27:42
Dá sa, ale získať kartička so zľavou 5% hneď po prvom nákupe.

Nákup musí byť v akej cene?

mesje

Tak to je o nicom - 5 % je nic, ak maju vyssie ceny ako standard, tak 5 % nepomoze... ten novy shop ma vyznam iba ak tam budu nejake zlavy, inak bude pouzitelny len na bezne nakupy ludi z okolia...

Anatyt

Prípadne, ak tam budú mať širokú škálu exclusive setov.

Sokol

Ale ak nebudú mať viac predajní, exklusívne sety a žiadne extra zľavy tak nemôžu v Bratislave konkurovať Dráčiku a Alltoysu.

votrelec

No dake hrackarstvo urcite bude aj v novom Centrale, nechajme sa prekvapit ake.

Sokol

Mohlo by byť TRU alebo radšej Alltoys lebo to je v BA iba 2 krát.Dráčikov je už dosť.  ;)

Friend

Citace od: Anatyt kdy 12.07.2011, 09:39:50
Citace od: Friend kdy 12.07.2011, 06:27:42
Dá sa, ale získať kartička so zľavou 5% hneď po prvom nákupe.

Nákup musí byť v akej cene?


Ja som robil za 8,5 €, takže mám pocit, že to je v pohodičke. Čo sa týka exkluzívnych setov ak máte nejaké konkrétne dajte vedieť, nemám problém tam skočiť a dám informáciu...myslím, že ten set "Marína", či ako sa to volá, teda plavčíka, to som tam zazrel...to je myslím taký novší set (sorry ak potím :))

Friend

Citace od: mesje kdy 12.07.2011, 10:53:06
Tak to je o nicom - 5 % je nic, ak maju vyssie ceny ako standard, tak 5 % nepomoze... ten novy shop ma vyznam iba ak tam budu nejake zlavy, inak bude pouzitelny len na bezne nakupy ludi z okolia...
ešte k tej kartičke, tak tých 5% je takmer na všetko a nabaľuje sa to na iné zľavy (ak nie je presne uvedené, že sa to nemôže kombinovať) + tá karta prináša nejaké špeciálne výhody, asi v prípade nejakých akcií ... ak niečo zistím, tak doplním

Sokol

Kto to má blízko tak čo je tam zo Star Wars?

STARHAWK

#14
Bol som tam pozret. Mnoho veci tam maju o nieco drahsie ako v Draciku a Alltoys a tym myslim ze co je v Draku za 18 je tam za 20 napr (pozrel na vzorke LEGO, SW figurky a modely a Transformers). Bavil som sa aj s veducou prevadzky a tiez uznala ze momentalne nie su cenovo konkurencieschopny ale ze sa to upravy po prazdninach. Namatkovo som pozrel niekolko LEGO setov a vsetky boli drahsie ako je katalogova cena, napr 16,99 za SW battlepack :)

Sortiment lega taky ako vsade inde. Karticku davaju vraj aj bez nakupu ak zakaznik poziada. Ja som kupil iba za 5E. Tak si musime pockat ako sa to vyvinie a ake akcie si do buducna pripravia. Nova konkurencia je samozrejme vzdy vitana.

votrelec

Hlasim, ze druhe pompo v Bratislave uz bude naisto v Centrale.