*TOP* #5 CBC (Vlastní) Výroční sjezd lesníků

Založil tonysize, 18.09.2011, 21:38:23

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

tonysize

Dobrý den vespolek,

můj příspěvek zachycuje výroční sjezd lesníků v hostinci u zakrslého dubu. Jak vidno, tito lidé z lesů nejsou nic jiného než spolek alkoholiků, kterým není cizí likvidace vybavení a znečišťování restauračních zařízení. Jedinou nadějí je, že si je snad srovná do latě stařešina tohoto sdružení se svým lektvarářem, mám však obavy, jaké byliny tento felčar používá a jak tedy tento večírek dopadne.

Doufám, že Vás dílko pobaví a těším se na kritiku.

BS galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=484255

PS: Dílko by pravděpodobně neměly vidět osoby mladší 18 let, neboť zachycuje vliv alkoholu na lidský organismus.

Frco

 ;D velmi zive dielo, dycha z neho atmosfera alkoholu, az by som si dal  :D

Ten strom mi asi jediny nesedi na celej stavbe, ten kmen sa mi zda dost cudny.

branio

Muahaha, na obrázku H je snáď ešte aj grc na zemi  >:D

Ale súhlasím, veľmi živá stavba  :D

votrelec

#3
A co tam robi darth vader?  :o
edit: Aha, iba zozadu to je darth vader.

SpCasPi000

Mozno aj Darth si rad vypije  ;D
edit: urcite je to on, musel sa nahodit predsa tak aby zapadol!

Perfektne dielko, taka mega-vignette!

P4tr1cius

Veľmi vtipné dielo a zvlášť keď vychádza z reálneho života.

Mr. Cube


jvucka

Zvláštní ... připadá mi, jako bych tu scénu už někdy viděl ...  ;D ;D ;D ;D ;D

nerow

Dílo působí dobrým dojmem. I ten kmen se mi líbí. Avšak při takové tloušťce kmenu by ten strom musel být opravdu o dost větší, než je teď. 

gearcs

Tahle stavba je vtipná a figy dobře rozmístěné. Příště bych zkusil ještě zapracovat na budovách a okolí. Život ale za jedna.

Colonel32


Ivansliz

Na tomto příspěvku mě velmi zaujalo zpracování domu. Např. trámy trčící ze zdi apod. Popis je možná trochu kratší, ale vzhledem k názvu "Výroční sjezd lesníků", není co víc dodat. Prostě "ethanolová" akce se vším všudy.  ;D I když aspoň kratičký příběh by určitě nebyl k zahození. Zaujaly mě ještě např. nasekaná hromádka dřeva u kraje domu nebo zvracející lesník, pod nímž je hromádka "něčeho barevného"... sice nechutné, ale je to také detail. ;) ;D Všechny tyto drobnosti a detaily lze pozorovat také díky dobrému nafocení. ;)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Aki

Vidím to velmi podobně jako Gears. Budova samotná není zrovna nic z čeho by byl člověk vedle i když je vidět, že jsi si s ní i tak vyhrál.* Co ale oceňuji, že jsi vlastně umístil interiéry do exteriéru. Máš tam výborné nápady i je to skvěle prezentované.
Osobně bych u tohoto MOCu očekával vyšší hodnocení, než které nakonec získal.


* Tedy až na hřeben domu, takto postavené se mi totiž nelíbí prakticky na žádném středověkém MOCe, ale to už je asi můj problém.  :P

Colonel32

Škoda že Aki nešel přímo do poroty soutěže, po Gearcsovi je to náš nejlepší hradový stavitel.

Honzik

Dnes jsem odeslal balíček s dílky, které si vybral tonysize za své 6. místo. Celou soutěž hodnotím jako velmi zdařilou a jsem rád, že jsem mohl k této soutěži také něčím přispět.

tonysize

Díky za reakce, jsem rád, že sjezd pobavil. Do budoucna zkusím na budovách zapracovat, již se pár nápadů rodí. Kdo by snad chtěl vidět dílko v reálu, bude mít šanci v KŽ. Děkuji ještě sponzorovi a samozřejmě všem, kdo mě zásobili kostkami.

richchie

skvele spracovanie, detaily typu lesnik ktoremu je zle su proste dokonale :-)