Legohrabarna

Založil daffy, 21.07.2015, 15:37:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

daffy

Zdravím,
kdysi jsem byl v hrabarně v Rakovníku a byl jsem docela příjemně překvapen. Na internetu mají, že otevřeli novou pobočku v Praze na Smíchově. Už jste tam někdo byl? Jak to tam vypadá a co se tam dá sehnat?

peter

Citace od: Ondrej kdy 21.07.2015, 13:33:15Navštívil jsem dva, jeden na národce a druhej v rakovníku, kterej má nově na andělu pobočku. Musím říct že to je doopravdy hrabárna, dají se najít zajímavé díly ale z 90% jsou poškrábaný od přehrabování, takže buď mít štěstí na nově dosypaný zásoby nebo to nemá smysl ani přehrabovat. Za ten čas to snad ani nestojí a je lepší to objednat po dílech na BL. Jedině hledat náhodné díly co by se hodili, ale jít do hrabárny s cílem najít nějaký díl je nesmysl.

a propo - je nutné toto řešit na třech místech ???
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Futurion

Citace od: peter kdy 21.07.2015, 15:54:19
Citace od: Ondrej kdy 21.07.2015, 13:33:15Navštívil jsem dva, jeden na národce a druhej v rakovníku, kterej má nově na andělu pobočku. Musím říct že to je doopravdy hrabárna, dají se najít zajímavé díly ale z 90% jsou poškrábaný od přehrabování, takže buď mít štěstí na nově dosypaný zásoby nebo to nemá smysl ani přehrabovat. Za ten čas to snad ani nestojí a je lepší to objednat po dílech na BL. Jedině hledat náhodné díly co by se hodili, ale jít do hrabárny s cílem najít nějaký díl je nesmysl.

a propo - je nutné toto řešit na třech místech ???

Reklama, nic víc  ;)

Hacislav

Citace od: Futurion kdy 21.07.2015, 16:14:04
Citace od: peter kdy 21.07.2015, 15:54:19
Citace od: Ondrej kdy 21.07.2015, 13:33:15Navštívil jsem dva, jeden na národce a druhej v rakovníku, kterej má nově na andělu pobočku. Musím říct že to je doopravdy hrabárna, dají se najít zajímavé díly ale z 90% jsou poškrábaný od přehrabování, takže buď mít štěstí na nově dosypaný zásoby nebo to nemá smysl ani přehrabovat. Za ten čas to snad ani nestojí a je lepší to objednat po dílech na BL. Jedině hledat náhodné díly co by se hodili, ale jít do hrabárny s cílem najít nějaký díl je nesmysl.

a propo - je nutné toto řešit na třech místech ???

Reklama, nic víc  ;)

A s chabým pokusem ji maskovat jako nereklamu.  ;D
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest