Uděláme radost LEGEM Olomouc 2019

Založil Ryxe, 30.10.2019, 20:21:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

Ryxe

Ahoj všem,
Paní Medková z Olomouckého oddělení mi zaslala seznam dětí. Některé si přály konkrétní LEGO set, některé třeba ani LEGO ještě nemají a tak je u nich napsáno, co mají rády a je na dárcích, co dětem vyberou. Systém je stejný jako u všech akcí "Uděláme radost...". Vyberete si, jakému dítku chcete udělat radost a napíšete do komentů. Já Vás pak budu připisovat do seznamu. Moc děkuji všem dárcům a díky vyřizuji i od paní Medkové a rodičů dětí ;)

1.   Anetka – 13 let Lego Friends obchod s mazličky  41345, Mia a její Karavan 41389 (Pekárkovi 41389, Izabella 41345)
2.   Tomášek Šindler 4 roky – Lego super heroes 76 123 (Robkteryten, Hardegon 76113)
3.   Markétka Večerková – Lego stáj, koně...nebo Lego Mia a stáj pro hříbata 41361(Jerzeeg, Míra a Jirka (Ciko))
4.   Šimonek 1 rok – duplo – se zvířátky, farma,  apod. (Bruno)
5.   Lukášek 3 rok – Lego cokoliv s hasičskou tématikou (PoMOCník, Hardegon)
6.   Domča 3 roky –  Duplo – pouť. nebo zvířatka (Bruno)
7.   Anička 8 let – cokoliv 41315,70824 (Mr.Cube)
8.   Vali – 7 let -  lego avangeres – je opravdu velká fanynka avengeres.  Bude ráda za cokoliv ( Chairudo, Ryxe a Sanna)
9.   Jonášek 4,5 let – cokoliv s hasičema (Borun)
10.   Honzík 2 roky – prosím Lego auto apod. nic nemá z lega (Hruškovi Ciko)
11.   Kubík  2 roky – Lego city  - pick –up a karavan 60182 (LEGOfun)
12.   Niki 4 roky – lego Friends resot v městečku 41347 (Chikos)

Mr. Cube


Chairudo

Pro Valiho mám Doctor Strange's Sanctum Sanctorum 76060
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Clermont

Citace od: Chairudo kdy 30.10.2019, 20:41:19
Pro Valiho mám Doctor Strange's Sanctum Sanctorum 76060

Pro Valinku, je to holčička :)

poMOCník

Hlásím se také:

5. hasiči pro Lukáška

nikolinek


Chikos


LEGOFUN

Ahoj,  11. Kubík - City 60182  ikdyž si nemyslím, že je to vzhledem k jeho věku, úplně vhodné 

Honza
Honza

Izabella08


1.   Anetka – 13 let Lego Friends obchod s mazličky  41345

...nadělíme Anetce

poMOCník

Trochu složitější pro 3 letého, ale hratelnost vypadá bezvadně - co myslíte? Auto + motorka + hořící domek + hodně minifigů



@Borun: Bylo by asi fajn vybrat 2 různé hasičské sety. Který máš ty?

Jezevec

Citace od: poMOCník kdy 01.11.2019, 10:42:13
Trochu složitější pro 3 letého, ale hratelnost vypadá bezvadně - co myslíte? Auto + motorka + hořící domek + hodně minifigů

No fakt nevím, jestli to dokáže tříleté dítě postavit, ale proč ne. Přinejhorším přijde pomoc rodičů.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

poMOCník

Těžko se to odhaduje, když nevím, co doteď už zvládl postavit. Můj syn mi na podobný set ve 3 letech řekl, že to stavět nebude, že je to na něj moc jednoduché   :D

Ryxe

Tak tentokrát to byla opravdu rychlovka a já moc chci poděkovat všem, co se zapojili. Budu zjišťovat termín předání a až ho budu vědět, tak ho sem pošlu. Jinak bych chtěl všechny poprosit o zaslání/předání dárků do 17.11. My je se Sannou opět zabalíme a připravíme na předání. Jako každý rok můžete k dárečkům přidávat i svá přání pro děti.
Ještě jednou moc díky všem :-)

Borun

Citace od: poMOCník kdy 01.11.2019, 10:42:13
Trochu složitější pro 3 letého, ale hratelnost vypadá bezvadně - co myslíte? Auto + motorka + hořící domek + hodně minifigů



@Borun: Bylo by asi fajn vybrat 2 různé hasičské sety. Který máš ty?
Já jsem vybral pro Jonáška 60212 a 60231.Myslím,že k jeho věku 4,5 by to mohl zvládnout I sám postavit.

Borun

A lego jsem předal  v Olomouci Pekimu.

poMOCník


Ryxe

Ahoj všem, tak už se nám začínají scházet darecky od vás 😉. Dnes začnu v seznamech označovat, od koho už přišly, aby jste si hlavně vy, co jste posílali ověřili, že to přišlo v pohodě. Jinak připomínám, že se blíží termín, kdy by dárečky už měly být pohromadě u nás, abychom je mohli připravovat na předání. Všem díky  ;)

Ryxe

Přišly další balíky, seznam aktualizován, díky ;)

Ryxe

Prosím dárce, od kterých zatím nedorazily dárky, nechť mě prosím kontaktují, abychom se domluvili na předání, díky moc ;)

Ryxe

Máme termín předání dárků v Olomouci, je jím sobota 14.12. . Na čase se ještě domluvíme a upřesním ho. Se Zuzkou plánujeme dorazit, takže mi prosím dejte vědět všichni, kteří se chcete osobně zúčastnit. Díky ;)

Ryxe

Ahoj, takže předávání dárků v Olomouci bude probíhat tuto sobotu 14.12. v 10:30. Prosím, kdo chce dorazit, ať mi dá vědět. Děkuji 😉