shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Frco

Tak tak. Ľuďom asi príde normálne kupovať si jeden "domček" modulár za 300 eur, predražené SW sety skrz licenciu a iné veci. Tiež by som neznižoval ceny, načo.

mesje

Citace od: Anatyt kdy 27.11.2023, 18:10:51A potrebuje to? Stačí sledovať ich výročné správy a odpoveď nájdeš sám. Lego medziročne zvyšuje zisky, tak asi to robí dobre. Ja tiež pozerám na cenu a ak je napr. MALL lacnejší (vrátane bonusov a bodov na Lego Shope), tak vezmem na MALL. Len nechápem to rozčulovanie sa, že na Black Friday, Cyber Monday nemajú ceny, aké by sa nám páčili. Tak je to ich problém - LEN a LEN my zákazníci rozhodujeme peňaženkami o osude Lega a nik iný. Zatial sme zjavne s ich cenami spokojní a Legu tržby rastú. Opakujem - nehájim Lego, len konštatujem fakty.

nepotrebuje teoreticky ziadny zisk, ked vyplati dodavatelov, pracovnikov a manazment, vsetci budu happy.
ale firma ma mat zaujem o co najvyssiu ziskovost... takze je na mieste sa pytat, ci im nevadi, ze eshop nezaraba viac ako by mohol, pripadne ked sa to scita s kamennymi predajnami, tak mozno su aj v strate - ked tam dokazu 4 predavaci na black friday necinne postavat, nehovoriac o beznom dni, tak asi su to prachy do luftu...
ja som tam volakedy kupoval za tisice, teraz tie peniaze prudia inde, najma alze - iste aj ona musi nakupit v legu, ale hlavna marza ide jej - a mohla by ist legu priamo. jasne ze to existencne nepotrebuju, maju zisky aj bez toho, ale ako akcionar by som chcel tie zisky vyssie, najma ak staci trosku popracovat na eshope a nemat to to tam uplne na salame a volnobeh...
 

ditetemnaporad

V centru odměn jsou opětovně přidány sety:

40584
40585

Navíc již není limitováno odběrem 1 ks.

Colonel32


Fricoolinek

Co se stane, když DPD vrátí zásilku z LEGO shopu zpět odesílateli? Je možné si jí znovu poslat? Vrátí mi LEGO peníze?

Daniel

Rozbalí ji a znovu nepošlou. Peníze vrací obratem zpět na účet.

tomas.

Je prekérka, pokud jsi tam měl něco za body - to ti vratí body, ale znovu si to nemůžeš objednat...

Fricoolinek

#2047
Ne, mě se to právě hodí. Byl tam jen "navyšovač částky", abych dosáhl na GWP, který mi (ten set - navyšovač) TLG posílalo trochu dodatečně. A GWP jsem dostal v hlavní/primární zásilce.

otaznik

Citace od: Fricoolinek kdy 03.01.2024, 15:03:30Ne, mě se to právě hodí. Byl tam jen "navyšovač částky", abych dosáhl na GWP, který mi (ten set - navyšovač) TLG posílalo trochu dodatečně. A GWP jsem dostal v hlavní/primární zásilce.
A to poslalo DPD zpět samo? Nebo jsi to vrátil ty?

Fricoolinek

Samo. Nezastihli mě.

Colonel32

https://www.lego.com/cs-cz/product/year-of-the-dragon-40611

Získej sadu Rok Draka
Oslav Čínský nový rok 2024 s touhle sadou LEGO® Rok Draka. Model draka ze zvěrokruhu s velkýma očima a pohyblivým ocasem. Tvůj dárek k nákupům sad LEGO® za alespoň 2 100 Kč. Od 20. 1. do 31. 1., pouze do vyčerpání zásob.*

Anatyt

GWP na február. Veĺká škoda, že to nie sú klasické minifigové sety, ale micro. :( Boli by to krásné doplnky k nedávnému Galaxy Exploreru.



https://jaysbrickblog.com/news/lego-40712-classic-space-micro-rocket-launchpad-gwp-revealed/

otaznik

Citace od: Anatyt kdy 02.02.2024, 11:32:54GWP na február. Veĺká škoda, že to nie sú klasické minifigové sety, ale micro. :( Boli by to krásné doplnky k nedávnému Galaxy Exploreru.
Přesně, jak píšeš. V momentu, kdy jsem figy rozeznal jako micro, mé nadšení rychle opadlo.

ditetemnaporad

#2053
V měřítku minifigů a při této velikosti stavebnice by se ale samozřejmě nemohlo jednat o GWP. I s pidižvíky to bude pěkné diorámko (nebo školka k 10497).

A ruku na srdce. Při tom množství stavebnic. které by každý rok stály za koupi, jsem rád za pidižvíkovské měřítko pro podobné retro sety.

Pool

Citace od: otaznik kdy 02.02.2024, 12:30:04
Citace od: Anatyt kdy 02.02.2024, 11:32:54GWP na február. Veĺká škoda, že to nie sú klasické minifigové sety, ale micro. :( Boli by to krásné doplnky k nedávnému Galaxy Exploreru.
Přesně, jak píšeš. V momentu, kdy jsem figy rozeznal jako micro, mé nadšení rychle opadlo.

Můžete to klidně k tomu přidat s tím, že je o školku pro kosmonauty  >:D , to není micro měřítko, tam jsou normální mrňata  ;D

Colonel32

https://www.lego.com/cs-cz/product/micro-rocket-launchpad-40712

K nákupu nad 4800,- od 16. do 18.2. nebo do vyprodání zásob.

Anatyt

A od 19. pre všetkých.

This set will be available with LEGO.com purchases of over $200 or €200, starting on the 16th of February for LEGO Insiders and for everyone from February 19th.

mesje

Citace od: Anatyt kdy 16.02.2024, 16:25:25A od 19. pre všetkých.

This set will be available with LEGO.com purchases of over $200 or €200, starting on the 16th of February for LEGO Insiders and for everyone from February 19th.

dovtedy sa to uz minie :-)
aj tak ten rozdiel medzi insiders a ostatnymi je minimalny - bezny clovek co tam objednava, tak je aj registrovany...

Ondrej

Zmizel celkem rychle ten Micro rocket launchpad, od 19.2. pro všechny se tam moc neohřál. Na druhou stranu kdo tam nakupuje bez VIP.

otaznik

Citace od: Ondrej kdy 19.02.2024, 21:19:03Zmizel celkem rychle ten Micro rocket launchpad, od 19.2. pro všechny se tam moc neohřál. Na druhou stranu kdo tam nakupuje bez VIP.
Set to je pěkný, ale ani tak mě to nezlákalo tam něco koupit.

Anatyt


Colonel32


juggleman

Ahoj,
pozor na take toto:
LEGO_Ninja_mini_house1.jpg
Ale co me obzvlast vzdycky nastve, kdyz Nemecko dostane proti CR nejakou vyhodu.
Oni navic ziskaji GWP 40596.
https://www.stonewars.de/angebote/lego-gutscheincode-40596-magisches-labyrinth-gwp/
Muzete se nekdo, prosim, zeptat LEGO, proc tato nespravedlnost?
Proc my v CR jako sousedni zeme nemuzeme taky?

Anatyt

Od 1.3. prichádza k zvýšeniu cien za Pick-A-Brick a minifigy. Týka sa to cien na webshope aj v predajni a v stene. Zväčša ide o zvýšenie o 1-2 EUR.

Zdroj info:
https://www.promobricks.de/pab-preisanpassung-2024/

rainfall

Zdravim, uz Vam niekomu prisla stredoveka vesnicka? Videl som na FB, ze uz to niekto predava.
Objednaval som hned prveho a zatial prisli iba emaily, ze hromada LEGO zabavy je na ceste.
Ale ziadna SMS od DPD kuryra s prichodom a dodanim zasilky. Nechce sa mi verit, ze by mali tolko objednavok..
Vdaka 8)
LZ

STARHAWK

Citace od: rainfall kdy 05.03.2024, 07:33:50Zdravim, uz Vam niekomu prisla stredoveka vesnicka? Videl som na FB, ze uz to niekto predava.
Objednaval som hned prveho a zatial prisli iba emaily, ze hromada LEGO zabavy je na ceste.
Ale ziadna SMS od DPD kuryra s prichodom a dodanim zasilky. Nechce sa mi verit, ze by mali tolko objednavok..
Vdaka 8)

Od dnes mi hlasi, ze je na ceste. Doteraz to bolo len v nejakom stave ze vytvorili objednavku u DPD a poslali udaje ap od, takze ocokavam bud dnes alebo zajtra prichod.

STARHAWK

Citace od: STARHAWK kdy 05.03.2024, 09:14:35
Citace od: rainfall kdy 05.03.2024, 07:33:50Zdravim, uz Vam niekomu prisla stredoveka vesnicka? Videl som na FB, ze uz to niekto predava.
Objednaval som hned prveho a zatial prisli iba emaily, ze hromada LEGO zabavy je na ceste.
Ale ziadna SMS od DPD kuryra s prichodom a dodanim zasilky. Nechce sa mi verit, ze by mali tolko objednavok..
Vdaka 8)

Od dnes mi hlasi, ze je na ceste. Doteraz to bolo len v nejakom stave ze vytvorili objednavku u DPD a poslali udaje ap od, takze ocokavam bud dnes alebo zajtra prichod.

Dnes rano doslo, cez DPD a dokonca my prisla aj SMS s overovacim kodom, co som hlasil ako chybu naposledy.

MLT

Na shopu je již nahozena Batmanovská novinka The Animated Series Gotham City™

https://www.lego.com/cs-cz/product/batman-the-animated-series-gotham-city-76271

otaznik

Citace od: MLT kdy 08.03.2024, 14:30:15Na shopu je již nahozena Batmanovská novinka The Animated Series Gotham City™

https://www.lego.com/cs-cz/product/batman-the-animated-series-gotham-city-76271
Zajímavý set. Když na to koukám, tak vlastně nevím, jestli se mi to líbí nebo ne, ale rozhodně je to něco netradičního, takže za mě ve finále pěkné.