Nástenky - Svet LEGO, CAD, iné (komiksy) ...

Založil Micho, 30.07.2009, 01:10:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Micho

V tomto threade chcem riešiť obsadenie násteniek (panelov), majú veľkosť 0,8 x 2,0 m (na výšku). Na nich by som rátal s umiestnením vytlačených materiálov, ktoré budú venované určitým témam. Vytlačenie materiálov zabezpečím. Počet panelov je relatívne neobmedzený, boli by umiestnené na voľných miestách pri stenách. Ja rátam s počtom 3 až 5 ks.

Mám myšlienku na nich umiestniť nasledujúce témy (nemusí byť všetko):

1, Svet LEGO. Niečo stručne z histórie Lega a jeho súčasnosti, ukázať a naznačiť svet Lega v jeho súčasnej celosvetovej podobe. Ak by si trúfol niekto to spracovať, prípadne už niečo máte, alebo niekde je podľa Vás niečo vhodné, dajte vedieť.

2, CAD rendery vhodných výtvorov. Keďže sa v tejto problematike neviem odborne vyjadrovať, tak to nechám na profesionálov. Niečo sme rozkomunikovali so Splinterom, rád nechám na ňom, keď tu niečo priebežne hodí.  ;)

3, Iné témy (komiksy... ). Icewalker pripravuje svoj výborný komiks, takže zrejme bude v Banskej Štiavnici. Bude mať 5 dielov a spracovanie v češtine, vhodnú veľkosť zvolíme, nejaký popis k tomu. Prípadné bližšie info nechám na Icewalkera - tu sú jeho komiksy;)

Micho

#1
Už máme dohodnuté konkrétnejšie vecí pre CAD od Splintera a spomínané komiksy od Icewalkera. Vyskúšal som aj u nás farebnú tlač, je to výborné. Ak budem mať na to priestor tak zvolím formát A3, je oveľa lepší pre čitateľnosť. Potrebujem vytvoriť na to vhodný priestor - vyzerá to spolu na 25 až 30 listov formátu A3.  8)

Nazbieralo sa mi viacero otázok na technika, takže si dám zastávku do Banskej Štiavnice a prediskutujem. Potom aj pre túto oblasť doplním informácie.  ;)

edward193

Bude priestor aj na plagáty o jednotlivých modeloch, ako to bolo v Brne?

Micho

#3
Citace od: edward193 kdy 21.10.2009, 13:20:35
Bude priestor aj na plagáty o jednotlivých modeloch, ako to bolo v Brne?
Práve som sa vrátil z párdňovej pracovnej cesty. Priznávam, že nejak nerozumiem otázke. Aké modely tým myslíš?  ;)

edward193

Citace od: Micho kdy 23.10.2009, 01:44:36
Citace od: edward193 kdy 21.10.2009, 13:20:35
Bude priestor aj na plagáty o jednotlivých modeloch, ako to bolo v Brne?
Práve som sa vrátil z párdňovej pracovnej cesty. Priznávam, že nejak nerozumiem otázke. Aké modely tým myslíš?  ;)
Myslim modely, ktore postavime my. Napr. plagat s infom o vile Tugendhat a pod. ...

Micho

Citace od: edward193 kdy 23.10.2009, 10:24:20
Citace od: Micho kdy 23.10.2009, 01:44:36
Citace od: edward193 kdy 21.10.2009, 13:20:35
Bude priestor aj na plagáty o jednotlivých modeloch, ako to bolo v Brne?
Práve som sa vrátil z párdňovej pracovnej cesty. Priznávam, že nejak nerozumiem otázke. Aké modely tým myslíš?  ;)
Myslim modely, ktore postavime my. Napr. plagat s infom o vile Tugendhat a pod. ...

To je dobrá myšlienka, s tým som nerátal. Ak mi dáte podklady, spracovaný leták, tak ho viem farebne kvalitne vytlačiť. To sa mi páči. Prípadne viem pomôcť s úpravou letáku (ja nie, ale moji kolegovia grafici v práci).  8)

Splinter

Keďže termíny sa blížia, rád by som predstavil zatiaľ posledný návrh nástenky o tvorbe virtuálnych modelov.
Ak sa vám na ňom niečo nepozdáva, alebo si všimnete chybu, budem vďačný za každú pripomienku.

Hardegon

Citace od: Splinter kdy 26.10.2009, 20:54:31
Keďže termíny sa blížia, rád by som predstavil zatiaľ posledný návrh nástenky o tvorbe virtuálnych modelov.
Ak sa vám na ňom niečo nepozdáva, alebo si všimnete chybu, budem vďačný za každú pripomienku.

Tohle je super provedené. Zajímavé a skvěle zpracované. Určitě to bude pro návštěvníky neobvyklí pohled na počítačové triky.  :D