*TOP* (vlastní) galeona Red Queen

Založil šipka, 12.01.2014, 13:44:23

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

šipka

Pár rychlých fotek. Zatím chybí ještě blinda a jedna trojúhelníková latinská plachta (na cestě) a lana

Hardegon

Hodně povedená práce. Jestli se tohle objeví na Lipně, tak bych měl svou loď trochu přezbrojit.

Bude někomu vadit, když to rovnou šoupnu do TOP?

danyboy

Citace od: Hardegon kdy 12.01.2014, 14:11:41
Hodně povedená práce. Jestli se tohle objeví na Lipně, tak bych měl svou loď trochu přezbrojit.

Bude někomu vadit, když to rovnou šoupnu do TOP?

Šoupni! Tohle si TOPku zaslouží!! ;)

Aki

Pěkné to je, ale není o až moc vysoké?

Bard

Pro historické lodě jsem měl vždycky slabost. A tohle je paráda.

Ryxe

Už se těším, až na Lipně (asi i v Berouně) změříme síly >:D. Jinak loď je opravdu pěkná. TOPku si zaslouží.

šipka

Díky díky, ano nejdříve Beroun pak Lipno   ;D  krapet vyšší je ale snad ještě v normě  ;)

Raistlin M

Mě připadne, že má navíc proporcionálně malé plachty. Výška pak vynikne přezpříliš. Pokud si ale nehodláš dělat si plachty, tak přestavovat to asi nebudeš, že?  ;D

Jinak je to hezky propracované.

Johny650

Loď je opravdu moc pěkná, ale plachty jsou u toho nic moc a navíc jak se tu píše jsou menší k výšce loďi.

šipka

S plachtama jsem bojoval, stejně jako s žebříky, byly provazové ale nevypadalo to moc dobře tak jsem tam dal origo a alespoň to zpevnilo stěžně. Ještě doplním chybějící plachtoví a uvidím jak to bude vypadat ale měnit za neorigo je nebudu. Ještě varianta tam dát plachty z Barracudy jsou o něco větší ale zase kombinace bílo červených vzhledem k lodi mi přišlo, že té červený by bylo už moc.  ;)

Hacislav

Už se teším na další fotky, doufam že bude i víc fotek detajlů.  :D

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

šipka

Loď je připravena k transportu do Berouna, kde bude bitva s Ryxeho mořskou chátrou  ;D  Lepší a detailnější foto bude asi až tam.

Ryxe

Mořskou chátrou?! >:D. Naše loď se právě dovybavuje, posádka zbrojí, aby jsme ty nažehlený vojáčky poslali na mořské dno ;D

šipka

Finální aktuální foto.

Aki

To zvýšení stěžňů a přidání plachet tomu hodně pomohly. Nyní je fakt super.

šipka

#15
to je pravda,plachty to vylepšily, vypadá o poznání lépe ;) díky