Nákupy v Evropských Lego obchodech

Založil Chairudo, 20.06.2016, 18:16:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

STARHAWK

Je nieco zaujimave co davaju ako bonus zajtra ? Aby som si vedel nastavit rozpocet. Urcite chcem Mustanga ale inak ani neviem co este okrem kiblikov.

Robbed

Při nákupu Star Wars nad 85€ je k tomu dárek "surprise box", který obsahuje mix 5 polybagů a klíčenek. Platí jak v online shopech, tak kamenných.

networ

Kdo jezdí do SCS Vídeň, víte že je kousek od nákupáku je i Smyths toy (bývale Toyrus)? Občas tam mají zajímavé akce: https://www.smythstoys.com/at/de-at/toys/lego/c/SM100114
Učím se stavět ...

STARHAWK

Citace od: networ kdy 29.04.2019, 08:00:18
Kdo jezdí do SCS Vídeň, víte že je kousek od nákupáku je i Smyths toy (bývale Toyrus)? Občas tam mají zajímavé akce: https://www.smythstoys.com/at/de-at/toys/lego/c/SM100114

Yop. Som zvedavy, ci daju nieco extra zaujimave na 4. Maj (May the 4th). Co som zatial videl ze dalo lego je vcelku slabota.

Villa Legina

Po dnesnej navsteve v LS DZ mozem zacat stavat fabriku na spracovanie mrkvy  :D

Lego town

Citace od: Villa Legina kdy 07.05.2019, 13:43:35
Po dnesnej navsteve v LS DZ mozem zacat stavat fabriku na spracovanie mrkvy  :D
Ešte tam boli?? Myslel som že to je len veľkonočná ponúka...
Ja som si kúpil plate Reddish Brown a cez BL dokupil Jumper a postavil mrkvove pole ;)
Náhodou nevieš či mali klasické zelené stonky, ploty a tile 2x2 LBG?

Villa Legina

Citace od: Lego town kdy 08.05.2019, 11:58:53
Náhodou nevieš či mali klasické zelené stonky, ploty a tile 2x2 LBG?
Nemali.

networ

Kdyby někdo chtěl mrkve a stonky, tak ať se ozve... Při posledním AFOL day jsme trochu vykradli šuplík, než nám obsluha řekla, že je to jen a pouze do těch polovičních kelímků a jen jeden na osobu :D
Učím se stavět ...

Villa Legina

Dnes som si doniesla z DZ nejake gratis veci - polybag satelit, maly rocket set a vesmirnu nasivku, ma vybornu kvalitu.

Clermont


Villa Legina


Clermont

To je slozite na prelozeni z cestiny do slovenstiny. To je takova slovni hricka. To neres.  ;D

networ

Citace od: Villa Legina kdy 05.06.2019, 18:40:25
Dnes som si doniesla z DZ nejake gratis veci - polybag satelit, maly rocket set a vesmirnu nasivku, ma vybornu kvalitu.

A co jsi kupovala? :)
Učím se stavět ...

STARHAWK

Citace od: Villa Legina kdy 05.06.2019, 18:40:25
Dnes som si doniesla z DZ nejake gratis veci - polybag satelit, maly rocket set a vesmirnu nasivku, ma vybornu kvalitu.

Takze nove Apollo 11 so vsetkymi bonusmi.
Bolo nieco zaujimave v stene ?

Naposledy som si nazbieral kvetinky a listocky nove a tiez par mrkvi.

Villa Legina

V stene nebolo absolutne nic zaujimave. Kupovala som samozrejme tu reminiscenciu na 367, a este nejake city veci, k tomu davali navyse satelit polybag....

Jezevec

Neplánuje někdo náhodou cestu do Vídně na afol day v srpnu přes Brno?
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Villa Legina

Citace od: STARHAWK kdy 06.06.2019, 16:29:59
Bolo nieco zaujimave v stene ?
Včera bolo zo steny pre mňa zaujímavé toto:

Chairudo

Citace od: Jezevec kdy 11.07.2019, 17:17:39
Neplánuje někdo náhodou cestu do Vídně na afol day v srpnu přes Brno?

Jsem v práci, tak asi někdy jindy mimo Afol day.

Citace od: Villa Legina kdy 11.07.2019, 21:07:44
Citace od: STARHAWK kdy 06.06.2019, 16:29:59
Bolo nieco zaujimave v stene ?
Včera bolo zo steny pre mňa zaujímavé toto:

Pavouci jsou opravdu ve stěně na sypání do kelímků? Kolik jich tam mají?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Villa Legina

Citace od: Chairudo kdy 11.07.2019, 21:48:28
Pavouci jsou opravdu ve stěně na sypání do kelímků? Kolik jich tam mají?

Plný priečinok pavúkov mali, na sypanie do kelímkov. Nakupujúcich málo, za tie 2 hodiny čo som sa tam zdržala...

yoshimaka

Citace od: Villa Legina kdy 11.07.2019, 21:07:44
Citace od: STARHAWK kdy 06.06.2019, 16:29:59
Bolo nieco zaujimave v stene ?
Včera bolo zo steny pre mňa zaujímavé toto:
tak musím přiznat, že minimálně půlka věcí je zajímavá i pro mne... Nedokázal jsem identifikovat ten kulatý tr-clear dílek mezi stonkem a zábradlím. O který jde, prosím.
Lust och fägring stor

Villa Legina

#440
Citace od: yoshimaka kdy 12.07.2019, 13:21:45
... Nedokázal jsem identifikovat ten kulatý tr-clear dílek mezi stonkem a zábradlím. O který jde, prosím.
To je 1x1 brick round. Co si spominam bol tam aj LBG 2x2 round tile, pearl gold dielik 20310, white window 1x2x2 60032 bolo to tam dost plne, prave dostali tovar den predtym do tej steny, aspon tak mi povedali, ked som sa cudovala, ze co sa to deje, ze to konecne za nieco stoji po dlhej dobe...

rainfall

#441
Zdrawim! Nikdy som v LEGO shope bohuzial nebol a velmi ma to laka. Ako to funguje s tymi kelimkami a vyberom, co je v stene v regali?
Predavaju to na vahu? Ta cena je jednotna? Mozem kombinovat a dat rozne kusy do jednoho?! Kolko tam tak utratite? :)

DAkujem za komentare.
LZ

Pool

Podívej se na první příspěvek tohoto vlákna, Chairudo to tam vše pěkně sepsal  ;). Jediné co tam není, je kolik kdo utratí. A to samozřejmě individuální, někdo si koupí jenom jeden kelímek a někdo třeba 50 >:D.

Ongon

Má tu někdo aktualní seznam nebo fotky či video akrualnich kostek?

STARHAWK

Citace od: rainfall kdy 16.07.2019, 08:36:53
Zdrawim! Nikdy som v LEGO shope bohuzial nebol a velmi ma to laka. Ako to funguje s tymi kelimkami a vyberom, co je v stene v regali?
Predavaju to na vahu? Ta cena je jednotna? Mozem kombinovat a dat rozne kusy do jednoho?! Kolko tam tak utratite? :)

DAkujem za komentare.

Jo je to tam v prvom prispevku tohto vlakna dobre popisane. Doplnim ze nacvakavanie moze kludne trvat aj hodinu, podla toho co nacvakava clovek. A aj ked sa to nezda ale refill - pouzitie svojho kelimku opakovane vie tiez casom usetrit nejake peniaze a pre niekoho kto kupi rovno 6 kelimkov naraz to uz nieco hodi. Ja si napr beriem velke ZIP sacky pre pripad, ze by mi 2-3 kelimky co berem nestacili. Zaplatim, presipem do velkeho zip sacku a plnim kelimok zase.
Uzitocne je si zobrat svoju lepiacu pasku. Ked je kelimok narvany ze vrch ledva drzi, prelepit hned a clovek tam nemusi manevrovat na pulte pred nimi s lepenim :)
Ono je to taka vyzva narvat tam toho co najviac za tie peniaze.

Chairudo

Udělal jsem drobné změny v úvodním příspěvku a hlavně přejmenoval vlákno.
Nejezdíme už nakupovat jenom na jih, ale všude po Evropě, tak se můžeme domlouvat podle možností  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Miketuk

Máte prosím už někdo zkušenost s uplatňováním VIP bodů v Lego obchodech po tom co změnili VIP systém? Lze body uplatnit stejně jako v minulosti? V nových VIP odměnách možnost vyměnit body za voucher do Lego Store nikde nevidím :(

Clermont

Tak včerejší nákup v Donau a SCS se vydařil.
Ve třech lidech jsme nakoupili 160 kelímků z toho bylo myslím 60 kelímků v orig krabicích, takže 100 kelímků sypaných, secvakaných a různě upravených pro využití do posledního místečka ;D
Nebojte, nestavím nic velkého, já měl pro sebe jen 7  ;D
Ti co s námi nejeli jsou ale prajzáci  :)

Pool

Citace od: Miketuk kdy 02.08.2019, 10:35:34
Máte prosím už někdo zkušenost s uplatňováním VIP bodů v Lego obchodech po tom co změnili VIP systém? Lze body uplatnit stejně jako v minulosti? V nových VIP odměnách možnost vyměnit body za voucher do Lego Store nikde nevidím :(

Také by mě zajímalo, jestli to jde nebo nejde?

puresis

Já 15 kousků, alé né vše pro sebe ;).  Moc super dílků, zatim ze všech navštěv nejlepší.